معدن سنگ نمک گرمسار

صادرات سنگ نمک معدنی گرمسار، سنگ نمک سفید با خلوص 99.4 %، سنگ نمک صورتی با خلوص 98.3 %، سنگ نمک نارنجی بسیار کمیاب از محصولات صادر شده توسط این مجموعه می باشد.

نمک سنگ نسبت به سایر نمکها برای سلامتی بیشتر توصیه می شود. نمک سنگ را نمک سنگ یا هالیت نیز می نامند. توسط بلورهای کلرید سدیم تشکیل می شود. این ماده معدنی است که در خاکهای رسوبی، پرمین، تریاس و ترشیایی بسیار فراوان تمایل دارد. مجموعه ما اقدام به صادرات سنگ نمک معدنی حاصل از معدن سنگ نمک گرمسار نموده است.

معدن سنگ نمک گرمسار

شیوه های استخراج نمک از معدن

تبخیر خورشیدی: این روش از استخراج نمک شامل استفاده از انرژی خورشیدی و باد برای جدا کردن آب از نمک است. این روش تقریباً 85٪ از تولید نمک را در سطح کشور نشان می دهد.

تبخیر خلاء بالا: این روش همچنان شامل جداسازی آب و نمک با استفاده از حرارت است. با این وجود از نیروی خورشید برای تبخیر مایعات استفاده نمی شود. برای این منظور از پالایشگاه ها استفاده می شود ، در جایی که ماشین آلات به طور خاص برای تبخیر طراحی شده اند. مزیت این روش این است که با توجه به شرایط آب و هوایی قادر به استخراج نمک نیست.

در حوضه های اندروئیک: این روش هنگامی که نمک در آب نمک های زیرزمینی ، رسوبات و یا بیرون آمدن سطحی قرار گیرد ، اعمال می شود. این سالین ها در فضای داخلی کشور واقع شده اند ، اما حجم کم و کیفیت فرار آنها باعث شده است تا آنها به بازارهای محلی مورد استفاده قرار گیرند ، بطور عمده برای علوفه و دباغی استفاده شود.

اصطلاح کلیدی در مورد استخراج سنگ نمک تبخیر است، همانطور که از نام آن پیداست، تبخیر آب برای ترک تنها ذرات نمک خالص است. این فرایند می تواند به بیش از یک روش، خورشیدی یا القا شده اعمال شود.

معدن سنگ نمک گرمسار

بیشتر نمکی که در جهان تولید می شود از طریق تبخیر خورشیدی است ، به همین دلیل نمک دریایی در مناطقی که در مناطقی از آب و هوای گرم قرار دارند ، جایی که برای پنج یا شش ماه باران کم است ، برای استفاده از خورشید تولید می شود. و باد: دو شرط اساسی برای دستیابی به تبخیر و اشباع آب دریا تا زمانی که نمک دریا متبلور شود.

نمک دریایی از ذخایر کم عمق ، معروف به سالین ، که در آن آب دریا جمع می شود ، استخراج می شود که به دلیل تأثیر خورشید و باد تبخیر می شود. دلیل رسوب نمک در فضاهای کم عمق به گونه ای است که می توان غلظت نمک را افزایش داد. و بنابراین ، نیروی خورشید می تواند به تدریج آب را تبخیر کند.

بسته به کیفیت معدن نمک و با توجه به فرم استخراج نمک ، کیفیت نمکی به دست می آید که در بازارهای مختلف و متداول ترین بخش های کاربردی برای نمک معدن مانند خوراک دام به صورت از مواد اولیه خوراک است و به طور عمده به عنوان شار یخ در جاده ها استفاده می شود.

نمک های معدنی مرطوب: همه آنها نمک های معدنی هستند که درجه رطوبت طبیعی خود را با حداکثر مقدار 2٪ میزان آب حفظ می کنند.

معدن سنگ نمک گرمسار

معدن سنگ نمک گرمسار

معدن سنگ نمک گرمسار با داشتن خاکی استثنایی توانسته از دیرباز با کیفیت ترین سنگ نمک های ایران را در دل خود جای دهد و به این لحاظ بسیار مشهور است.

مجموعه سنگ نمک هالیتو به عنوان بزرگترین تامین کننده سنگ نمک در ایران با دسترسی به بزرگترین معدن سنگ نمک در خاورمیانه توانسته تامین کننده انواع سنگ نمک صادراتی متناسب با نیاز کشور مقصد باشد.

معدن سنگ نمک گرمسار

مرکز صادرات سنگ نمک معدنی گرمسار

مجموعه ما اقدام به ایجاد یک مرکز پخش سنگ نمک مدنی گرمسار با بهترین کیفیت و قیمت نموده است. جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا ثبت سفارش و خرید این محصولات با ما تماس بگیرید.

معدن سنگ نمک گرمسار

صادرات سنگ نمک به کشور هند، عراق، افغانستان، قطر و گرجستان جهت موارد خوراکی و همچنین مصارف دامی از مصارف مورد تقاضای سنگ نمک در کشورهای مختلف است.

امکان ارسال نظر وجود ندارد!