آباژور سنگ نمک

قیمت خرید آباژور سنگ نمک درمانی فروش تک و عمده، سنگ نمک گوی، سنگ نمک مکعبی، سنگ نمک کاسه، سنگ نمک وان یکاد، فروش عمده با قیمتی بسیار استثنایی، ساخته شده از سنگ نمک درمانی بسیار کمیاب.

معرفی پرفروش ترین طرح های آباژور سنگ نمک

در مورد خواص بی نظیری که آباژور سنگ نمک دارد تاکنون مطالب زیادی را قطعا شنیده‌اید اما در کنار این مزیت ها نمی‌توان از کنار زیبایی و دکوری بودن این محصولات گذشت کما اینکه بسیاری از خریداران صرفا جهت زیبایی اقدام به خرید این محصولات می‌نمایند.

در ادامه تعدادی از پرفروشترین محصولات مجموعه هالیتو به حضور شما معرفی شده است  شاید به خرید بهتر و راحت تر شما کمک بیشتری نماید، همچنین توجه داشته باشید که این محصولات با نور ملایم خود چشم هر بیننده ای را مجذوب خود می‌کند.

آباژور سنگ نمک

 • آباژور سنگ نمک گوی در 3 مدل
 • سنگ نمک هرم
 • سنگ نمک کاسه
 • سنگ نمک مکعبی یا کوبیک در 2 مدل
 • سنگ نمک ماه و ستاره
 • سنگ نمک اسامی علی و محمد
 • سنگ نمک مدل هشت وجهی
 • سنگ نمک های برش خورده

محصولات بسیار پرفروش مجموعه هستند که در ادامه می‌توانید قیمت آنها را ببینید البته ناگفته نمایند که قیمتهای ذکر شده برای تک فروشی محصولات بوده و قیمت عمده طبیعتا بسیار متفاوت خواهد بود.

آباژور سنگ نمک

قیمت کاسه سنگ نمک

آباژور سنگ نمک

قیمت گوی سنگ نمک

آباژور سنگ نمک آباژور سنگ نمک آباژور سنگ نمک

قیمت سنگ نمک ماه و ستاره

آباژور سنگ نمک

قیمت سنگ نمک مکعبی

آباژور سنگ نمک آباژور سنگ نمک

قیمت سنگ نمک هشت وجهی

آباژور سنگ نمک

قیمت سنگ نمک اسامی

آباژور سنگ نمک

قیمت سنگ نمک ماساژ

آباژور سنگ نمک

قیمت آجر نمک

آباژور سنگ نمک

تولید کننده سنگ نمک شب خواب در ایران

محصولاتی که از جنس نمک در کشور ما تولید می‌شود بسیار است که می‌توان به آباژور سنگ نمک، شمعدان سنگ نمک، سازه های نمکی و مجسمه های نمکی اشاره کرد.

موضوع مورد بحث ما در این قسمت از متن آباژور سنگ نمکی است که با زیبایی هر چه تمام تر در داخل محیط منزل و یا اداره قرار می‌گیرد. این محصولات دارای مزایای بسیار هستند که در ادامه مطلب به بیان برخی از موارد می‌پردازیم.

آباژور سنگ نمک

با توجه به این که معادن نمک در کشور ما به وفور یافت می‌شود تولید محصولات نمکی به تبع آن بسیار زیاد و فراوان است من جمله آباژور های نمکی که در محیط منزل استفاده کردن از آن ها بسیار توصیه می‌شود زیرا نمک ماده‌ای است جاذب رطوبت که می‌تواند با جذب رطوبت و هوای آلوده هوایی تصفیه شده را ایجاد کند که به ریه و دستگاه تنفسی بدن انسان کمک زیادی می‌نماید.

آباژور سنگ نمک

مجموعه سنگ نمک هالیتو به عنوان بزرگترین تولید کننده سنگ نمک تزیینی در ایران سهم عمده ای از بازار داخل کشور را در اختیار دارد.

خرید سنگ نمک طبیعی

می دانیم که ماده اولیه در تولید آباژور سنگ نمک، سنگ نمک است ولی باید بدانید که هر سنگ نمکی قابلیت برش خوردن و شکل یافتن ندارد و از سنگ نمک مخصوص این کار باید استفاده کرد.

