صادرات نمک صورتی

بازار خرید و فروش و صادرات نمک صورتی، تولید کننده نمک صورتی گرمسار، عرضه نمک صورتی و آبی در کیسه های 25 کیلویی، امکان تولید ماهانه 850 تن، بسته بندی صورت جامبو و روی پالت به سفارش مشتری، صادرات به هند، ترکیه، عراق و امارات.

تا به حال برای خرید نمک صورتی اقدام کرده اید؟ شاید با خواندن این جمله چشم هایتان گرد شده باشد و با خود بگویید نمک صورتی دیگر چه مدل جدیدی است؟ باید دست علم را ببوسیم که باعث کشف مواد معدنی متعدد و به تبع آن معادنی شد که انواع نمک سفید، آبی و صورتی را در خود جای داده اند. احتمالا حالا که درباره نمک صورتی می­خوانید فکر می­کنید که این نمک یک ماده جدید و عجیب است در حالی که نمک صورتی هم مانند دیگر نمک ها از سدیم کلرید تشکیل شده است. حتی دیگر مواد معدنی تشکیل دهنده این نمک تفاوت چندانی با نوع سفید و آبی آن ندارد. تنها نکته ای که انواع نمک را از هم متفاوت می­کند درصد مواد معدنی به کار رفته در هر نوع است.

اگر بدانید که به این راحتی ها نمی­توانید برای خرید نمک صورتی اصل اقدام کنید برای آشنایی با این نمک مشتاق تر خواهید شد. برای آگاهی بیشتر درباره این نمک ادامه مطلب را از دست ندهید.

صادرات نمک صورتی

خواص نمک صورتی گرمسار

اگر در ایران به دنبال معدن نمک صورتی می­گردید باید به گرمسار سر بزنید. نمک صورتی گرمسار به دلیل مواد معدنی که در خود جای داده از خواص بی نظیری برخوردار است که در ادامه به بخشی از آنها می­پردازیم.

همیشه شنیده اید که نمک برای فردی که فشار خون دارد مثل سم عمل می­کند. در این بخش می­خواهیم به شما بگوییم اتفاقا اگر فشار خون دارید نمک بخورید اما نه هر نمکی! نمک صورتی گرمسار به تنظیم فشار خون کمک می­کند. با خرید نمک صورتی دیگر نیاز نیست نگران بالا و پایین شدن فشار خون خود باشید.

همیشه نمک را با ید آن شناخته ایم و در بسیاری از موارد به همین دلیل آن را خریداری کرده ایم اما بهتر است بدانید نمک معمولی از ید طبیعی بسیار کمی برخوردار است. به نظر شما واکنش های مختلفی که روی نمک سفید انجام می­شود، چیزی از ید طبیعی نمک باقی می­گذارد؟ اما نمک صورتی از این واکنش ها در امان است و در نتیجه درصد بالایی از ید طبیعی را در خود دارد. یکی از کاربردهای ویژه ی ید در روده است که به جذب مواد مغذی کمک می­کند. پس برای سلامت روده خود، خرید نمک صورتی را فراموش نکنید.

اگر خمیردندان ها نتوانسته اند برای سلامت دندان هایتان کاری پیش ببرند، خرید نمک صورتی را امتحان کنید. این ماده به دلیل برخورداری از مواد معدنی مختلف، خاصیت ضد باکتریایی دارد که همین موضوع از پوسیدگی دندان ها و بوی نامطبوع دهان شما جلوگیری می­کند.

لازم نیست برای درمان استرس های روزمره خود به داروهای شیمیایی پناه ببرید. با نمک صورتی گرمسار، هورمون سروتونین در بدنتان به مقدار بیشتری ترشح و باعث آرامش و شادابی می­شود.

مگر عضوی مهمتر از قلب در بدن داریم؟ با خرید نمک صورتی به سلامت حیاتی ترین عضو بدن کمک کنید. همچنین یکی از مهمترین اعمال برای بقا، تنفس است که نمک صورتی به تنفس بهتر و حتی درمان بیماری هایی مانند آسم کمک می­کند.

دیگر لازم نیست برای درمان آسیب های پوست خود به کرم های مختلف روی بیاورید. نمک صورتی با تار و مار کردن سلول های مرده پوست قدرتی عالی در لایه برداری دارد. این لایه برداری تنها به پوست ختم نمی­شود و شما می­توانید حتی برای درمان شوره و پوسته کف سر از این نمک استفاده کنید.

صادرات نمک صورتی

تفاوت نمک صورتی ایران و هیمالیا

کافی است کلمه نمک صورتی را در اینترنت جست و جو کنید تا متوجه شوید نمکی تحت عنوان نمک صورتی هیمالیا بسیار محبوبیت دارد. همانطور که از نامش انتظار می­رود این نمک از معدن خورا در هیمالیای پاکستان استخراج می­شود. اگر به دنبال محصولی کاملا طبیعی و بدون افزودنی هستید، لازم است این نمک را امتحان کنید زیرا این ماده به صورت دستی استخراج و با کمترین فرآوری به دست شما می­رسد.

