خرید نمک ید دار

خرید نمک ید دار تصفیه شده کیسه 25 کیلویی، نمک تبلور مجدد یددار، نمک هیدرومیل یددار و بدون ید، خرید مستقیم نمک تصفیه شده درجه 1 جهت صادرات، بارگیری از سمنان.

مراحل تصفیه نمک

اخیراً تولید سالانه نمک ید دار در جهان به 200 میلیون تن رسیده است. تقریبا یک سوم کل نمک از تبخیر خورشیدی آب دریا یا آب‌نمک‌های داخلی تولید می‌شود. قبل از تغذیه آب‌نمک به فرآیند، آن را تصفیه می‌کنند. عدم تصفیه آب‌نمک به اندازه کافی ممکن است عواقب جدی و حتی کشنده داشته باشد. سنگ نمک خام که توسط عملیات معدنی تولید می‌شود معمولاً حاوی سولفات کلسیم است.

اغلب لازم است نمک ید دار را به میزانی بیشتر از مقدار مورد نیاز برای استفاده به عنوان غذا یا برای استفاده محصولات غذایی تصفیه کرد. تاکنون تنها روش‌های ممکن برای حذف سولفات کلسیم که به کار گرفته‌شده است، شامل حل کردن نمک و تصفیه محلول با یک معرف یا معرف‌های شیمیایی مناسب است. این روش برای رسوب یون سولفات یون کلسیم یا هر دو است. این روش و همچنین روش‌های دیگر به دلیل گرمای مورد نیاز برای تبخیر مقادیر زیادی از محلول نمک، گران است.

در تصفیه نمک ابتدا باید سنگ نمک را آسیاب کرد و یک محلول اشباع از نمک به دست آورد. سپس برای رسوب کامل مواد نامحلول و کلسیم و منیزیم، به آن ‌یک ماده شیمیایی اضافه کرد و سپس با سانتریفیوژ بلورهای خالص را جدا کرد. سپس با اضافه کردن ید در دستگاه سانتریفیوژ کریستال‌های نمک را شستشوی نهایی انجام داد و در آخر با دستگاه‌های اتوماتیک آن‌ها را بسته‌بندی کرد. خرید نمک یددار به عنوان یک نمک خوراکی است که با مقدار کمی نمک‌های عنصر ید مخلوط می‌شود. این به جلوگیری از کمبود ید کمک می‌کند. خرید نمک یددار فواید بسیاری برای سلامتی دارد، به همین دلیل است که یکی از بهترین نمک‌ها برای سلامتی محسوب می‌شود.

خرید نمک ید دار

بازار صادراتی نمک خوراکی

نمک از زمان‌های بسیار قدیم جزء ضروری غذاها در سراسر جهان بوده است. جدا از رژیم غذایی روزانه، در موارد زیادی مانند رنگ، مواد شوینده، صابون، صنایع زیبایی (اسپا، سالن، سالن‌های ماساژ، باشگاه‌های سلامت و آب‌درمانی) و دکوراسیون منزل استفاده می‌شود. خرید نمک ید دار برای استفاده‌های صنعتی، امیدوارکننده‌ترین عامل برای صادرات پاکستان است. پاکستان که دومین ذخایر بزرگ نمک جهان را دارد، تنها چهار میلیون تن از کل نمک جهان که حدود 300 میلیون تن است، تولید می‌کند.

صادرات نمک از 400000 تن در سال به حدود 30 میلیون تن می‌رسد. بزرگ‌ترین مرکز تولید نمک در مکزیک در حال حاضر 86500 هکتار زمین دارد و 10 میلیون تن نمک تولید می‌کند. تأسیسات پیشنهادی، پاکستان را به سومین تولیدکننده بزرگ نمک و دومین تولیدکننده نمک در جهان تبدیل خواهد کرد. بزرگ‌ترین صادرکننده پاکستان قادر خواهد بود نمک به ارزش بیش از یک یا چهار میلیارد دلار صادر کند. صادرات نمک به صورت نمک ید دار و بدون ید ارائه می‌شود. هند یکی از صادرکنندگان عمده نمک ید دار است.

خرید نمک ید دار

خرید نمک ید دار تبلور مجدد

نمک یددار تبلور مجدد به شکل کریستال‌های مکعبی به رنگ سفید و ابعاد بین 0.1 تا 0.8 میلی‌متر با طعم شور و محلول در آب می‌باشد. نمک یددار تبلور مجدد با دقت، در فضاهای بسته و تمیز بسته‌بندی می‌شود.

خرید نمک ید دار تبلور مجدد برای مصرف مستقیم انسان استفاده می‌شود. خرید نمک ید دار تبلور مجدد باید در بسته‌بندی و ذخیره‌سازی مطابق با قوانین لازم‌الاجرا در مورد مواد غذایی انجام شود. خرید نمک ید دار تبلور مجدد، باید دارای کلیه شرایط کیفی مندرج در SR باشد. خرید نمک یددار به عنوان یک نمک خوراکی است که با مقدار کمی نمک‌های عنصر ید مخلوط می‌شود. خرید نمک ید دار به جلوگیری از کمبود ید کمک می‌کند. خرید نمک یددار فواید بسیاری برای سلامتی دارد، به همین دلیل است که یکی از بهترین نمک‌ها برای سلامتی محسوب می‌شود.

خرید نمک ید دار

خرید نمک ید دار تبلور مجدد فوایدی مانند بهبود عملکرد تیروئید، بهبود عملکرد مغز، ترویج بارداری سالم، مبارزه با افسردگی، جلوگیری از سندرم روده تحریک‌پذیر و حذف سموم دارد.

امکان ارسال نظر وجود ندارد!