معدن سنگ نمک سمنان

خرید مستقیم از معدن سنگ نمک سمنان و گرمسار، بارگیری رایگان سنگ نمک، ارسال سریع به تهران و تمام نقاط کشور، بارگیری سنگ نمک در کیسه جامبو مخصوص صادرات.

ویژگی معادن نمک سمنان

استان سمنان در دل خود معادن بسیار زیادی را نهان کرده که معدن سنگ نمک سمنان از مهم ترین معادن این استان می‌باشد.

سنگ نمک سمنان به دلیل خلوص بسیار زیادی که دارد مورد توجه سرمایه گذاران و کارخانه داران نمک قرار گرفته است، زیرا هر چقدر درصد خلوص نمک بالاتر باشد کاربرد نمک نیز در صنعت و تجارت بیشتر خواهد شد.

معادن سنگ نمک در استان سمنان پراکنده می‌باشند و به عنوان مرکز مهمی برای سرمایه گذاران و گردشگران داخلی و خارجی تبدیل شده است.

معادن سنگ نمک گرمسار و ایوانکی از مهم ترین معادن نمک این استان می‌باشند که استفاده جهت بهره‌برداری و گردشگری دارد.

ایجاد چشم اندازهای بصری شگفت انگیز، وجود تنوع در رنگ سنگ های نمک، طرح های جذاب در رخنمون ها و قندیل های نمک این استان باعث شده است تا این معادن بیش از پیش مورد توجه قرار گیرند.

طبق آنالیزهای انجام شده شاهد عناصری چون پتاسیم، برم، منگنز و هیدروکسید آهن در سنگ نمک های این معادن بوده اند به همین سبب تنوع رنگی زیادی در دل طبیعت نمکی این استان به وجود آمده و سبب جذب گردشگران از اقصی نقاط جهان شده است.

معدن سنگ نمک سمنان

معرفی سنگ نمک گرمسار

گرمسار از شهرستان های استان سمنان است که مرغوب ترین و بزرگ ترین معادن نمک این استان را در دل خود دارد.

در شهرستان گرمسار بیش از 30 معدن نمک وجود دارد که این معادن علاوه بر اینکه به عنوان منبع استخراج نمک صنعتی، خوراکی و تزئینی به کار می‌روند؛ جهت مقاصد گردشگری نیز به حساب می‌آیند.

در دل این معادن به علت بارش باران دریاچه هایی شکل گرفته است که باعث زیبایی بیش از پیش این معادن شده و گردشگران بسیاری را جذب نموده است.

با وجود شگفتی های فراوان معادن سنگ نمک در استان سمنان و شهرستان گرمسار هنوز آن طور که باید این منطقه از نظر گردشگری مورد توجه قرار نگرفته است.

معدن سنگ نمک سمنان

خواص نمک گرمسار

نمک گرمسار به دلیل درصد خلوص بالا و درصد سدیم بالا دارای خواص زیادی است به طوری که معادن نمک آنجا قابلیت این را دارند که به عنوان معادن نمک درمانی و یا غارهای نمک درمانی از آن ها استفاده شود.

کسانی که از بیماری های ریوی چون فیبروز کیستیک و یا برونشیت رنج می‌برند استنشاق هوای اشباع از یون‌های سنگ نمک می‌تواند برای آن ها اثر درمانی داشته باشد همچنین نمک می‌تواند به عنوان بهبود دهنده بیماری پوستی و استخوانی نیز مورد استفاده قرار گیرد.

معدن سنگ نمک سمنان

خرید از معدن سنگ نمک سمنان

با وجود اینترنت در عصر حاضر خرید تمامی محصولات بسیار ساده شده است و سنگ نمک نیز از این مقوله جدا نیست و به راحتی می‌توانید سنگ نمک از معدن سنگ نمک گرمسار و سمنان سفارش دهید.

معدن سنگ نمک سمنان

حداقل سفارشات بستگی به دوری شما از شهرستان گرمسار دارد مثلا برای شهر تهران سفارشات 1 تن و 2 تن نیز قابل ارسال است اما برای مسیرهای دور حداقل سفارش می‌بایست 5 تن و بالاتر باشد که هزینه حمل آن نیز برای خریدار به صرفه باشد.

امکان ارسال نظر وجود ندارد!