اولین شرطی که یک سنگ نمک می‌بایست داشته باشد یخی بودن آن است چرا که سنگ نمک های شکری پودر شده و اصلا به درد این کار نمی‌خورند.

آباژور سنگ نمک

مورد دومی که درباره سنگ نمک مخصوص برش اهمیت دارد نداشتن رگه است خصوصا اگر سنگ نمک رگه های تیره داشته باشد نتیجه نهایی محصولی بسیار ضعیف خواهد بود که مشتری پسند نیست.

و شرط سوم یک سنگ نمک خوب علاوه بر دو شرط بالا خلوص بالای آن سنگ نمک است که در این صورت است که می‌توان سنگ نمک را درمانی به حساب آورد و در نتیجه محصولات ساخته شده از چنین سنگ نمکی تمام خواص گفته شده برای سنگ نمک را دارد.

آباژور سنگ نمک

آباژورهای درمانی هالیتو علاوه بر این که هوایی مطبوع و پاکیزه را ایجاد می‌کنند می‌توانند اثرات سویی که توسط دستگاه‌های الکترونیکی ایجاد می‌شود را کاهش دهند در کنار این مزایا نور بسیار زیبای صورتی و سبز رنگی است که آباژور ها ایجاد می‌کنند که همین عوامل سبب جلب توجه مشتریان زیادی می‌شود.

اثرات درمانی آباژور سنگ نمک

کارگاه های تولید کننده بسیاری در کشور هستند که به تولید آباژور سنگ نمک مشغول هستند بنابراین محصولات را با برند های مختلفی می توان تهیه کرد که هر کدام از آن ها در سطح کیفی خاص و قیمت مشخص شده‌ای در دسترس قرار می‌گیرند.

همواره به یاد داشته باشید مهمترین نکته در خرید سنگ نمک چراغ خواب، درمانی بودن سنگ آن است اگر می‌خواهید یک شیوه را برای خرید در نظر بگیرید هیچگاه سنگ نمکی که تیره رنگ باشد را تهیه نکنید چرا که اثرات درمانی ان صفر و نزدیک به صفر است.

آباژور سنگ نمک

اکثر تولیدکنندگان از این سنگ نمکها استفاده می‌کنند چرا که ارزانتر است ولی اگر قصد تهیه سنگ نمک درمانی را دارید هیچگاه به سراغ این نوع از محصولات نروید.

ولی اگر صرفا می‌خواهید از سنگ نمک جهت دکوری استفاده کنید باز هم این موضوع اهمیت دارد و سنگ نمکی که تیره باشد هیچگاه جلوه زیبایی نخواهد داشت.

آباژور سنگ نمک

حال که در مورد آباژور نمک اطلاعاتی را کسب کردیم و تا حدودی در مورد طرح های آن و دیگر ویژگی های شان می‌دانیم می‌خواهیم از لحاظ طبی آن ها را مورد بررسی قرار دهیم زیرا این محصولات با پخش یونهای منفی در فضا می‌توانند اثرات مثبت عالی را بر بدن انسان بگذارند.

علاوه بر این خنثی کننده امواج الکترومغناطیسی هستند که بدن انسان در برابر تلویزیون، کامپیوتر و دیگر لوازم برقی با آن ها مواجه است.

آباژور سنگ نمک

اثرات درمانی آباژورها نمکی بسیار است که در این قسمت از متن به چند نمونه از آن ها به عنوان مثال اشاره می‌کنیم که به قرار زیر است:

 • بهبود علائم آسم
 • افزایش سطح انرژِی
 • کاهش استرس
 • افزایش خواب شبانه
 • بهبود عملکرد تنفسی

مرکز فروش سنگ نمک تزیینی

مرکز فروش سنگ نمک تزیینی هالیتو تقریبا 90 درصد محصولات خود را به صورت عمده وارد بازار کرده و شاید حدود 10 درصد را به صورت تک فروشی عرضه می‌کند.

به دلیل تعدد محصولات تولیدی که همه آنها با قیمت بسیار مناسب و کیفیت بینظیر عرضه می‌شود سبب شده خریداران زیادی متمایل به همکاری با مجموعه هالیتو باشند.

