خرید نمک صنعتی

خرید نمک صنعتی معدنی گرمسار، نمک پودری، نمک دانه شکری در کیسه 25 کیلویی با قیمت استثنایی، امکان ارسال به سراسر کشور، بسته بندی صادراتی ویژه کشور عراق، امکان تحویل نمک یددار مخصوص بازار گرجستان و ارمنستان.

استخراج سنگ نمک از معدن

به دلیل تبخیر های شدید دریاهایی که شوری آنها بسیار زیاد بوده و اکنون خشک شده‌اند، در کف و بستر این دریاهای قدیمی مقدار زیادی نمک رسوب می‌کند که باعث ایجاد سنگ نمک می‌شوند. روش های مختلفی برای استخراج سنگ نمک وجود دارد که عبارتند از : استخراج به روش شکسته هیدرولیکی، روش خلأ، روش تبخیری، روش روباز پلکانی و استخراج سنگ نمک اتاق پایه یا تونلی. در ایران از دو منبع نمک استخراج می‌شود یکی  معادن سنگ نمک کوهی و دیگری نمک های دریاچه‎ای یا دریایی می‌باشد که به روش زیر زمینی و به شیوه اتاق پایه و یا تونلی سنگ نمک را استخراج می‌کنند. منبع نمک، امروزه آب دریاها می‌باشد چرا که این منبع یک منبع نامتناهی به شمار می‌رود. سنگ نمک از معادن نمکی و گنبد های نمکی که در بالای دریاچه ها رسوب کرده‎‌اند به دست می‌آید. سنگ نمک را از این معادن و گنبد ها جدا کرده و به کارخانه تولید نمک می‌فرستند.

خرید نمک صنعتی

روش تولید نمک صنعتی

نمک صنعتی به چند روش تولید می‌شوند که عبارتند از :

  1.  روش تبخیری : در این روش آب های شور را به حوضچه های مخصوصی منتقل می‌کنند.  بعد از تبخیر آب نمک ها در کف حوضچه باقی می‌ماند که با روش دستی یا دستگاه های مخصوص نمک را جمع آوری می‌کنند.
  2. روش هیدرولیکی : در این روش از حفاری و انفجار استفاده می‌شود که نمک های زیر زمینی با این روش استخراج می‌شوند.
  3. روش خلأ : در این روش از دستگاه های تبخیر کننده استفاده می‌شود. چند دستگاه تبخیر کننده قائم به هم وصل شده و به کمک پمپ های مکش کننده از آب های شور نمک می‌گیرند. با روش خلأ خلوص نمک بیشتر می‌شود.
  4. روش پلکانی : این روش در زمانی استفاده می‌شود که مکان استخراج نمک کوچک باشد.

خرید نمک صنعتی

خرید نمک صنعتی گرمسار

برای خرید نمک صنعتی گرمسار می‌توان با شماره هایی که در سایت ها موجود است تماس گرفت این سایت ها به صورت عمده فروشی به تمام نقاط کشور ارسالی دارند. خرید نمک صنعتی از طریق سایت آسان و به صرفه خواهد بود. خرید نمک صنعتی برای صنایع مختلف کاربرد گسترده‌ای دارد.

خرید نمک صنعتی

درصد خلوص نمک صنعتی پایین است. بازار خرید نمک صنعتی گرمسار بسیار پر رونق است چون گذشته از روش تولید خاص خود، از کیفیت خوبی هم برخوردارند به همین خاطر محبوب و پرطرفدار هستند.

امکان ارسال نظر وجود ندارد!