سنگ نمک گرمسار

بازار خرید و فروش سنگ نمک گرمسار، فروش و صادرات سنگ نمک قرمز، نارنجی و آبی، سنگ نمک مخصوص برش و تولید سنگ نمک تزیینی، تولید و بارگیری مستقیم نمک صنعتی در کیسه 25 کیلویی و جامبو بگ.

آشنایی با سنگ نمک گرمسار

در میان مواد طبیعی که در کره زمین وجود دارد برخی حضور برخی از آنها برای ادامه حیات انسان بسیار ضروری است و عدم وجود یا کمبود یک کانی می‌تواند ضربه بزرگی بر ادامه زندگی بشر باشد.

از جمله این مواد بسیار ڀر ارزش می‌توان به سنگ نمک اشاره کرد که ماده اصلی تولید نمک خوراکی و همچنین تامین کننده سدیم لازم برای خوراک دام است و از سویی دیگر سبب می‌شود که صنایع موجود بتوانند به کار خود ادامه دهند.

مهمترین ویژگی در خصوص سنگ نمک مقدار سدیم آن یا همان NACL است که هر چه به سمت عدد بزرگتری میل ڀیدا کند از لحاظ کاربری آن سنگ نمک با ارزشتر است و در نتیجه قیمت بالاتری نیز خواهد داشت.

سنگ نمک گرمسار

در حوزه کاری سنگ نمک اگر سنگی بتواند خلوص بالاتر از 98 درصد داشته باشد بسیار مورد توجه خواهد بود و کاربرد وسیعتری نسبت به سایر نمک های سنگی دارد اما اگر این سنگ نمک بتواند خلوص بالاتر از 99 را داشته باشد آنگاه با سنگ نمکی استثنایی رو به رو هستیم که علاوه بر استفاده‌های صنعتی کاربرد دارویی نیز خواهد داشت و بسیاری از مشکلاتی که ممکن است ما در زندگی روزمره با آن دچار شویم را برطرف خواهد کرد.

مجموعه سنگ نمک هالیتو افتخار دارد که علاوه بر استخراج انواع سنگ نمک با خلوص بالاتر از 98 درصد، سنگ نمک با خلوص 99.5 درصد که توسط این مجموعه به عنوان سنگ نمک اعلاء نامگذاری شده است را به شما معرفی کند.

سنگ نمک گرمسار

این سنگ نمک از معدن سنگ نمک گرمسار استخراج می‌شود و در نوع خود یک شگفتی است.

سنگ نمک گرمسار شهرتی جهانی دارد و بسیاری از واردکنندگان عمده سنگ نمک در سراسر دنیا همواره خریدار عمده سنگ نمک گرمسار می‌باشند.

کاربردهای سنگ نمک سمنان

در میان مردم آنچه مشهور است سنگ نمک سمنان است اما باید توجه داشته باشید که تمامی سنگ نمک ها متعلق به استان سمنان است نه شهر سمنان چرا که سنگ نمک سمنان اشاره به معادن گرمسار دارد که مربوط به این استان است و در واقع سنگ نمک سمنان و سنگ نمک گرمسار اشاره به یک موضوع دارند.

کاربرد سنگ نمک بر اساس درصد خلوص آن مشخص می‌شود لذا تعیین ماهیت سنگ نمک مشخص می‌کند که این سنگ نمک در کدام حوزه می‌توانند مصرف شود.

سنگ نمک گرمسار

به طور مثال برای تولید سنگ نمک تزئینی نمی‌توان از سنگ نمک با خلوص 99.5 درصد استفاده کرد چرا که علی رغم داشتن کیفیت بالا ولی توان مقاومت در برابر مته را ندارد و به راحتی ڀودر می‌شود لذا باید از سنگ نمک با خلوص 98.5 درصد استفاده کرد که چگالی بالایی داشته باشد و محکم باشد.