آباژور سنگ نمک

از سویی دیگر در خرید و فروش محصولات سنگ نمک تزیینی بسته بندی محصول بسیار مهم است که اکثرا  برای کمتر کردن هزینه از زیر بار آن شانه خالی می‌کنند ولی مجموعه هالیتو تمام محصولات خود را اعم از کوچک یا بزرگ با هر رنج قیمتی در باکس مخصوص به مقصد ارسال می‌کند.

آباژور سنگ نمک را وقتی در بازار می‌خواهیم خریداری کنیم مشاهده می‌شود که انواع و اقسام مختلفی از آن ها در دسترس مشتریان قرار دارد از نظر عوامل متعددی آباژورها با همدیگر فرق دارند که نمونه ای از این موارد می‌توان به اندازه آنها اشاره کرد.

آباژور ها از نظر سایز در سه نوع کوچک، بزرگ و متوسط هستند که بر همین مبنا نیز قیمت گذاری می‌شوند. هر چه آباژور بزرگ تر باشد مسلما قیمت گران تری خواهد داشت.

آباژور سنگ نمک

قیمت بالای آباژور سنگ نمک همواره دلیل بر کیفیت بالاتر نیست چرا که یک تولید کننده ای که باید سنگ نمک را بخرد طبیعتا نمی‌تواند قیمت خود را پایینتر از تولید کننده ای بگذارد که خود معدن سنگ نمک دارد.

موارد دیگری از قبیل داشتن دستگاه مخصوص برش، استادکاران ماهر که سبب می‌شوند پرتی کار به حداقل برسد و موارد دیگری که باعث تفاوت چشمگیر در قیمت ها هستند.

به عنوان مثال قیمت گوی سنگ نمک هالیتو را با قیمت گوی در سایر مجموعه ها مقایسه کنید و تفاوت قیمت را ببینید و این درحالی است که قیمت عمده محصولات ما بسیار نسبت به قیمت تک فروشی متفاوت است.

آباژور سنگ نمک

فروش عمده آباژور های سنگ نمک در تهران

آباژور سنگ نمک با وجود خواص درمانی عالی مورد توجه مشتریان در سراسر کشورمان قرار می‌گیرد از جمله این موارد می‌توان به شهر بزرگ تهران اشاره کرد که خریداران زیادی را با خود همراه کرده است زیرا بسیاری از خانم ها این محصولات را برای زیبایی دکوراسیون منزل خود تهیه می‌کنند.

معمولا شهر تهران در میان سایر شهرهای ایران بیشترین حجم معاملات را دارد که همین امر موجب توجه و نگاه ویژه ما به شهر تهران شده است.

آباژور سنگ نمک

ارسال محصولات در سریعترین زمان و از سویی دیگر تخفیفات ویژه جهت این شهر از آفرهای مجموعه هالیتو برای شهر تهران است.

در تعیین قیمت آباژور سنگ نمک عوامل متعددی تاثیر گذار است که از جمله این موارد می توان به نحوه عرضه محصولات اشاره کرد که هر چه نحوه عرضه آسان تر باشد مسلما قیمت ها ارزان تر خواهد بود و مشتریان بیشتری برای خرید ترغیب می‌شوند.

جهت شهر تهران خریدهای 300 هزار تومان به بالا کلا به صورت رایگان ارسال می‌شود و مشتری هیچ پول اضافه ای را پرداخت نخواهد کرد.

آباژور سنگ نمک

سنگ نمک را در کجای خانه قرار دهیم

هر مشتری که برای خرید شب خواب سنگ نمک اقدام می‌کند دوست دارد شیک ترین طرح و مدل را سفارش دهد که این ایده بسیار قابل احترام است ولی باید بدانید که هر آباژور حدودا 4 متر مربع را پوشش داده و تحت یون درمانی قرار می‌دهد لذا برای دریافت تاثیرات مثبت محصولات سنگ نمکی اکتفا کردن به یک عدد محصول کاری را از پیش نخواهد برد.

هر کدام از محصولاتی که از سنگ نمک به طور عمده تولید می‌شود یک کارایی خاصی دارد نمونه بارز که در این جا موضوع مورد بحث ما است آباژور سنگ نمک است که در دنیایی از طرح و رنگ ساخته می‌شود تا افراد بنا به سلایق خود آن ها را خریداری کنند.

