خرید انواع نمک

خرید انواع نمک آبی و صورتی گرمسار از تولید کننده، نمک تصفیه شده، انواع نمک صنعتی بدون تصفیه، سنگ نمک آبی کریستالی خوراکی، امکان صادرات و تحویل در کشور مقصد.

برای خرید انواع نمک باید اطلاعات لازم داشته باشید و با آگاهی این کار را انجام دهید. نمک با کیفیت‌ باعث بروز بیماری‌های قلبی نمی‌شود و فشار خون را افزایش نمی‌دهد. نمکی که حاوی فلزات سنگین نباشد و عناصر و املاح مفید را برای بدن فراهم کند، به عنوان نمک سالم شناخته می‌شود. خرید انواع نمک برای مصارف مختلف انجام می شود، برای خرید انواع نمک می‌توانید از اطلاعات این مقاله استفاده کنید.

آشنایی با نمک تبلور مجدد

برای خرید انواع نمک بهتر است که انواع نمک و خواص آن ها را به خوبی بشناسید.‌ نمک تبلور مجدد از جمله نمک های با کیفیت است که می‌توانید خریداری و مصرف کنید. در بعضی از کارخانه های تولید کننده نمک، مراحل تولید نمک تبلور مجدد در خلا انجام می شود و  خلوص نمک بیش تر ۹۹ درصد می شود. نمک تبلور مجدد خواص و ویژگی های ممتازی دارد که آن را در زمره نمک های با کیفیت قرار می دهد. نمک تبلور مجدد رنگ سفیدی دارد و دانه های آن به شکل کروی است. هنگام تولید این نوع نمک فرآیند های ویژه ای انجام می شود. این نوع نمک مورد تایید وزارت بهداشت است و روی بسته بندی آن مهر استاندارد وجود دارد.

خرید انواع نمک

کریستال نمک آبی

کریستال نمک آبی نوع کمیابی از نمک های معدنی است، بلور های این نمک به رنگ آبی است و برای بدن انواع املاح معدنی مفید را تامین می کند. این نوع نمک ظاهر زیبایی دارد و بسیار مورد استقبال قرار می گیرد، کریستال نمک آبی به صورت معدنی و با صرف هزینه استخراج می شود. در ایران کریستال نمک آبی از کوه های سمنان استخراج می شود.

خرید انواع نمک

خرید انواع نمک صورتی

برای خرید انواع نمک صورتی نخستین قدم این است که آن را به خوبی بشناسیم و خواص و ویژگی های آن را بدانیم. نمک  صورتی نوعی نمک طبیعی با رنگ صورتی است و عمدتا به عنوان نمک هیمالیا شناخته می شود. نمک صورتی به صورت دستی استخراج می شود و فرآیند های فرآوری کمی در تولید آن صورت می گیرد. در نهایت محصول به دست آمده به صورت تصفیه نشده و کاملا طبیعی به دست می آید.

خرید انواع نمک

نمک صورتی همانند نمک خوراکی معمولا از سدیم کلرید  تشکیل می شود، اما به دلیل فرآیند طبیعی استخراج نمک هیمالیا بسیاری از مواد معدنی کمیاب در آن باقی می مانند. نمک صورتی برای اولین بار از کوه های هیمالیا استخراج شد و به همین دلیل با نام نمک هیمالیا هنوز به فروش می رسد. نمک صورتی استحکام و قدرت استخوان را افزایش می‌دهد، چین و چروک های پوست را کاهش می‌دهد، تیروئید کم کار را درمان می‌کند و با بهبود گوارش و هضم غذا در متعادل کردن وزن بدن اثر گذار است.

امکان ارسال نظر وجود ندارد!