گوشه‌ای از کاربردهای سنگ نمک سمنان به صورت خلاصه وار به قرار زیر است:

 • تولید سنگ نمک تزیینی
 • تولید آجر نمک
 • سختی گیری از رزین و تصفیه آب
 • استفاده برای خوراک دام
 • تولید نمک خوراکی
 • تولید نمک صنعتی

هر کدام از موارد گفته شده یک سنگ نمک مختص به همان حوزه را نیاز دارد لذا قبل از خرید حتما از کارشناسان مجموعه هالیتو مشاوره رایگان دریافت نمایید.

سنگ نمک گرمسار

خرید نمک گرمسار

شهر گرمسار در استان سمنان دارای تونل های نمکی بسیاری می‌باشد که استخراج از این تونل ها بخش اعظمی از نیاز کشور به سنگ نمک را تامین می‌نماید.

تونل نمکی شهر گرمسار در دل خود 40 تونل نمکی دیگر دارد که کارخانجات مختلف سنگ نمک های این تونل ها را استخراج کرده و در ابعاد مختلف با فناوری های پیشرفته برش داده و در سراسر جهان به فروش می‌رسانند.

 

فروش سنگ نمک گرمسار به کشورهای خارجی باعث رونق اقتصادی در کشور شده و ایران را زبانزد کرده است و معدن سنگ نمک گرمسار در منطقه خاورمیانه منحصر به فرد بوده و جزو مهم ترین تامین کنندگان سنگ نمک در آسیا می‌باشد.

فروش سنگ نمک گرمسار در تناژهای بالا صورت گرفته و به کشورهای مختلف صادر می‌شود بازار خرید سنگ نمک گرمسار بالا بوده و می‌توان از این طریق به داخل کشور ارز آوری داشت.

سنگ نمک گرمسار

تولیدی سنگ نمک

خوشبختانه کشور ایران حاوی مقادیر زیادی معدن نمک و دریاچه نمکی می‌باشد از این رو در تولید سنگ نمک کشور با مشکل مواجه نیستیم و کارخانه سنگ نمک گرمسار از کارخانجات مهم تولید سنگ نمک می‌باشد که با استفاده از فن آوری های پیشرفته در ابعاد مختلف و برای مصارف مختلف سنگ نمک ها را تولید می‌نمایند.

فروش سنگ نمک گرمسار از بازار رونق یافته برخوردار بوده و علت فروش سنگ نمک گرمسار در میزان بالا کیفیت خلوص و مرغوبیت آن می‌باشد.

سنگ نمک گرمسار

سنگ نمک دامی باعث تنظیم هورمون ها، تنظیم آب بدن، بهبود عملکرد سیستم عصبی، تقویت ماهیچه ها مانند ماهیچه قلب شده و کمبود آن باعث اختلالات گوارشی شدید و انتقال اختلالات گوارشی به انسان از طریق مصرف گوشت طیور و دام می‌باشد به همین جهت کیفیت سنگ نمک دامی بسیار حائز اهمیت است.

خوشبختانه کشور ایران جزو ۲۰ کشور برتر تولید کننده سنگ نمک در جهان بوده و قادر است سنگ نمک بسیاری از صنایع تبدیلی و سنگ نمک مصرفی را تولید نماید.

سنگ نمک گرمسار

فروش سنگ نمک احیای رزین

سنگ نمک احیای رزین یا نمک سختی گیر که در دستگاه های سختی گیر برای احیای رزین مورد استفاده قرار می‌گیرد مهمترین خصیصه این سنگ نمک های عاری بودن از منیزیم و کلسیم(عوامل به وجود آورنده سختی آب) است.

اما نکته بسیار مهم دیگر در مورد سنگ نمک احیای رزین این است که سنگ نمک بدون کلسیم بسیار کمیاب است و قیمت آن نیز همواره بالاتر از سایر سنگ نمک هاست لذا این مورد همیشه باید هنگام خرید مورد دقت قرار گیرد.

سنگ نمک گرمسار

بدون وجود نمک سختی گیر دستگاه های سختی گیر رزینی امکان فعالیت مجدد را باز نمی‌یابند و با انباشته شدن سختی و رسوبات عملا هیچگونه کارایی ندارند و آب سخت وارد مجتمع های مسکونی یا صنعتی خواهد شد.

