گوی سنگ نمک

خرید عمده گوی سنگ نمک از تولید کننده، مرکز فروش سنگ نمک تزیینی، خرید آباژور سنگ نمک، برای اطلاع از قیمت گوی سنگ نمک و خرید اینترنتی انواع مدل های  سنگ نمک تزئینی با کارشناسان ما تماس بگیرید.

گوی سنگ نمک و به طور کلی محصولات متنوعی که با سنگ نمک تولید شده اند، این روزها به شدت مورد توجه قرار گرفته اند. این محصول به دلیل بافت متفاوتش باعث انتشار نور در محیط می­شود از این رو می توان از آن به عنوان آباژور استفاده کرد. این گوی های حیرت انگیز با نور لطیف خود، زیبایی و آرامش را برای شما به ارمغان می­آورند. در ادامه، این محصول همه چیز تمام را بهتر می­شناسیم.

گوی سنگ نمک

فواید سنگ نمک برای آرامش

اگر شما هم این روزها به دنبال آرامش از دست رفته ای که مدرنیته مسببش است می­گردید، ما به شما سنگ نمک را پیشنهاد می­دهیم. با خرید این محصول می­توانید تکه ای از طبیعت را داشته باشید که با انتشار یون، انرژی های منفی را از شما دور می­کند. در معرض یون منفی قرار گرفتن استرس را کاهش می­دهد، خواب را منظم می­کند و به طور کلی آرامش را به شما باز می­گرداند.

چشم زخم، یکی از باورهای اکثر مردم از قدیم تا به امروز است که ناشی از انرژی های منفی منتشر شده از اطرافیان است. سنگ نمک با از بین بردن این انرژی ها و ایجاد حس و حال مثبت شما را از چشم زخم هم دور نگه می­دارد. ساطع شدن یون های منفی از این گوی و پخش شدن آنها در محیط اطراف، باعث ایجاد تمرکز نیز می­شود. این روزها از محیط به قدری انرژی منفی به ما می­رسد که بی دلیل از سردردهای مکرر رنج می­بریم. این محصول در کاهش سردردهای رنج آور تاثیر فراوانی دارد. از طرف دیگر می­تواند سطح هوشیاری شما را افزایش دهد. سنگ نمک با ایجاد آرامش برای شما همه ی این تاثیرات را به دنبال دارد پس با خرید آن با یک تیر چند نشان بزنید.

گوی سنگ نمک

خرید عمده گوی نمک

مجموعه سنگ نمک هالیتو با داشتن چندین کارگاه، بزرگترین مجموعه در این زمینه در ایران می­باشد. هالیتو سفارش عمده این محصول را می­پذیرد. با توجه به کیفیت خوبی که محصولات هالیتو دارد، تا کنون به بیش از 10 کشور صادرات مستقیم و غیر مستقیم داشته است. پس با خیال راحت آرامش و زیبایی را نصیب خانه های خود و دیگران کنید.

گوی سنگ نمک

تولید کننده گوی سنگ نمک پایه چوبی

گوی سنگ نمک پایه چوبی، با ظاهری زیبا و فوق العاده خاص، یک انتخاب منحصر به فرد برای سخت پسندان می­باشد. همچنین شما می­توانید با کادو دادن این محصول شیک به عزیزانتان لبخند همراه با آرامش را به آنها هدیه دهید.

برای آشنایی با محصولات مختلف دکوری، تزیینی و درمانی مجموعه هالیتو پیشنهاد می کنیم این ویدئو را مشاهده نمایید.

امکان ارسال نظر وجود ندارد!