گوی سنگ نمک

تولید کننده عمده گوی سنگ نمک قم تبریز اصفهان، فروش عمده گوی سنگ نمک در مشهد، ساری، شیراز، قیمت سنگ نمک تزیینی، آباژورسنگ نمک تزیینی، سنگ نمک بلوری، برای دریافت نمایندگی سنگ نمک در شهر خود با ما تماس بگیرید.

فواید گوی سنگ نمک ماساژ

سنگ نمک ماساژ یک تجربه رویایی به شمار می رود که در حال حاضر زندگی روزمره با وسایل الکترونیکی و اینترنت گره خورده است که اشعه های بسیار مضر آن روزانه بر بدن ما اثرات منفی بر جای می گذارند و ما را در معرض بیماری های بسیاری قرار می دهند.

با توجه به آزمایشات انجام شده بر ترکیبات گوی سنگ نمک و اثرات مثبت آن بر سیستم بدن، می توان از این محصول به عنوان یک معجزه برای دور کردن اشعه های مضر از بدن یاد کرد.

اگر بدن خود را با گوی سنگ نمک ماساژ دهید متوجه خواهید شد که لایه های مرده پوست را پاکسازی می کند همچنین این گوی گرمای لذت بخشی به بدن می دهد که برای ماهیچه ها و مفاصل ملتهب بسیار درمانگر خواهد بود.

گوی سنگ نمک

سنگ نمک تزیینی در منزل

علاوه بر ماساژ شگفت انگیز توسط گوی سنگ نمک، می توان به عنوان یک شئ تزیینی در منزل از آن استفاده کرد و اگر علاقه مند به فنگ شویی باشید می توانید از سنگ نمک نیز به عنوان یکی از عوامل دور کردن انرژی منفی از منزل استفاده کنید.

این محصول قابلیت شکل گیری نیز دارد و در شکل هایی همچون گوی، چراغ خواب و دیگر وسایل تزیین دکوراسیون ارائه می گردد ولی شکل واقعی آن بدون ایجاد تغییر در آن نیز بسیار زیبا و خیره کننده می باشد که در کنار این زیبایی منحصر به فرد می تواند خواص مثبت و پر انرژی خود را به فضای منزل وارد کند.

یکی از دلایل استفاده از سنگ نمک تزیینی دکوراسیون می توان به طرح ها و شکل های بسیار متنوع آن اشاره کرد که ساخت چراغ خواب یکی از زیباترین طرح ها تلفیقی آن با چوب، فلز و غیره می باشد که در ادامه بیشتر به آن خواهیم پرداخت.

گوی سنگ نمک

مرکز تولید چراغ خواب گوی سنگ نمک

چراغ خواب یکی از طرح های بسیار پرطرفدار با گوی سنگ نمک می باشد که علاوه بر زیبایی خیره کننده ای که به محیط می بخشد، می تواند به کاهش استرس، ایجاد تعادل و آرامش درونی کمک کند.

گوی سنگ نمک

به دلیل ترکیبات گوی سنگ نمک، نوری که از آن ساطع می شود بسیار ملایم و زیباست که به آرامش شما در هنگام خواب می افزاید و همانطور که گفته شد این چراغ خواب با سنگ نمک ساخته می شود و پایه های آن تلفیقی از گوی سنگ نمک و چوب و یا فلز می باشد که باعث زیبایی چند برابری محصول می گردد.

امکان ارسال نظر وجود ندارد!