صادرات سنگ نمک تزئینی

مرکز صادرات سنگ نمک تزئینی ایران، خاص ترین مدل های سنگ نمک تزیینی، تولید انحصاری در مجموعه سنگ نمک هالیتو، هنر ناب ایرانی ویژه صادرات.

چگونه سنگ نمک را بتراشیم

با توجه به آگاهی مردم در جامعه به خواص درمانی سنگ نمک، استفاده از آن در منزل بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

به طور کلی سنگ نمک می‌تواند به کاهش استرس، کاهش حساسیت و آلرژی، افزایش ظرفیت شش، تقویت سیستم ایمنی بدن و کاهش آلودگی های موجود در محیط اطراف کمک ‌کند.

چنانچه تکه بزرگی از سنگ نمک دارید و نمی‌خواهید آن را یکباره مورد استفاده قرار دهید بهتر است آن را با دستگاه سنگ فرز به قطعات کوچکتر تقسیم کنید و برای اینکار حتما از دستکش و عینک محافظ چشم استفاده کنید.

برای برش قطعات بسیار بزرگ که وزن بیشتر از 1 تن دارند باید از سنگ بری ها کمک بگیرید و البته باید بدانید که هر سنگ بری حاضر به انجام این کار نیست چرا که نمک تیغه دستگاه را به مرور خواهد خورد.

اگر هم قطعات شما کوچک و کمتر از 300 کیلو باشد طبیعتا از قله بر استفاده می‌شود و استفاده از قله بر راحتی بیشتری را به همراه دارد و تهیه آن سهل الوصول تر است و در این میان می‌توانید از کارگاه‌های همکار نیز کمک بگیرید.

صادرات سنگ نمک تزئینی

آموزش ساخت سنگ نمک تزئینی

شما به راحتی می‌توانید با تهیه یک تکه سنگ نمک یک چراغ خواب زیبا برای منزلتان درست کنید و از مزایای آن استفاده کنید. برای ساخت طبق مراحل زیر عمل کنید:

  1. در ابتدا یک قوطی یا یک حباب شیشه ای پیدا کنید تا بعنوان پایه از آن استفاده کنید همچنین ضد آب بودن آن ضروری است به این دلیل که سنگ نمک به طور طبیعی رطوبت را به خود جذب می‌کند پس لازم است مقاوم و ضد آب باشد تا به حرارت و رطوبت مقاوم باشد.
  2. سپس روی این پایه فلزی یا شیشه ای یک سوراخ با دریل ایجاد کنید تا بتوانید براحتی سیم برق را عبور دهید. لازم نیست سوراخ خیلی بزرگ باشد.
  3. سپس سیم را از سوراخ رد کنید و با یک سر پیچ لامپ را روی آن قرار دهید.
  4. سنگ نمک خام را به خوبی با سمباده شکل دهید و صاف کنید تا زیبا بنظر برسد. سپس ته سنگ را که قرار است روی پایه فلزی یا شیشه ای قرار بگیرد به اندازه لامپی که دارید سوراخ کنید و روی پایه مورد نظر قرار دهید. حالا می توانید لامپ را روشن کنید و از زیبایی نور و مزایای آن روی سلامتی استفاده کنید.

البته باید توجه داشته باشید که روش گفته شده نوع بسیار ساده‌ای از چراغ خواب سنگ نمک است و نمونه‌های حرفه‌ای بسیار استادانه‌تر ساخته می‌شوند.

همچنین به وسیله آجر نمک و استفاده از چسب می‌توانید چراغ خواب سنگ نمک پایه گلدان نیز بسازید مانند تصویر زیر که مشاهده می‌نمایید.

صادرات سنگ نمک تزئینی

سنگ نمک گوی با پایه چوبی

مجموعه هالیتو سنگ نمکهای دکوری گوی با پایه چوبی را به بهترین شکل ممکن تولید می‌کند و با قیمتهای بسیار استثنایی روانه بازار می‌کند به نحوی که قیمت تک فروشی گوی پایه چوبی مجموعه هالیتو با قیمت عمده فروشی بسیاری از تولیدکنندگان دیگر برابری می‌کند.

استخراج سنگ نمک از معدن کاملا اختصاصی متعلق به مجموعه و داشتن کارگاه مخصوص برش سنگ نمک سبب شده مجموعه سنگ نمک هالیتو صفر تا صد خط تولید چراغ خواب سنگ نمک را در اختیار داشته باشد.

صادرات سنگ نمک تزئینی

مجموعه هالیتو گوی سنگ نمک را با تنوع گوناگون روانه بازار می‌کند که در ادامه تصاویر این محصولات را مشاهده می‌نمایید.

 صادرات سنگ نمک تزئینی

مقوله صادرات سنگ نمک تزئینی بسیار دشوار است چرا که رقابت با کشور پاکستان در زمینه صادرات بسیار مشکل است که از جمله دلایل آن می‌توان به موارد ذیل اشاره کرد:

  • حضور در بازارهای بین المللی بسیار زودتر و بهتر از ما
  • فراوانی سنگ نمک های رنگی
  • نیروی کار فوق العاده ارزان

اما مجموعه هالیتو برای حضور در بازارهای بین المللی هنر ناب ایرانی را عرضه می‌کند که سبب شگفتی همه ناظران و خریداران می‌شود.

صادرات سنگ نمک تزئینی

به جرئت می‌توان گفت محصولات این مجموعه در نوع خود کاملا بینظیر است و نمونه آن را نمی‌توانید در جایی دیگر بیابید و همین تک و خاص بودن محصولات تولیدی چراغ خواب سنگ نمک سبب شده، کشورهای عربی و اروپایی از مشتریان و خریداران مجموعه سنگ نمک هالیتو باشند.

امکان ارسال نظر وجود ندارد!