قیمت سنگ نمک کریستالی

قیمت سنگ نمک کریستالی بسیار کمیاب، کاملا شیشه ای ویژه مصارف درمانی، محصولی صادراتی با خلوص 99.8 %،نایاب ترین نمونه سنگ نمک شفاف شیشه ای.

معرفی سنگ نمک کریستالی

سنگ نمک کریستالی که با نام سنگ نمک شیشه‌ای نیز شناخته می­شود، طی فرآیندهای طبیعی از تبخیر آب در دریاچه ­ها و دریاهای نمکی به وجود می­آید.

این بلورهای نمکی دارای رنگ شفاف هستند اما در برخی از مناطق جغرافیایی به دلیل وجود ناخالصی­های موجود در سنگ نمک، رگه­های پر رنگ تر یا اصطلاحا شیری تری وجود دارد که خلوص آنها کمتر است.

محتوای اصلی سنگ­های شیشه­ای حدود ۹۶ درصد کلرید سدیم است و باقی مانده آن شامل مواد معدنی مختلف است.

از جمله مواردی که سبب خلوص بیشتر سنگ نمک کریستالی است نوع استخراج آن است که کاملا با دست انجام می‌شود و همین امر از مواردی است که از ابتدای بهره‌برداری سنگ نمک ان را در مرتبه‌ای بالاتر از سایر سنگ های نمکی قرار می‌دهد.

[av_notification title=’یادداشت’ icon_select=’yes’ icon=’ue812′ font=’entypo-fontello’ color=’green’ border=” custom_bg=’#444444′ custom_font=’#ffffff’ size=’large’ close_btn=” cookie_lifetime=’60’ av_uid=’av-3pdney’ custom_class=” admin_preview_bg=”]
این سنگ نمک فاقد هرگونه مواد شیمیایی و کاملاً ارگانیک است.­ قیمت سنگ نمک کریستالی بسته به میزان خلوص آن تعیین می‌­شود.
[/av_notification]

قیمت سنگ نمک کریستالی

کاربرد سنگ نمک کریستالی

سنگ نمک کریستالی به دلیل خواص منحصر به فرد دارای کاربردهای متعددی است که به علت خلوص بسیار بالا اکثرا مربوط به موارد درمانی و خوراکی است.

در صنعت تولید مواد آرایشی و بهداشتی است و همچنین تولید دارو از این سنگ نمک به وفور استفاده می‌شود و از سوی دیگر برای تولید سنگ نمک تزیینی نیز کاربرد دارد اما برای مورد اخیر نیاز به قطعات به خصوصی است که قیمت آنها بسیار بالاتر است.

[av_notification title=’یادداشت’ icon_select=’yes’ icon=’ue812′ font=’entypo-fontello’ color=’green’ border=” custom_bg=’#444444′ custom_font=’#ffffff’ size=’large’ close_btn=” cookie_lifetime=’60’ av_uid=’av-7bbsa’ custom_class=” admin_preview_bg=”]
محصولات سنگ نمک تزیینی تولید شده از سنگ نمک کریستالی بسیار قیمت بالایی دارند و اکثرا کشورهای عربی خریداران این محصولات می‌باشند
[/av_notification]

صادرات سنگ نمک شیشه ای

ایران به عنوان یکی از مهمترین دارندگان معادن سنگ نمک طبیعی در جهان شناخته شده است و سنگ نمک شیشه­ای نیز از جمله کانی های مخصوص این کشور است که در کمتر نقطه ای در دنیا دیده شده است.

مقصد اصلی صادرات سنگ نمک کریستالی ایران مانند سایر محصولات دیگر همسایه های ایران می‌باشند و کشور روسیه معمولا از خریداران این سنگ نمک است.

قیمت سنگ نمک کریستالی

سنگ نمک شفاف را از کجا بخرم

سنگ نمک شفاف در بازار داخل مصرف چندانی ندارد و تقاضای آن در حدی نیست که به وفور در همه مراکز مصرف شود اما باید توجه داشته باشید که استفاده درمانی از آن در حوزه طب سنتی بسیار گسترده است.

خریداران این سنگ نمک علاوه بر حفروشندگان محصولات گیاهی شرکت های داروسازی نیز می‌باشند چرا که همانطور که در سطور بالاتر نیز ذکر شد این سنگ نمک استفاده دارویی فراوانی دارد.

قیمت سنگ نمک کریستالی

برای اطلاع از قیمت روز سنگ نمک کریستالی تماس بگیرید.

امکان ارسال نظر وجود ندارد!