نمک صورتی سمنان

کارخانه نمک صورتی سمنان، ارسال به سراسر کشور در بسته بندی 10 کیلویی، فروش عمده با قیمت بسیار استثنایی در مقادیر بیشتر از 1 تن.

خواص نمک صورتی سمنان

گروهی از نمک ها موسوم به نمک های صورتی هستند که سرشار از آهن می باشند. این نوع نمک ها در تعداد محدودی از منابع نمکی جهان موجود می باشند که معروف ترین آن نمک صورتی هیمالیا می باشد. خوشبختانه در ایران هم این نوع نمک با نام نمک صورتی سمنان موجود می باشد.

در نمک صورتی 84 عنصر ضروری و لازم بدن موجود می باشد که مهم ترین آن ها آهن می باشد. از همین رو استفاده از آن برای سلامتی مفید می باشد. بسیاری از متخصصان تغذیه نمک صورتی را بهترین  و سالم ترین نمک معرفی می کنند. از جمله خواص نمک صورتی سمنان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • کاهش گرفتگی عضلات بدن
  • ارتقا سلامت قند خون
  • ترویج PH سالم در سلول های بدن و کاهش رفلاکس اسیدی
  • تقویت استخوان ها، پوست و بافت های بدن
  • کمک به دفع مواد سمی از طریق پوست و بافت های چربی
  • تنظیم کردن میزان آب در بدن
  • بهبود عملکرد سیستم گوارشی

نمک صورتی سمنان

نمک صورتی برای تیروئید مفید است؟

حال که با خواص نمک صورتی سمنان آشنا شدید ممکن است این سوال برای شما به وجود آمده باشد که آیا استفاده از آن برای تیروئید مفید است یا خیر؟ در پاسخ به این سوال باید گفت: با توجه به این که میزان ید موجود در این نوع نمک ها کم می باشد استفاده از آن برای افرادی که دچار کمبود ید می باشند مناسب نیست.

همان طور که می دانید ید ماده ای موثر در تنظیم عملکرد غدد تیروئید می باشد. بنابراین استفاده از آن برای افرادی که مشکلی در این مورد دارند، توصیه نمی شود. البته این موضوع به این معنا نیست که چنین افرادی به هیچ وجه نمی توانند از نمک صورتی استفاده کنند بلکه باید در کنار استفاده از آن از نمک های یددار نیز استفاده نمایند.

نمک صورتی سمنان

بازار فروش نمک صورتی

بازار فروش نمک صورتی به دلیل کاربرد های وسیعی که این نوع نمک ها دارند از رونق خوبی برخوردار می باشد. معمولا این نوع نمک ها در بازار ایران به دو صورت عمده و خرده به فروش می رسد که البته استفاده از آن در حالت عمده بیشتر است.

نمک صورتی سمنان

با توجه به این که این نوع نمک ها در دو حوزه خوراک و سنگ نمک های تزئینی مورد استفاده قرار می گیرند خریداران آن شامل هر دو حوزه می باشند. امروزه بسیاری از خریداران سنگ نمک صورتی سمنان را خریداران خارج تشکیل می دهند.

قیمت نمک صورتی سمنان

نمک صورتی در بازار خرده فروشی دارای قیمت های متفاوتی است که عوامل زیادی مانند

  • محصول چقدر تمیز است؟
  • فروشنده ای که شما از او جنس می خرید چه مقدار محصول را در انبار موجود دارد؟
  • نمک صورتی پاکستانی است یا ایرانی؟

در قیمت گذاری نمک صورتی دخالت مستقیم دارند ولی در وضعیت فعلی بازار قیمت گذاری محصولات نمک صورتی برای بازار خرده فروشی به قرار ذیل است:

قیمت خرده فروشی
نام محصول پایین ترین قیمت بالاترین قیمت
نمک صورتی ایرانی 40000 95000
نمک صورتی هیمالیا 110000 360000

اگر قصد خرید عمده نمک های صورتی را دارید باید بدانید که قیمت عمده با قیمت خرده بسیار متفاوت است که در صفحه ذیل می توانید قیمت عمده و به روز محصولات نمک صورتی و آبی را مشاهده فرمایید.

برای ثبت سفارش تمامی محصولات در هر تناژ، فقط با یک تماس محصول خود را دریافت خواهید نمود.

امکان ارسال نظر وجود ندارد!