در واقع با نمک سختی گیر و آب، محلول آب نمک تهیه کرده و این محلول را برای احیای دستگاه سختی گیر در داخل دستگاه انتقال می‌دهند که برای انتقال می‌توان از دو روش استفاده نمود که روش وارد شدن آب نمک از طریق مکش شیوه مرسوم است.

سنگ نمک گرمسار

برای تصفیه فاضلاب ها، سیستم های دیونیزه و اسمز معکوس، در خشکشویی ها و رستوران ها از نمک احیای رزین استفاده می‌نمایند. این نمک عمر لوله ها، دیگ های بخار، مخزن ها و موتورخانه ها را به شدت افزایش می‌دهد.

کاربرد نمک صنعتی

نمک صنعتی اصطلاحی است که به نمک های تصفیه نشده اطلاق می‌شود لذا درصد خلوص نمک در این تعریف جایی ندارد و فقط تصفیه بودن یا نبود شرط است و در انواع مختلف و با مش های متفاوت تولید می‌شود.

سنگ نمک گرمسار

 • نمک شکری را به منظور خنک کردن سر مته های حفاری، کم کردن حرارت، افزایش تراکم و چگالی خاک اطراف محل حفاری برای جلوگیری از ریزش چاه، روانکاری و کاهش اصطکاک مورد استفاده قرار می‌دهند.
 • از دیگر کاربردهای نمک های صنعتی استفاده از آن ها در صنعت دارو سازی است که برای تولید کرم های لایه بردار از نمک های صنعتی استفاده می‌شود.
 • فروش سنگ نمک گرمسار به منظور استفاده در صنعت چرم سازی نیز بسیار شایع است چرا که پوست های چرم قبل از دباغی نیاز به نگهداری دارند، در غیر این صورت دچار کپک شده و غیر قابل استفاده می‌شوند، به همین منظور از نمک صنعتی شیلاتی در صنایع چرم سازی استفاده می‌شود.
 • در صنایع لبنی برای افزایش طول ماندگاری لبنیات و برای طعم دهی پنیر، دوغ، ماست و غیره از نمک استفاده می‌نمایند.
 • در بسیاری از صنایع نظیر صنعت پتروشیمی، صنعت رنگرزی برای افزایش کیفیت رنگ دهی، صنعت کاغذ سازی، صنایع رنگ سازی، تولید لاستیک و تولید فولاد، تولید شوینده ها به عنوان غلیظ کننده سنگ نمک گرمسار مورد استفاده قرار می‌گیرد.

خواص سنگ نمک گرمسار

سنگ نمک دارای خواص بسیار گسترده‌ای می باشد به طوری که در برخی از داروخانه ها در خارج از ایران به عنوان قرص های مکمل به سبب وجود املاح معدنی فراوان به فروش می‌رسد.

می‌توان از سنگ نمک گرمسار برای لطافت و درخشندگی پوست و مو استفاده کرد. کافی است بلورهای ریز شده سنگ نمک گرمسار را با روغن بادام مخلوط کرده و به مدت 20 دقیقه بر روی پوست خود ماساژ دهید، این ترکیب سلول های مرده را از بین برده و پوست را بازسازی می‌نماید.

سنگ نمک گرمسار

نمک خوراکی تهیه شده از سنگ نمک گرمسار باعث هضم راحت غذا می‌شود و برطرف کننده سوزش معده، کاهش وزن، نابودی سلول های مضر چربی، تعادل اسیدیته بدن تعداد کمی از خواص سنگ نمک گرمسار می‌باشد.

سنگ نمک را از کجا بخریم؟

بسته به اینکه سنگ نمک را برای چه استفاده‌ای بخواهید ما انواع مختلف سنگ نمک گرمسار را برای شما استخراج، آماده و ارسال می‌کنیم.

