نمک برف روبی

فروش و صادرات نمک برف روبی و ضد یخ، نمک جاده کریستالی، امکان تحویل به صورت فله و بسته بندی جامبو بگ و کیسه 40 کیلویی به انتخاب خریدار.

نمک برف روبی چیست؟

نمک برف روبی اصطلاحی است که به گونه ای از نمکها گفته می‌شود که برای ذوب کردن برف و یخ خصوصا در هوای سرد سال استفاده می‌شود و به دلیل مکانیزم درونی که دارد سبب کاهش دمای جاده و مسیرهای برف و یخ زده دارد و به راحتی برف نشسته را ذوب می‌کند.

اما تمام مزایای نمک جاده به همینجا ختم نمی‌شود بلکه سبب خواهد شد که یخ تنواند لایه‌های جدید را تشکیل دهد لذا از لغزنده بودن جاده نیز جلوگیری به عمل می‌آورد.

سنگ نمک که ماده و منشا اصلی به وجود آمدن نمک جاده است به عنوان بز رگترین ذوب کننده برف و یخ در سراسر جهان شناخته می‌شود و در عصر حاضر تاکنون جایگزینی برای این محصول پیدا نشده که به لحاظ کارایی و قیمتی بتواند با آن رقابت کند.

نمک برف روبی

دلیل استفاده از نمک کوهی برای نمک جاده ؟

نمک کوهی یا همان سنگ نمک به دلیل ذات گرم و خشکی که دارد سخت ترین یخ ها را نیز به راحتی ذوب می‌کند و از تشکیل مجدد لایه یخ و برف نیز جلوگیری می‌کند.

بر خلاف نمک دریا که طبع آن گرم و تر است و به هیچ وجه برای نمک پاشی جاده مناسب نیست چرا که نمی‌تواند منجر به آب شدن برف جاده گردد اما نمک تولید شده از سنگ نمک به آسانی این کار را انجام می‌دهد.

نمک برف روبی

بسته بندی نمک جاده

اگر حجم خرید شما بسیار بالاست و قصد صادرات نمک جاده ای را نیز ندارید بهترین گزینه پیش روی شما خرید نمک برف روبی فله است چرا که هزینه‌ها را تا نصف کاهش می‌دهد و نصف قیمت شدن نمک جاده، با توجه به حجم خرید بسیار بالایی که معمولا دارد رقم بزرگی به حساب می‌آید.

اگر مقصد تخلیه نمک جاده، شهرهای نزدیک به گرمسار باشد مانند تهران و کرج، بعضا تریلی‌هایی که تا 30 تن بار را نیز حمل می‌کنند یافت می‌شود که همین امر خود موجب سرعت انتقال بار و از سویی دیگر پرداخت هزینه کمتر می‌گردد.

نمک برف روبی

صادرات نمک برف روبی

اکثر کشورهای اطراف ایران برای تامین نمک جاده یا همان نمک برف روبی، از طریق ایران این کار را انجام می‌دهند چرا که میزان تولید نمک جاده در ایران فوق العاده بالاست و شهر گرمسار توانایی تامین این مقدار را دارد.

اما معمولا برای صادرات نمک جاده با توجه به مقدار بسیار بالای سفارش معضل حمل و نقل مانعی جدی در این راه است چرا که حمل این میزان نمک آن هم با ماشین اصلا به صرفه نیست و حتما این کار باید بوسیله سیستم حمل ریلی صورت گیرد.

صادرات نمک جاده در کیسه جامبو امکان پذیر است و همین موضوع خود عاملی برای افزایش قیمت است ولی باید در نظر گرفت که به جز استفاده از کیسه جامبو راه دیگری وجود ندارد.

نمک برف روبی

قیمت نمک جاده

نمک برف روبی

فروش نمك ضديخ

برای پاشیدن نمک در جاده ها و همچنین معابر شهری باید به یک نکته بسیار مهم توجه کنید و آن هم این که اگر از دستگاه نمک پاش استفاده می‌کنید حتما قبل از خرید نمک جاده، این موضوع را اطلاع دهید چرا که وجود اندازه‌ای نمک پودری می‌تواند کار نمک پاشی را با مشکل مواجه کند زیرا نمک پودری خاصیت چسبندگی دارد و به خروجی دستگاه نمک پاش می‌چسبد!

نمک برف روبی
برای رفع این مشکل حتما باید از نمک برف روبی کریستالی استفاده کنید که این مشکل را نداشته باشد هر چند قیمت بالاتری دارد ولی کار شما را به راحتی انجام خواهد داد.

امکان ارسال نظر وجود ندارد!