نمک دامی

تولید کننده نمک دامی سفید صدفی، سنگ نمک دامی، نمک دامی در کیسه های 25 کیلویی و 50 کیلویی، صادرات سنگ نمک گاو به گرجستان، سنگ نمک فله، سنگ نمک بسته بندی شده.

آیا می دانستید حضور 5 هزارم گرم نمک دامی در علوفه حیوانات ضروری می باشد و برای سلامتشان بسیار اهمیت دارد. اگر تغذیه دام مناسب نباشد وزن گیری خوبی نخواهد داشت و گوشت و شیر آنها نیز کیفیت مطلوب را پیدا نخواهد کرد. همچنین استفاده از سنگ نمک در تغذیه حیوانات از شیوع بیماری های میکروبی مختلف دامی و مشکلات گوارشی آنها جلوگیری به عمل می آورد. اگر خواندن این مطالب برایتان جذاب بود با ما همراه باشید که در ادامه بیشتر با سنگ نمک دام آشنا خواهیم شد.

سنگ نمک دامی گرمسار

معادن نهفته در دل کوه های شهرستان گرمسار منبع غنی از سنگ نمک های مختلف می باشد. سنگ نمک دامی گرمسار نیز یکی از این گونه های پرطرفدار می باشد که بازار صادراتی خوبی را نیز به خود اختصاص داده است. وجود مواد معدنی موجود در نمک نشان از کیفیت مطلوب آن می دهد. هرچه میزان این مواد معدنی بیشتر باشد نمکهای مختلفی که مثل نمک دامی از آن استخراج می شود کیفیت مطلوب تری پیدا می نمایند. به همین جهت است که سنگ نمک دامی گرمسار یکی از پرفروش ترین و پر تقاضا ترین سنگ نمک دام در کشور خودمان و خیلی از کشور های سراسر دنیا می باشد.

نمک دامی

علت نمک دادن به گوسفندان

دادن نمک دامی به گوسفندان می تواند هم بر روی وزن گیری و هم بر روی میزان شیردهی آنها تاثیرگذار باشد. از طرفی بسیاری از بیماری هایی که در بین گوسفندان رایج می باشد به دلیل کمبود مواد معدنی مختلف است. سنگ نمک دام یکی از ارزان ترین مواد برای جبران این مواد معدنی مورد نیاز گوسفندان می باشد. بنابراین صاحبان دامداری های مختلف با اضافه کردن نمک دامی به علوفه گوسفندان از خیلی از بیماری های این حیوانات جلوگیری میکنند. همچنین به طبع آن میزان شیر گوسفندانشان نیز بهتر و بیشتر می شود و وزن گیری مناسبی نیز پیدا خواهند کرد.

نمک دامی

مرکز تولید نمک دامی

نمک دامی امروزه توسط مراکز زیادی تولید و عرضه می شود. اما با توجه به اهمیتی که این سنگ نمک بر روی سلامت دام می گذارد، کیفیت و خلوص سنگ نمک دامی بسیار اهمیت دارد. به همین جهت پیشنهاد می کنیم به هیچ وجه بدون داشتن اطلاعات کافی برای خرید نمک دامی اقدام ننمایید. زیرا با این کار نه تنها سلامت دام هایتان را تامین نمی کنید، بلکه ممکن است صدمات بیشتری نیز به این حیوانات وارد نمایید.

نمک دامی

سنگ نمک دام به صورت فله ای و یا قالبی در بازار به فروش می رسند و شما می توانید بسته به نیازتان سنگ نمک مورد نیازتان را خریداری نمایید. اما حتما قبل از خرید از کیفیت کار مطمئن شوید.

امکان ارسال نظر وجود ندارد!