سنگ نمک دکوری

بازار تولید و فروش سنگ نمک دکوری ایران، خرید سنگ نمک چراغدار، آجر سنگ نمک صورتی، سنگ نمک گوی چراغدار با پایه چوبی در سایزهای مختلف، فروش به صورت عمده، امکان خرید سفارشات تکی از نماینده مجموعه هالیتو در هر شهری که هستید.

خواص سنگ نمک در خانه

فواید زیادی در نگهداری سنگ نمک در منزل وجود دارد که در ادامه به چند مورد از مهم ترین آنها اشاره میکنیم:

  • بهبود کیفیت خواب: وجود یون های مثبت زیاد در هوای محیط اطراف، گردش خون را کند کرده و سطح اکسیژن مغز را پایین می آورد. این مسئله باعث می شود در روند خواب، اختلال ایجاد شود. سنگ نمک دکوری به دلیل وجود یون های منفی، باعث رفع این مشکلات و بهتر شدن کیفیت خواب خواهد شد.
  • تصفیه هوای منزل: یون هایی که در سنگ نمک دکوری وجود دارند، می توانند گرد و غبار و آلودگی هوای محیط را جذب کنند. پاک شدن هوای محیط منزل از بروز مشکلات تنفسی جلوگیری کرده و آلرژی را از بین می برد.
  • کم کردن سردردهای میگرنی
  • تقویت کردن سیستم ایمنی بدن
  • تنظیم کردن فشار خون
  • کم کردن استرس و اضطراب
  • افزایش تمرکز

سنگ نمک دکوری

سنگ نمک را در کجای خانه قرار دهیم؟

دکوری سنگ نمک خواص زیادی برای سلامتی دارد. قرار دادن دکوری سنگ نمک در منزل می تواند باعث به وجود آمدن تغییرات شیمیایی و فیزیکی زیادی در محیط منزل بشود. اما سوالی که ممکن است برای برخی از افراد پیش بیاید این است که دکوری سنگ نمک را در کدام قسمت از منزل قرار دهیم؟

بهترین مکان برای قرار دادن سنگ نمک دکوری، جایی است که رفت و آمد در آن زیاد باشد. البته انواع مختلف سنگ نمک دکوری ساخته شده است که هر کدام مصارف مختلفی دارند. به عنوان مثال، چراغ خواب هایی که با استفاده از سنگ های نمک ساخته شده اند را می توان در اتاق خواب قرار داد.

قرار دادن سنگ نمک دکوری در جایی که بیشتر وسایل الکترونیکی منزل قرار دارند هم انتخاب هوشمندانه ای است. چون سنگ نمک دکوری علاوه بر تمام خواصی که دارد، تشعشعات این دستگاه ها را هم به خوبی جذب می کند.

سنگ نمک دکوری

مرکز تولید دکوری سنگ نمک

این روزها به دلیل خواص فوق العاده ای که در سنگ های نمک شناخته شده است، انواع دکوری سنگ نمک تولید و به بازار عرضه می شوند. با کمی جستجو در اینترنت می توانید فروشگاه هایی را پیدا کنید که انواع سنگ نمک دکوری را با قیمتی مناسب به فروش می رسانند.

سنگ نمک دکوری

در حال حاضر این محصول تنوع خوبی در بازار دارد و برای مصارف گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد. البته ساخت انواع چراغ خواب با استفاده از سنگ های نمک، بیشتر از دیگر وسایل انجام می شود.

امکان ارسال نظر وجود ندارد!