سنگ نمک تزیینی

تولید کننده سنگ نمک تزیینی در اصفهان، سنگ نمک اصل، سنگ نمک دکوری بدون چراغ ارزان قیمت، سنگ نمک چراغدار برچسب دار، وان یکاد چهار قل، گوی سنگ نمک پایه چوبی.

دریافت انرژی مثبت با سنگ نمک

بسیاری از افراد اعتقاد دارند وجود سنگ نمک تزیینی در منزل، انرژی منفی را دفع نموده و به افزایش انرژی مثبت موجود در محیط کمک می کند. این انرژی مثبت اضطراب و عوامل ایجاد استرس را به حداقل رسانده و در شب خواب راحتی را برای افراد به ارمغان می آورد.

دریافت انرژی مثبت بدین صورت است که بلور های کوچک نمک به عنوان یک منبع طبیعی برای تولید یون محسوب می شوند. تابش نور خورشید به بلور های شفاف یا نیمه شفاف نمک می تواند منجر به آزاد شدن یون ها و ذرات باردار شود. فرایند یونیزاسیون با چشم دیده نمی شود، از طرفی تغییری در بلور های نمک نیز ایجاد نمی کند. یون های منفی تولید شده توسط سنگ نمک در مجاورت یون های منفی موجود در محیط قرار گرفته و یون های منفی محیطی را خنثی می کند. بدین ترتیب انرژی مثبت تولید می کند. این انرژی مثبت حس آرامش بخشی را در محیط ایجاد می کند.

سنگ نمک تزیینی

روش تولید سنگ نمک دکوری

یکی از کاربرد های سنگ نمک در تولید وسایل دکوری است. سنگ نمک تزیینی علاوه بر ظاهری زیبا و دلنشین، تاثیرات مثبتی بر سلامت جسم و روان می گذارد. بسیاری از افراد سنگ نمک را برای ایجاد محیطی متفاوت و بهره گیری از مزایای آن مورد استفاده قرار می دهند.

آباژور، چراغ مطالعه، جا شمعی دکوری، کاسه های نمکی و گوی های نمکی از موارد کاربرد سنگ نمک تزیینی در طراحی دکوراسیون داخلی منازل محسوب می شود.

برای تولید سنگ نمک تزیینی، سنگ نمک با درصد خلوص پایین استخراج شده و مطابق با شکل و طرح مورد نظر برشکاری می شود. برای بهره مندی از مزایای سنگ نمک دکوری بهتر است از سنگ نمک های اصل استفاده شود. تهیه ی این نوع از سنگ نمک تزیینی از نمایندگی های سنگ نمک امکان پذیر است.

سنگ نمک تزیینی

خرید عمده سنگ نمک تزیینی

سنگ نمک تزیینی اگر به صورت عمده خریداری شود می تواند از نظر اقتصادی مقرون به صرفه باشد. استان سمنان و شهر گرمسار به علت وجود معادن فراوان سنگ نمک تزیینی یکی از مراکز اصلی خرید عمده سنگ نمک  محسوب می شوند. بسیاری از افراد از استان های مختلف کشور به این استان سفر نموده و از میان مدل های مختلف سنگ نمک، مناسب ترین نوع آن را برای مصارف تزیینی و دکوراتیو مورد استفاده قرار می دهند. سنگ های نمک رنگی بهترین نوع سنگ نمک برای ساخت وسایل دکوراتیو است.

سنگ نمک تزیینی

مجموعه سنگ نمک هالیتو بزرگترین تولید کننده محصولات تزیینی و دکوری سنگ نمک در ایران است.

امکان ارسال نظر وجود ندارد!