نمک صنعتی

خرید مستقیم نمک صنعتی از کارخانه گرمسار، انواع نمک دانه بندی شده سفید و رنگی را به طور مستقیم و بدون واسطه از کارخانه گرمسار خریداری نمایید، تناژ قابل تحویل ماهانه 2500 تن.

نمک صنعتی چگونه تولید می شود

همانطور که می دانید، نمک از ارزش بسیار بالایی برخوردار است. بدون این ماده با ارزش زندگی بسیاری از انسان ها و حیوانات با خطراتی مواجه خواهد شد. نمک از هر نوعی که باشد در زندگی انسان ها و صنایع کاربرد زیاد و گسترده ای دارد. نمک صنعتی دارای کاربردهای مختلفی می باشد.

نمک صنعتی نوعی نمک معدنی محسوب می شود که از درجه خلوص کمتری در مقایسه با نمک خوراکی برخوردار است. تفاوت نمک خوراکی و صنعتی در این است که این نوع نمک تصفیه و یددار نشده و برای پخت و پز مناسب نیست. در این قسمت قصد داریم به این سوال پاسخ دهیم که نمک صنعتی چگونه تولید می شود. در ادامه با ما همراه باشید.

تولید نمک صنعتی به چندین روش صورت می پذیرد. از جمله این روش ها می توان به استخراج سنگ نمک با روش خلاء، روش هیدرولیکی، روش تبخیری، روش پلکانی و روش تونلی اشاره کرد.

 نمک صنعتی

کاربرد و انواع نمک های صنعتی

نمک صنعتی دارای تنوع بسیار بالایی می شود و در تولید کالاهای صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. نمک پودری، نمک صدفی، نمک شیلاتی و نمک شکری از انواع نمک صنعتی محسوب می شوند و هر یک از آن ها کاربرد خاص خود را دارا می باشند. در این قسمت به کاربردهای این نمک ها اشاره می کنیم.

نمک پودری که از نظر دانه بندی مانند نمک خوراکی می باشد در ساخت اسید، صنعت تصفیه سازی، صنعت بازیافتی و مرغداری ها استفاده می شود. نمک صدفی که ریزترین نوع محسوب می شود در صنایعی مانند لبنیات، دباغی و تصفیه سازی مورد استفاده قرار می گیرد. نمک شیلاتی که از ابعاد نسبتا بزرگی برخوردار است در صنایع شیلات و گندزدایی مورد استفاده قرار می گیرد. کاربرد نمک شکری که با عنوان نمک حفاری نیز شناخته می شود در گل حفاری، نمک سود کردن گوشت و تهیه پنیر لیقوان می باشد.

نمک صنعتی

فروش عمده نمک صنعتی

سمنان یکی از بزرگترین شهرهای تولید کننده نمک در ایران به شمار می رود. نمک صنعتی سمنان کاربرد زیادی در صنایع دارد. این نمک با قیمتی مقرون به صرفه به فروش می رسد.

نمک صنعتی

کارخانه تولید نمک سمنان سال هاست در زمینه فروش عمده انواع نمک خوراکی و صنعتی با کیفیت و با نشان استاندارد فعالیت می کند. فروش عمده به روش های مختلفی انجام می شود تا متقاضیان بتوانند خریدی آسان را تجربه کنند.

امکان ارسال نظر وجود ندارد!