نمک کم سدیم

خرید عمده نمک کم سدیم به قیمت کارخانه، مرکز فروش نمک پتاسیم، برای خرید عمده نمک پتاسیم، رژیمی و کم سدیم به قیمت درب کارخانه با ما تماس بگیرید، ارسال محصولات به سراسر کشور انجام می گیرد.

ویژگی های نمک کم سدیم

مصرف نمک کم سدیم، میزان سدیم وارد شده به بدن را به طرز چشمگیری کاهش می دهد و از فشار خون بالا در افراد مستعد جلوگیری می نماید. نمک کم سدیم فواید زیادی را با خود به همراه دارد و یک نمک سلامت محور است. در این نمک میزان قابل توجهی پتاسیم جایگزین شده است که باعث کنترل فشار خون شده و از سکته ی قلبی و مغزی جلوگیری می کند.

نمک کم سدیم

معرفی نمک کم سدیم

نمک کم سدیم محصولی ید دار، تصفیه شده و تبلور مجدد است. معمولا این محصول بی نظیر برای افراد با فشار خون بالا و یا افرادی که نارسایی های قلبی دارند، توصیه می شود ولی مصرف آن برای افراد سالم در جامعه نیز، می تواند فواید زیادی را به همراه داشته باشد و به پیشگیری از فشار خون و سایر مشکلات قلبی و مغزی کمک نماید. در نمک کم سدیم، میزان سدیم موجود حدودا 70 درصد کمتر از نمک های معمولی است و مزه ای شور دارد و در نتیجه با هر بار استفاده سدیم کمتری وارد بدن می شود که همین عامل میزان فشار خون را تا حد قابل ملاحظه ای کاهش می دهد.

نمک کم سدیم

خواص درمانی نمک کم سدیم

کاهش سدیم و افزایش پتاسیم خواص درمانی فراوانی را برای این نمک فراهم آورده است که در ادامه به بیان آن ها می پردازیم:

  • کنترل و پیشگیری از فشار خون بالا
  • جلوگیری از سکته ی مغزی و قلبی
  • جلوگیری از خستگی زودرس
  • کاهش استرس و اضطراب
  • کمک به رشد بدن و بهبود عملکرد تجزیه مواد غذایی در بدن
  • جلوگیری از پوکی استخوان
  • کمک به کاهش وزن
  • تقویت سیستم عصبی بدن

نمک کم سدیم

فروش عمده نمک رژیمی

خواص درمانی نمک کم سدیم باعث استقبال بسیاری از افراد جامعه از این نمک رژیمی شده است. این محصول سلامت محور، می تواند بسیاری از مشکلات و عوارض ناشی از افزایش سدیم در بدن را کاهش دهد و سلامتی را برای مصرف کنندگان به ارمغان آورد. خرید عمده ی نمک رژیمی کم سدیم از نظر اقتصادی به صرفه است. استفاده از این نمک علاوه بر اینکه به استفاده کنندگان کمک می کند تا سبکی سلامت محور در تغذیه در پیش بگیرند،

علاوه بر موارد فوق این نمک عاملی کنترلی در درمان فشار خون و بسیاری از بیماری های قلبی و عروقی است. افراد دارای فشار خون بالا بهتر است این محصول را به صورت عمده تهیه نموده و آن را جایگزینی برای نمک های معمولی کنند.

امکان ارسال نظر وجود ندارد!