سنگ نمک بلوری

فروش سنگ نمک بلوری در سال 1400، سنگ نمک کریستالی شفاف با خواص فوق العاده و حداقل خلوص 99.8 درصد که نو عبسیار کمیاب و شگفت انگیز این سنگ نمک است به صورت عمده در کیسه های 25 کیلویی قابل عرضه است.

آشنایی با سنگ نمک بلوری

شاید شما هم تا کنون نام سنگ نمک کریستالی و یا سنگ نمک بلوری را شنیده باشید و یا آنها را از نزدیک دیده باشید. در حقیقت سنگ نمک کریستالی و شیشه ای و شفاف همه‌ از یک نوع سنگ نمک هستند شفافیت آنها بسیار زیاد است و مانند یک تکه بلور و شیشه به نظر می‌رسند.

سنگ نمک بلوری معمولاً هیچگونه ناخالصی ندارد و همین خالص بودن است که باعث می‌شود با سنگ نمک کریستال مقایسه شود. البته دقت داشته باشید که همه سنگ های نمکی کریستالی و بلوری الزاماً به شکل شیشه‌ای نخواهند بود و هر چقدر میزان شیشه ای بودن این سنگ ها کمتر باشد ارزش و همچنین کارایی آنها نیز کمتر خواهد شد.

سنگ نمک بلوری

معرفی سنگ نمک شفاف

در این بخش می خواهیم شما را با سنگ نمک بلوری آشنا کنیم. همانطور که گفته شد در واقع سنگ نمک بلوری بر اساس میزان شفافیت و شیشه ای بودن آن مورد بررسی قرار می‌گیرد. این سنگ‌ها در واقع در نوع کاملاً شفاف و بدون رگ در صنایعی مانند داروسازی استفاده بسیار زیادی دارند و این شرکت‌ها از مشتریان اصلی این سنگ‌ها به شمار می‌آیند.

علاوه بر صنایعی مانند داروسازی که از سنگ نمک بلوری استفاده می‌کند، کارخانه‌ها و شرکت‌هایی که تولید لوازم آرایشی را نیز بر عهده دارند از مشتریان این نوع سنگ ها هستند.

سنگ نمک بلوری

سنگ نمک چگونه درست می شود؟

شاید شما هم تا کنون به این سوال فکر کرده باشید که سنگ نمک بلوری چگونه تشکیل میشود. در زمان‌های گذشته دانشمندان و همچنین افراد دیگر از اینکه اینگونه سنگ ها چگونه تشکیل می شوند اطلاعی نداشته اند. امروزه اما دانشمندان به این نتیجه رسیده اند که این سنگ ها در بستر رودخانه ها و همچنین اقیانوس ها ایجاد می‌شوند.

در حال حاضر می‌توان گفت که در دهانه رودخانه ها مقدار نمک به کمترین حد خود می رسد و همچنین در بسیاری از بخش ها به بالاترین حد خود خواهد رسید. همچنین بسیاری از این سنگ‌ها دارای یکسری معادن هستند که متخصصان می توانند آنها را از این معادن استخراج کنند که البته کاری بسیار سخت و همچنین با ظرافت است.

سنگ نمک بلوری

مرکز فروش سنگ نمک بلوری

اگر شما هم علاقه مند به خرید سنگ نمک بلوری هستید بهتر است بدانید که باید این کار را از مراکز کامل معتبر انجام دهید چرا که این گونه سنگ‌ها در نوع غیر اصل دارای یکسری ناخالصی نیز هستند. اگر می‌خواهید سنگ نمک بلوری را به صورت صد درصد خالص خریداری کنید می توانید خرید خود را به ما بسپارید و همچنین بهترین نوع سنگ نمک بلوری را با بهترین کیفیت دریافت کنید.

برای صادرات سنگ نمک کریستالی شیشه ای به ترکیه امکان تامین ماهانه 100 تن از این محصول وجود دارد.

امکان ارسال نظر وجود ندارد!