همانطور که در قسمت های قبلی اشاره کردیم این نمک نه تنها در پاکستان بلکه در کشور خود ما نیز استخراج می­شود. اما از آنجایی که به قول معروف همیشه مرغ همسایه غاز است، نمک صورتی هیمالیا از محبوبیت بیشتری برخوردار است. امروزه به لطف معدن گرمسار و سمنان نمک صورتی مورد نیاز ایران تامین شده و حتی توانسته ایم این نمک را به دیگر کشورها صادر کنیم.

صادرات نمک صورتی

مرکز فروش نمک صورتی هیمالیا

خرید نمک صورتی راه های متعددی دارد. در ساده ترین راه شما می­توانید به عطاری محلتان مراجعه کنید و سراغ نمک صورتی هیمالیا را بگیرید. اما از کجا معلوم این محصول را داشته باشد؟ یا بهتر است بگوییم از کجا معلوم نمک صورتی اصل را داشته باشد و همان نمک سفید رنگ شده را تحویل شما ندهد؟ در راه بعدی شما می­توانید در مرورگر گوگل جست و جو کنید و سعی کنید از میان هزار سایت مختلف یکی را انتخاب کنید که هم زمان بر است و هم از کیفیت و اصل بودن محصول مطمئن نخواهید بود. بهترین روش این است که به سایتی مراجعه کنید که سابقه زیادی در زمینه فروش انواع نمک دارد. در ادامه شما را با مجموعه ای با سابقه و کار بلد آشنا می­کنیم.

صادرات نمک صورتی

نمک صورتی هیمالیا را از کجا بخریم؟

حواستان باشد نمکی که به عنوان نمک صورتی می خرید از نوع تمیز شده و درجه یک آن باشد چرا که اگر نمک صورتی از نوع درجه دو باشد حاوی هر نوع ضایعات باقیمانده از انفجار در معدن می تواند باشد که برای سلامتی مضر است.

برای اینکه چنین اتفاقی برایتان پیش نیاید لازم است خرید نمک صورتی را از مجموعه ای معتبر و با سابقه انجام دهید. بزرگترین تامین کننده سنگ نمک، مجموعه هالیتو است که با سال ها سابقه در زمینه استخراج و فروش سنگ نمک، بهترین گزینه برای خرید نمک صورتی محسوب می­شود. عده ای نیز این مجموعه را با نام سنگ نمک حسینی می­شناسند. کافی است یکی از این دو نام را در دنیای اینترنت جست و جو کنید تا از اعتبار درخشان این مجموعه مطلع شوید.

صادرات نمک صورتی

تاثیر نمک صورتی برای تیروئید

یکی از مهمترین غده های بدن تیروئید است که وظیفه تولید هورمون های مختلف را بر عهده  دارد. همانطور که می­دانید گاهی این غده دچار اختلال کم کاری یا پر کاری می­شود. در چنین شرایطی شما می­توانید با خرید نمک صورتی به روند درمان خود سرعت ببخشید. ید، ماده ای است که در عملکرد بهتر تیروئید نقش کلیدی دارد. این ماده در نمک صورتی با خلوص زیاد یافت می­شود. همچنین سدیم و پتاسیم از دیگر مواد معدنی در نمک صورتی هستند که باعث تعادل در تولید هورمون های تیروئیدی می­شوند.

صادرات نمک صورتی

طریقه مصرف نمک صورتی چگونه است؟

اگر قصد شما از خرید نمک صورتی استفاده از آن در پخت غذاست می­توانید نوع پودری و یا دانه درشت آن را تهیه کنید. پیشنهاد ما به شما استفاده از نوع دانه درشت در تهیه غذاست به این دلیل که نوع پودری به سرعت حل می­شود و خاصیت خود را از دست می­دهد. همچنین این نکته را فراموش نکنید که همیشه باید نمک را در لحظات پایانی پخت به غذا اضافه کنید تا حرارت مواد معدنی موجود در آن را از بین نبرد.

صادرات نمک صورتی

خرید نمک صورتی در تهران

برای تولید نمک صورتی جداسازی اولیه سنگ نمک عامل بسیار مهمی در تعیین کیفیت این محصول است و از انجایی که این کار هزینه بر و وقت گیر است ممکن است تولید کننده از این مورد صرف نظر کند لذا بسیاری از نمک های صورتی حاول مواد زائد می باشد.

مجموعه سنگ نمک هالیتو نمک صورتی صادراتی خود را در بازار داخل نیز عرضه می کند که جدا سازی اولیه روی آن صورت گرفته و کاملا تمیز و یکدست می باشد.

صادرات نمک صورتی

قیمت خرید نمک صورتی سمنان

نام محصول میزان سفارش قیمت
نمک صورتی دانه دریز 500 کیلو 18000
نمک صورتی دانه دریز 1 تن 12500
نمک صورتی دانه درشت 500 کیلو 21000
نمک صورتی دانه درشت 1 تن 15000

صادرات نمک صورتی

پیشتر اشاره کردیم که نمک صورتی تنها از هیمالیا استخراج نمی­شود و معادنی مانند گرمسار و سمنان نیز در ایران وجود دارند که این نمک شگفت انگیز را در خود جای داده اند. نمک ایران به قدری با کیفیت است که امروزه به کشور های مختلف صادر می­‌شود.

صادرات نمک صورتی

برای ثبت سفارش با کارشناسان ما تماس بگیرید تا بر اساس نوع بسته بندی، کشور مقصد و میزان سفارش قیمت محصول به شما اعلام شود.

امکان ارسال نظر وجود ندارد!