فروش نمک آبی

فروش نمک آبی با امکان تحویل در کانادا، نمک آبی اصل، فروش نمک آبی در تهران، برای اطلاع از قیمت خرید عمده نمک آبی و صورتی، نمک گرمسار و سمنان، بسته بندی و پلمپ صادراتی با ما تماس بگیرید.

یکی از کمیاب ترین نمک های جهان، نمک آبی است که در کشور ایران وجود دارد. نمک آبی ایران تنها در برخی از معادن ایران و به خصوص در شهر گرمسار یافت می شود. امروزه، فروش نمک آبی در سراسر ایران گسترش یافته است. فواید بی شمار این محصول و آگاهی مردم نسبت به این موضوع، سبب افزایش فروش نمک آبی شده است.

فواید نمک آبی

عطر و طعم منحصر به فرد این نمک، به دلیل وجود مواد معدنی موجود در آن است. مزه و رایحه ی دلنشین این نوع نمک با سایر نمک ها متفاوت است. پتاسیم موجود در نمک، نزدیک به 13 درصد است.

وجود پتاسیم، کلسیم، آهن، منیزیم و سایر مواد معدنی موجود در این نمک، برای سلامت قلب و عروق مفید است. نمک آبی را در غذاها می توان استفاده کرد. این نمونه نمک، حلال خوبی است. به همین دلیل پیشنهاد می شود برای اینکه خواص آن حفظ شود، موقع سرو آن را به غذا اضافه کنید. علاوه بر حفظ خاصیت نمک در این حالت، تزیین بشقاب غذای شما نیز به دلیل رنگ زیبای نمک آبی فوق العاده خواهد شد. هنگام صرف غذا طعم بی نظیر نمک آبی را می توانید حس کنید. برای تضمین سلامتی خود حتما از این نمک استفاده کنید.

فروش نمک آبی

علت آبی شدن نمک

شکست نور بلورهای نمک در اثر فشار زیاد، کریستال های زیبای نمک آبی را به وجود آورده است. میلیون ها سال قبل، این شکست نور در اثر فشار زیاد به نمک وارد شده است. دلیل رنگ زیبای این نمک نیز، به دلیل وجود کلرید پتاسیم موجود در آن است.

همان طور که در مبحث قبل گفتیم، خواص بی نظیر این نمک، طعم و رنگ چشم نواز آن، سبب تمایز این محصول شده است. به همین سبب، فروش نمک آبی رده بالایی را به خود اختصاص داده است.

فروش نمک آبی

فروش نمک آبی

فروش نمک آبی با قیمتی مقرون به صرفه و کیفیتی بالا در این مجموعه انجام می شود. نمک آبی نسبت به سایر نمک ها با قیمت بالاتری فروخته می شود. علت این امر نیز همانطور که گفتیم به خاطر رنگ، عطر و طعم و خواص بی نظیر آن است.

فروش نمک آبی

ترکیبات معدنی موجود در این نمک که از کوه های ایران استخراج شده است، بی شمار است. یکی از موضوعات مهم در زمینه ی فروش نمک آبی این است که این محصول، بیشتر با بسته بندی های لهستانی یا ترک به کشورهای دیگر فروخته می شود.

امکان ارسال نظر وجود ندارد!