فروش چراغ خواب سنگ نمک در تهران

فروش چراغ خواب سنگ نمک در تهران،سنگ نمک چراغدار طرح گوی و کوبیک قطر 15 و 18 سانتیمتر،دو دو مدل مختلف پایه چوبی و پایه نمکی،سنگ نمک هرم با پایه چوبی.

خواص سنگ نمک تزئینی

امروزه از سنگ نمک به دلیل فواید و اثرات فوق العاده و زیادی که دارد استفاده‌های زیادی می‌شود که تولید و بازار فروش آن هم پر رونق است.

به همین علت در هر خانه و محل کار وجود چراغ خواب های سنگ نمکی به عنوان یک شیئی تزئینی که موجب زیبایی بخشیدن به محیط اطراف است رو به گسترش می‌باشد.

برخی از سنگ نمک برای زیبایی، برخی دیگر برای دفع چشم زخم و بلا و دسته‌ای دیگر برای دفع انرژی منفی استفاده می‌کنند.

در موارد بسیاری اثرات درمانی سنگ نمک به اثبات رسیده و به همین دلیل تاکید شده حتی اگر فکر می‌کنید احتیاجی به سنگ نمک ندارید حتما یک تکه از سنگ نمک در منزل خود داشته باشید و چه بهتر که این سنگ نمک به شکل بسیار زیبایی نیز برش خورده باشد.

فروش چراغ خواب سنگ نمک در تهران

نحوه تولید سنگ نمک تزئینی

نحوه تولید سنگ نمک تزئینی به این صورت است که سنگ نمک هایی که از معادن استخراج می شوند برخی از انها که مقدار کمتر را نیز شامل می‌شود قابلیت برش زدن دارند لذا برای تقسیم به قطعات کوچکتر به کارگاه منتقل می‌شود.

محصول نهایی همواره تعیین کننده نوع سنگ نمک است مثلا اگر هدف تولید آجر نمک باشد طبیعتا نمی‌توان از سنگ نمک قطعات کوچک استفاده کرد لذا هنگام خرید سنگ نمک برای کارگاه باید به این موضوع دقت نمایید.

فروش چراغ خواب سنگ نمک در تهران

مرکز فروش سنگ نمک تزئینی

وجود یک عدد چراغ خواب از جنس سنگ نمک در اتاق خواب و یا کنار تخت خواب شما موجب یک خواب آسوده و راحت برای شما خواهد بود.

به دلیل وجود ارتعاشات مخصوصی که از سنگ های نمک متصاعد می‌گردد و به دلیل یون های منفی ای که از این ارتعاشات خارج می شود برای بدن خیلی مفید است.

به دلیل گسترش لوازم و تجهیزات الکترونیکی در اطراف ما تقریبا نمی‌توان فضایی را یافت که یون مثبت آن را احاطه نکرده باشد لذا همین مورد اخیر الزام وجود سنگ نمک را در همه محیطهایی که انسان حضور دارد نقش بسیار پر رنگی دارد.

فروش چراغ خواب سنگ نمک در تهران

بزرگترین تولید کننده آجر نمک

امروزه و با گسترش استفاده از دیوارهای نمکی در همه محیط های شخصی و تجاری، آجر نمک نقش اصلی را برای ساخت این دیوارهای درمانی دارد که نقش بسیار مهمی را در از بین بردن ویروس ها و پاکیزه نمودن محیط اطراف دارد.

مجموعه سنگ نمک هالیتو بزرگترین تولید کننده آجر نمک در ایران است که این قالب های نمکی را در ابعاد ذیل تولید می‌کند:

  • 10*15*3
  • 10*20*3
  • 10*10*3
  • 5*18*3

لازم به توضیح است که ابعاد ذکر شده پرکاربردترین اندازه های آجر نمکی در سراسر دنیا می‌باشند که با قیمتی کاملا استثنایی توسط مجموعه هالیتو عرضه می‌شود.

فروش چراغ خواب سنگ نمک در تهران

فروش چراغ خواب سنگ نمک در تهران

با استفاده از چراغ خواب های سنگ نمک درمانی هالیتو می‌توانید به راحتی آرامش را به محیط اطراف خود بیاورید و از بیماری های روحی و روانی در امان باشید.

ارسال سفارشات جهت شهر تهران به سرعت و با اولویت بالا انجام می‌شود و از طرفی دیگر می‌توانید قیمتهای ارائه شده توسط مجموعه هالیتو را با قیمتهای بازار مقایسه کنید.

فروش چراغ خواب سنگ نمک در تهران

توجه داشته باشید که با وجود ویروس های مختلف در هوا وجود دیوار نمک و یا حداقل سنگ نمک آن هم به تعداد کافی در هر محیطی یک الزام است و به راحتی می‌توانید از قابلیت جذب ضرات معلق در هوا که مخصوص به سنگ نمک است بیشترین استفاده را ببرید.

امکان ارسال نظر وجود ندارد!