سنگ نمک شفاف

تامین کننده سنگ نمک شفاف ویژه بازار استرالیا، سنگ نمک کریستالی معدنی، امکان تامین ماهانه 35 تن در کیسه های 25 کیلویی، دل نمک شفاف شیشه ای، بازار فروش سنگ نمک کریستالی.

خواص سنگ نمک کریستال

تابش خورشید به بلور های سنگ نمک شفاف باعث به وجود آمدن انرژی می‌شود. این ماده معدنی ساختاری الکتریکی دارد. این ویژگی باعث شده سنگ نمک شفاف از حالت بلوری به صورت مایع و برعکس تغییر حالت دهد. در محیطی که انرژی منفی وجود دارد، استفاده از سنگ نمک کریستال باعث تبادل یونی شده و فضای منفی را کنترل می‌کند.

بلور های سنگ نمک کریستال روی پوست اثر بسیار مفیدی دارد. این سنگ نمک خاصیت دارویی هم دارد و همچنین در ساخت لوازم آرایشی  بهداشتی از آن استفاده می‌شود. برای درمان درد هایی مثل : پا درد، دست درد، مچ درد، زانو و کمر درد بسیار مفید است. خاصیت انرژی زایی و شفا بخشی، به وجود آمدن حس آرامش و کم شدن استرس و اضطراب در این نمک وجود دارد، همچنین سنگ نمک کریستال باعث دفع انرژی منفی می‌شود و محیط اطراف را پاکسازی می‌کند. مشکلات تنفسی را کم می‌کند و گرفتگی سینوس ها را کاهش می‌دهد. این نمک خاصیت ضد التهابی و باکتریایی دارد.

سنگ نمک شفاف

سنگ نمک شیشه ای

سنگ نمک شیشه‌ای یک ماده معدنی بوده که عناصر تشکیل دهنده آن روی سیستم بدن تاثیرات زیادی دارد. امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی انواع مختلفی از نمک در سایز و قطعات مختلفی یافت می‌شود. این ماده معدنی با بافت سفید و شیشه‌ای که دارد، کاربرد بسیار زیادی در علم طب دارد. به خاطر کاربرد های زیادی که سنگ نمک شفاف دارد فروش آن بسیار زیاد می‌باشد.

کاربرد درمانی آن بخصوص برای درد های روماتیسمی و دست و پا درد بسیار زیاد است. به دلیل شفاف بودن این سنگ نمک و نفوذ نور خورشید در آن خواص و کاربرد های آن بالا رفته است. به خاطر وجود عناصر معدنی در سنگ نمک شیشه‌ای، در ساخت انواع دارو های شیمیایی و گیاهی به کار می‌رود. درصد خلوص سنگ نمک شیشه‌ای 9/99 می‌باشد هرچه درصد خلوص بالاتر باشد کاربرد و خواص آن هم بیشتر خواهد شد.

سنگ نمک شفاف

صادرات سنگ نمک شفاف

ایران بیشترین و بزرگترین معادن سنگ نمک در دنیا را دارد. هر ساله مقدار زیادی سنگ نمک از معادن استخراج و به کشور های مختلف صادر می‌شود. سنگ نمک شفاف جزء زیباترین سنگ نمک هاست که به خاطر شفافیت خرید آن رواج زیادی دارد. سنگ نمک شفاف هم در داخل کشور بازار خوبی دارد و هم فروش آن به کشور های دیگر بازار پر رونقی دارد.

سنگ نمک شفاف

علاوه بر بازار داخلی صادرات سنگ نمک شیشه‌ای به دلیل خواص و کاربرد های بی‌نظیری که دارد به کشور های دیگر صادر می‌شود.

امکان ارسال نظر وجود ندارد!