نوع استفاده خریدار تعیین کننده نوع سنگ نمکی است که باید ارسال شود چرا که ما در معادن خود طیف گسترده‌ای از سنگ نمک ها را داریم که هر کدام یک کاربردی دارند و بر خلاف تصور برخی افراد فروش سنگ نمک کاری کاملا تخصصی است.

در سالهای متمادی فعالیت خود بارها شاهد بوده‌ایم که برخی افراد با انتخاب سنگ نمک اشتباه به خود ضرر مالی فراوانی وارد کرد‌ه‌اند یا خیلی از افراد هزینه اضافی برای خرید سنگ نمک ڀرداخت کرده‌اند لذا ما برای جلوگیری از این اتفاقات به شما مشاوره رایگان قبل از خرید را ارائه می‌دهیم.

سنگ نمک گرمسار

مرکز فروش سنگ نمک تزئینی

بازار فروش سنگ نمک گرمسار از رونق بالایی برخوردار می‌باشد و تولید سنگ نمک تزئینی از جمله مشتقات بسیار ڀر استفاده سنگ نمک گرمسار است که از دل معادن این شهر نمکی استخراج شده می‌شود.

در میان سنگ نمک های موجود در شهر گرمسار نوعی از سنگ نمک وجود دارد که بسیار فوق العاده است و در واقع سنگ نمک درمانی است که ما آن را برش می‌زنیم و درقال سنگ نمک تزیینی و آجر نمک روانه بازار می‌کنیم.

محصولات دکوری تولید شده در مجموعه هالیتو علاوه بر داخل در بازارهای صادراتی نیز عرضه می‌شود و مشتریان بسیار فراوانی نیز دارد که دلایل بسیار مهمی برای این موضوع وجود دارد از جمله:

 • کیفیت بسیار بالای محصولات تولید شده
 • قیمت فوق العاده مناسب در قیاس با سایر محصولات
 • هر محصول با بسته بندی جداگانه ارسال می‌شود
 • از سنگ نمک درمانی برای ساخت سنگ نمک ها استفاده می‌شود

با خرید این دکوری‌ها علاوه بر زیبایی، آبشاری از انرژی های مثبت را وارد محل زندگی خود می‌نمایید و ما همواره بازخوردهای محبت آمیز زیادی را از جانب مشتریان خود دریافت می‌نماییم که از تاثیرات فراوان آباژورهای سنگ نمک هالیتو ابراز رضایت داشته‌اند.

افرادی که به انرژی درمانی اعتقاد قلبی عمیقی دارند از سنگ نمک به عنوان یک شیء انرژی زا و دفع کننده انرژی های منفی استفاده می‌کنند و برای تنظیم چاکراهای بدن می‌توان از سنگ نمک تزئینی بهره‌مند شد همچنین یوگی ها و کسانی که از انرژی درمانی اطلاع دارند، می‌دانند که مهمترین علت بیماری ها تنظیم نبودن چاکراهای بدن می‌باشد که با نگه داشتن سنگ نمک تزئینی در جای جای محل زندگی و محل کار خود می‌توانید به تنظیم چاکراهای بدن خود کمک نمایید.

بازار صادراتی سنگ نمک ایران

سنگ نمک ایران بدون شک جزو بهترین سنگ نمک های جهان است خصوصا ما در زمینه عرضه سنگ نمک سفید در تمام دنیا بی رقیب هستیم و تاکنون سنگ نمکی به کیفیت سنگ نمک سفید هالیتو مشاهده نشده است.

سنگ نمک گرمسار

از دیگر مواردی که بازار خوب صادراتی دارند می‌شود به:

 • سنگ نمک قرمز
 • سنگ نمک نارنجی
 • سنگ نمک کریستالی
 • سنگ نمک تزیینی
 • آجر نمک
 • نمک خوراکی

اشاره کرد که دو عامل کیفیت و قیمت ارزان سبب شده کشورهای همسایه و حتی کشورهای دور دست مایل به خرید از ایران باشند اگر قصد ورود به عرصه صادرات سنگ نمک را دارید حتما با ما تماس بگیرید.

امکان ارسال نظر وجود ندارد!