آباژور سنگ نمک

با توجه به اینکه آباژور ها هوایی مطبوع و تمیز را ایجاد می‌کنند بهتر این است که در دسترس و در مکانی قرار بگیرد که بیشتر ما در آن جا رفت و آمد داریم.

اغلب افراد آباژور ها را روی میز، کنار تلویزیون و کامپیوتر و در محل کار خود قرار می دهند تا از مزایای بی نظیرشان بهره ببرند که درست هم هست چرا که سنگ نمک توانایی جذب آلودگی های محیطی را دارد و حتی می‌تواند امواج را نیز به خود جذب کند.

خرید عمده سنگ نمک تزئینی

از نظر میزان فروش آباژور های سنگ نمک با همدیگر تفاوت دارند پر فروش ترین آن ها آباژور هایی در طرح های زیبا هستند که می‌توانند فضایی با نور ملایم ایجاد کنند تا آرامش اعصاب را به افراد هدیه دهند و استرس شان را کاهش دهند.

این محصولات را می‌توانید به راحتی از طریق صفحه محصولات مجموعه هالیتو سفارش دهید.

با وجود مزایای بسیار برای آباژور سنگ نمک مسلما مشتریان بیشتری روز به روز مجذوب این محصولات می‌شوند و فروش آن قطعا بیشتر خواهد شد که این امر در 6 ماهه و 3 ماهه پایان سال بسیار زیاد است.

اگر شما هم قصد ورود به بازار فروش سنگ نمک تزیینی را دارید هم اکنون اقدام کنید و محصولات بیشنر هالیتو را با قیمت بسیار مناسب دریافت نمایید.

اثرات مثبت یون درمانی بر بیماری ها

شاید حدود 100 سال یا کمتر است که انسان پی به وجود یون منفی موجود در هوا برده و متوجه شده است عاملی که سبب ایجاد نشاط و دور شدن افسردگی از نسل بشر می‌گردد تزریق یون منفی به هوای موجود است.

یون منفی فقط به صورت طبیعی وجود دارد و انسان تاکنون موفق به ساخت یون منفی مصنوعی نشده به این معنی که بتواند یون منفی را به هوا تزریق کرده و روحیه شخص کاملا تغییر کند.

آباژور سنگ نمک

اما یون منفی در طبیعت وجود دارد و اگر شخصی می‌خواهد خود را در فضایی مملو از یونهای منفی قرار دهد باید تغییر مکان داده و به قسمتی از کره زمین برود که یون منفی فراوانی را در خود دارد.

یک نمونه بارز از محیط آکنده از یون منفی جنگل است وقتی شخصی با حالتی افسرده در فضای جنگل قرار می‌گیرد به صورت ناخود آگاه حال او تغییر کرده و نمی‌تواند ناراحت باشد این همان اثر یون منفی است.

آباژور سنگ نمک

ولی نکته بسیار مهمی که وجود دارد این است که ما همواره نمی‌توانیم از خانه و زندگی خود فاصله بگیریم و برای تغییر روحیه به درون جنگل برویم به همین منظور از 100 سال قبل به این سو و پس از آشنایی با یون منفی، دانشمندان متوجه شدند غار نمک و سنگ نمک می‌تواند مانند جنگل به تولید یون منفی بپردازد و از آن زمان رو به استفاده و آسان کردن استفاده از غار نمک و سنگ نمک آوردند.

آباژور سنگ نمک

امروزه افراد زیادی در سراسر دنیا در برنامه روزانه خود گذراندن ساعتی را در اتاق نمک قرار داده اند چرا که همین مدت زمان هر چند کوتاه، کمک زیادی به بازیابی قوای از دست رفته و سرحال شدن آنها دارد.

اگر هم می‌خواهید هر زمان که اراده کردید در فضایی کاملا نمکی قرار داشته باشید بهتر است که در منزل خود یک اتاق غار نمک داشته باشید برای اطلاعات بیشتر در خصوص اتاق نمک و اتاق غار نمک با ما تماس بگیرید همچنین مطالب زیادی در سایت مجموعه وجود دارد که با جستجو می‌توانید به مطالعه آنها پرداخته و اطلاعات خود را در این زمینه افزایش هید.

امکان ارسال نظر وجود ندارد!