پودر نمک

خرید پودر نمک خالص با کیسه لمینت، کیسه 25 کیلویی ضد رطوبت، نمک پودری در دو گرید مختلف تولید و عرضه می شود که هر کدام مناسب صنایع متفاوتی است،نمک پودری دامی، نمک پودری صنعتی.

مواد تشکیل سنگ نمک

نمک یک جزء جدا نشدنی از ترکیبات غذایی انسان است. تصور خوراکی ها بدون نمک چندان دلچسب نخواهد بود. اما این مواده خوراکی هرچند ریز است اما به راحتی به دست نمی‌ِآید و فرایندی مختص به خودش را دارد. پودر نمک حاصل چرخه‌ی تولید و اعمال فرایندهای مختلف روی سنگ نمک است. در واقع سنگ نمک منبع و منشا اصلی نمک است. حال اگر می‌خواهید بیشتر درباره نمک بدانید باید با سنگ نمک آشنا شوید.

کاملی سدیم کلراید و یا هالیت، نام های علمی سنگ نمک هستند. نوعی سنگ است که در معادن مخصوص یافت می‌شود. پس از استخراج سنگ نمک و طی کردن مراحل مختلف، پودر نمک به دست می‌آید. سنگ نمک با توجه به نوع نمک و املاحی که دارد رنگ های گوناگونی به خود می‌گیرد. همانطور که گفتیم کلرید سدیم ماده تشکیل دهنده اصلی در سنگ نمک است. در کنار آن مقداری ناخالصی مانند خاک و… دیده می‌شود که در هنگام تصفیه از آن جدا خواهد شد. سنگ نمک با توجه به معدن و املاحی که دارد، انواع مختلفی از جمله، خوراکی، صنعتی و زینتی دارد.

پودر نمک

مرکز تولیدی سنگ نمک پودر شده

برای رسیدن به پودر نمک امکانات، تجهیزات و افراد متخصص در این زمینه لازم است. نمک یکی از پرکاربردترین مواد در زندگی روزمره انسان ها است. به همین جهت فرایند تولید و تصفیه آن بسیار مهم است. بهترین مرکز تولیدی سنگ نمک پودر شده، جایی است که بهترین و دقیق ترین فرایند را روی سنگ نمک اعمال کند، تا بهترین نتیجه به دست بیاید. کیفیت در این زمینه حرف اول را می‌زند. دسترسی به معادن سنگ نمک، نحوه استخراج و به دست آوری و تولید، مهمترین مراحل پودر کردن سنگ نمک است.

پودر نمک

فروش عمده پودر نمک

پودر نمک و یا نمک پودری مصارف مختلفی دارد. استفاده های صنعتی از این ماده بسیار فراوان است. اگر دنبال نمک پودر شده برای مصارف مختلف هستید، باید بهترین را انتخاب کنید، زیرا نمک بی کیفیت آن خواصی را که به دنبالش هستید ندارد و می‌تواند باعث ضربه زدن به صنعت شما شود. هم اکنون فروش عمده نمک پودری با کیفیت بالا در دسترس شما است.

پودر نمک

این محصول با بهترین شیوه های استخراج از غنی ترین معادن سنگ نمک کشور به دست آمده است. با خرید عمده پودر نمک با یک تیر دو نشان خواهید زد. هدف اول، خرید با قیمت مناسب و هدف دوم خرید محصول با کیفیت است. فرصت را از دست ندهید.

امکان ارسال نظر وجود ندارد!