پودر نمک آبی

پودر نمک آبی خوراکی گرمسار و سمنان، خرید سنگ نمک آبی سمنان دونه شکری، سنگ نمک آبی کریستالی گرمسار، امکان بسته بندی 5 و 10 کیلویی ویژه صادرات.

یکی از بهترین و پر خاصیت ترین انواع نمک ها که از معادن سنگ نمک در مناطق مختلف دنیا از جمله ایران استخراج می شود، نمک آبی می باشد. این نوع نمک از جمله ی کم یاب ترین انواع نمک ها در دنیا می باشد که فقط در بعضی از معادن سنگ نمک می توان آن ها را یافت.

پودر نمک آبی، برای موارد مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. در این مقاله سعی  می کنیم تا شما را با نمک آبی و سنگ نمک آبی آشنا کرده و درباره ی پودر نمک آبی و خصوصیات و کاربرد هایی که دارد، توضیحاتی را خدمت شما عزیزان عرض کنیم. با ما همراه باشید.

پودر نمک آبی

آشنایی با نمک آبی

در معادن سنگ نمک در مناطق مختلف دنیا، مثل معدن سنگ نمک گرمسار، انواع مختلفی از سنگ های نمک استخراج می شوند که هر کدام از آن ها دارای رنگ های مختلفی هستند. بر اساس عناصری که در این سنگ های نمکی وجود دارد، این سنگ ها رنگ های مختلفی را به خود می گیرند.

به عنوان مثال در صورتی که مقدار عنصر آهن موجود در سنگ نمک زیاد باشد، سنگ نمک به شکل قرمز یا نارنجی مایل به قرمز در می آید. حال آن که در صورتی که در سنگ نمک، مقدار عنصری مثل عنصر پتاسیم زیاد باشد، سنگ نمک به رنگ آبی در می آید.

نمک آبی یکی از پر خاصیت ترین و زیبا ترین انواع نمک ها می باشد که برای صنایع تزئینی و همچنین برای برای درمان بسیاری از بیماری ها از این نوع نمک استفاده می شود.

پودر نمک آبی

معدن سنگ نمک آبی کجاست

همانطوری که در ابتدای این مقاله عرض شد، سنگ نمک آبی فقط در بعضی از معادن سنگ نمک یافت می شود. معدن سنگ نمک گرمسار، یکی از معادنی است که در آن انواع مختلف سنگ های نمک از جمله سنگ نمک آبی یافت می شود و این سنگ های نمکی به مناطق مختلف دنیا صادر می شوند و برای کشور ایران ارز آوری بسیار بالایی را به دنبال دارند.

پودر نمک آبی

فروش عمده پودر نمک آبی

با توجه به خواص درمانی که این نوع سنگ نمک دارد، از آن برای درمان بسیاری از بیماری ها از جمله بیماری فشار خون استفاده می شود.

عنصر پتاسیم همواره در تقابل با عنصر سدیم قرار دارد و از بالا رفتن بیش از حد مقدار سدیم در خون جلوگیری به عمل می آورد.‌ افزایش سدیم در خون باعث بیماری پر فشاری خون می شود و لذا پتاسیم می تواند از ابتلا به این عارضه جلوگیری کند.

امکان ارسال نظر وجود ندارد!