کارخانه تولید نمک طعام

خرید از کارخانه تولید نمک طعام گرمسار، فروش عمده نمک صنعتی خوراکی، نمک تبلور مجدد مخصوص صادرات به عراق با امکان تغییر ید متناسب با اقلیم کردستان و جنوب.

مرکز فروش نمک خوراکی

کارخانه تولید نمک طعام با تهیه نمک خوراکی گام بزرگی در جهت سلامتی مصرف کنندگان بر می‌دارد بی شک بدانید که وجود ابزار و دستگاههای مدرن و پیشرفته، جهت تصفیه و سالم سازی نمک از نیازهای ضروری تولید نمک طعام می باشد.

نمک خوراکی طعم دهنده دلچسبی برای غذا است که با وجود دستگاه های پیشرفته و به روز آن را از وجود آلودگی های مضر جهت سلامتی افراد تصفیه می‌سازد زیرا این ماده سفید رنگ درخشان علی رغم ظاهر دلربا و سپیدش ممکن است، از عناصر خطرناکی نیز برخوردار باشد.

همچنین برای تولید نمک خوراکی تبلور مجدد ید نیزبه این محصول اضافه می شود که طبق دستورالعمل وزارت بهداشت الزامی است.

راستی خبر خوش این که اگر شما خواهان تهیه نمک خوراکی، با علامت استاندارد با ید و بدون ید و بدون مراجعه حضوری هستید می توانید از طریق مرکز فروش هالیتو به راحتی سفارش خود را ثبت کرده و محصول مورد نظر را دریافت نمایید.

کارخانه تولید نمک طعام

روش تولید و فرآوری نمک خوراکی

در فرآوری نمک ماده ای که زندگی بدون آن نشدنی است با استفاده از سنگ نمک، ابتدا می‌بایست سنگ نمک وارد حوضچه مخصوص شده و محلول بسیار غلیظ آب و نمک ایجاد شود.

در مرحله بعد نیاز است که محلول ایجاد شده از فیلترهای بسیار ریزی عبور کند که اندازه آنها در حد میکرون است و هرگونه مواد شناور در محلول را جذب خود می کند.

پس از آن با تزریق مواد مخصوص املاح اضافی به غیر از سدیم ته نشین شده و روند مذکور مجددا یکبار دیگر تکرار می شود و آنچه می ماند سدیم کاملا خالص است و به همین جهت به آن دو بار تصفیه یا تبلور مجدد می گویند.

دست آخر محلولی که حاوی سدیم خالص است بر اثر گرما و تبخیر تبدیل به کریستال های نمکی خواهد شد.

باید بدانید در روند فرآوری نمک تبلور مجدد، نمک فرآوری شده از موارد آلودگی با درجه خلوص بسیار بالا پاک می گردد. اما در روش هیدرومیل به دلیل یکبار تصفیه شدن، نمک سایر املاح را با درصدی بیشتر به همراه خود دارد.

کارخانه تولید نمک طعام

کارخانه تولید نمک طعام گرمسار

بی شک نباید سهم اعظم معادن بی نظیر سنگ نمک گرمسار، را با کسب رتبه اول معادن در تأمین نمک کارخانه های تولید نمک طعام نادیده گرفت.

استفاده از سنگ نمک با خلوص بالا جهت تولید نمک انگیزه ای بسیار قوی برای خریدارانی است که به دنبال محصول باکیفیت می باشند.

کارخانه تولید نمک طعام

صادرات نمک خوراکی به عراق

ایران با داشتن گنجینه های فراوان جواهر سفید رنگ نمک، نقش عمده ای در صادرات این طلای سفید دارد و کشور عراق بازار گسترده خرید این محصول از ایران است.

نمک ایران به دلیل داشتن کیفیت مناسب و از سویی قیمت بسیار رقابتی توانسته بازار داخلی کشور عراق را کاملا قبضه نماید و سبب شده رونق صادرات در این بخش متوجه کشور عراق باشد.

کارخانه تولید نمک طعام

البته سایر کشورها مانند افغانستان و ترکیه نیز از خریداران نمک خوراکی ایران هستند و در این بین کشور امارات نیز همواره در کنار عراق از خریداران عمده این محصول هستند.

امکان ارسال نظر وجود ندارد!