گوی ماساژ سنگ نمک

تولید کننده گوی ماساژ سنگ نمک، فروش عمده گوی سنگ نمک، گوی های ماساژ 4 سانتی متری بسیار زیبا و جذاب که به راحتی توی دست می چرخند، برای خرید عمده تماس بگیرید.

خواص متعدد نمک به عنوان یکی از مواد معدنی مفید و کاربردی بر کسی پوشیده نیست. در این یادداشت نگاهی به سنگ نمک ماساژ داشته و تلاش می‌کنیم تا این خاصیت از مجموعه خواص سنگ نمک را بیشتر معرفی کنیم.

خواص سنگ نمک برای پوست

تماس سنگ نمک ماساژ حرارت دیده و دارای گرمای ملایم با پوست، باعث می‌شود تا لایه‌ای بسیار نازک از سطح سنگ جدا شده و جذب پوست شود. با جذب نمک به پوست، لطافت و شادابی پوست تا حد زیادی افزایش یافته و همچنین از چروکیدگی پوست به علت افزایش سن جلوگیری می‌شود. تماس این ماده معدنی با پوست، در کنار سایر خواص درمانی، زیبایی پوست شما را به همراه دارد.

گوی ماساژ سنگ نمک

گوی ماساژ سنگ نمک

سنگ نمک ماساژ که گاهاً به شکل گویی نیز تراش و صیقل می‌خورد، پس از حرارت دیدن و گرم شدن تا حد تعادل، می‌تواند برای ماساژ اعضای مختلف بدن مناسب باشد. گوی ماساژ نمک در کنار به همراه داشتن خواص نمک، با حرارت ملایمی که در خود ذخیره می‌کند، سهم بسزایی در تسکین درد مفاصل و بافت‌های ماهیچه‌ای دارد.

هر چند استفاده از نمک برای تسکین درد نیازمند تخصص و دانش کافی است اما در مصارف شخصی و خانگی نیز شما می‌توانید از سنگ نمک با حرارت ملایم، در جهت تسکین دردها استفاده کنید. بسیاری از ایرانیان به شکل سنتی از کیسه نمک طعام برای این کار استفاده می‌کنند اما سنگ نمک ماساژ ، انتخاب مناسب‌تری برای این کار است.

گوی ماساژ سنگ نمک

نمک درمانی در منزل

همانطور که در بند پیش اشاره شد، نمک‎‌درمانی یکی از حیطه‌های تخصصی طب سنتی بوده و از این جهت نیازمند دانش و شناخت کافی است. اما با این وجود همچنان هالوتراپی(نمک‌درمانی) در سطح ابتدایی و ساده، توسط خود افراد قابل انجام است. در این روش شما با گرم کردن سنگ نمک ماساژ و تماس دادن آن با اعضای بدن، ضمن بهبود موضع پوست، زمینه‌ساز آرامش و کاهش درد مفاصل خواهید شد.

گوی ماساژ سنگ نمک

نحوه استفاده از سنگ نمک ماساژ

روش‌های مختلفی برای استفاده از سنگ نمک ماساژ وجود دارد اما بهترین روش موجود گرم کردن آن است. خواص فیزیکی این جسم باعث می‌شود تا پس از گرم شدن به صورت ملایم و اندک اندک حرارت خود را از دست بدهد به همین علت می‌توانید به راحتی آن را در موضع مد نظر قرار داده و با مفاصل در تماس نگه دارید.

این تماس مداوم ضمن انتقال خواص معدنی نمک به پوست و اعضای بدن، کمک می‌کند تا از خاصیت آرامش‌بخش گرمای ملایم کمک بگیرید.

امکان ارسال نظر وجود ندارد!