اتاق نمک

ساخت اتاق نمک به روش آسان و کم هزینه، اتاق نمک در اصفهان، خرید تجهیزات اتاق نمک، ساخت اتاق نمک در خانه، آماده سازی اتاق نمک در تهران، برای اطلاع از هزینه ساخت اتاق نمکی به ارزان ترین قیمت، با ما تماس بگیرید.

اتاق نمک چیست

آیا تا به حال اسم اتاق نمک به گوشتان خورده است؟ اتاق های نمک درمانی که با عنوان غار نمک نیز شناخته می شوند ابتدا در اروپا به وجود آمدند. این غارهای نمکی بعدها در انگلستان، استرالیا و آمریکای شمالی نیز شناخته و ساخته شدند. غار نمک یک فضای بسته است که دارای غلطت نمک و تهویه کنترل شده می باشد. در این اتاق، ذرات ریز نمکی توسط دستگاهی به نام هالوژنراتور در هوا پخش می شود. شما می توانید با نفس کشیدن این ذرات ریز نمکی به سلامتی خود کمک کنید.

اتاق نمک از آجرهای نمکی هیمالیا ساخته شده است. آجرهای نمکی از سنگ نمک معدنی ساخته می شوند. آجر نمک همان سنگ نمکی است که برش خورده است. نمک درمانی به بهبود بیماری های ریوی، روانی و پوستی کمک می کند. بهبود انرژی و دفع انرژی های منفی از دیگر مزایای ساخت اتاق نمک درمانی محسوب می شود.

اتاق نمک درمانی به تقویت روحیه و کاهش استرس کمک شایانی می کند. از دیگر مزایای استفاده از اتاق های نمک کمک به درخشندگی پوست و احیای انرژی در بدن می باشد.

اتاق نمک

معرفی تجهیزات اتاق نمک

در این قسمت قصد داریم که تجهیزات اتاق نمک را معرفی کنیم. دستگاه هالوژنراتور یکی از مهمترین تجهیزاتی است که در اتاق های نمک مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه ذرات نمک را در هوا پراکنده می کند. دستگاه هالوژنراتور با توجه به مدل اتاق، اندازه ذرات نمک و میزان نمک در انواع مختلفی موجود می باشد.

یکی دیگر از تجهیزاتی که در اتاق نمک مورد استفاده قرار می گیرد، آجر نمک است. آجر نمک همان سنگ نمک است که به صورت آجر برش داده شده است. در اتاق نمک، می توان از وسایل تزئینی نمکی مانند آباژور نمکی، جا شمعی نمکی و موارد دیگر نیز استفاده کرد.

اتاق نمک

تولید کننده آجر نمک درمانی

برای تهیه آجر نمکی، از سنگ نمک استفاده می شود. سنگ نمک و آجر نمکی دارای خواص درمانی یکسانی هستند. تولید آجر نمک درمانی در این کارخانه انجام می شود. مصرف کنندگان می توانند از آجر نمکی در منازل، محیط های کار، کلاس های یوگا و انرژی درمانی استفاده کنند. هنگامی که سنگ نمک به شکل مستطیل برش می‌خورد  به شکل یک آجر در می آید. به همی دلیل به نام آجر نمک معروف شده است.

اتاق نمک

آجر نمک در ابعاد استاندارد در کارخانه تولید می شود و به دست متقاضیان و مشتریان می رسد.

امکان ارسال نظر وجود ندارد!