فروشگاه سنگ نمک در تهران

خرید از فروشگاه سنگ نمک در تهران، ارسال سنگ نمک سختی گیر به تمام نقاط تهران بدون دریافت هزینه حمل، سنگ نمک دامداری حتی سفارشات به میزان ۲ تن.

 خرید سنگ نمک سختی ­گیری

یکی از مهمترین کاربردهای سنگ نمک، استفاده در دستگاه­های سختی ­گیر است و کاربرد اصلی نمک سختی­ گیر، احیا و بهبود عملکرد دستگاه سختی ­گیر است.

این دستگاه‌­ها علاوه بر مصارف خانگی، دارای مصارف صنعتی متعددی هستند و وظیفه تقلیل سختی آب را در دستگاه­های صنعتی مختلف بر عهده دارند و سنگ نمک سختی ­گیری در این دستگاه­ها برای احیای رزین ­های سختی ­گیر در بازه ­های زمانی مختلف استفاده می‌­شود.

یادداشت

مجموعه سنگ نمک هالیتو سنگ نمک سختی گیری را در تمام ساعات شبانه روز در سراسر تهران تحویل می‌دهد و هزینه حمل سنگ نمک رایگان است

فروشگاه سنگ نمک در تهران

مرکز خرید نمک دام

نمک دامی یکی از مهمترین ترکیباتی است که در نهاده­ها و کنسانتره­های دام و طیور وجود دارد. این نمک تأمین بخش عمده سدیم و کلر مورد نیاز بدن دام را بر عهده دارد.

وجود نمک در نهاده­ها و خوراک دام و طیور علاوه بر بهبود عملکرد دستگاه گوارش حیوانات، از بروز عفونت­های گوارشی که یکی از شایع­ترین بیماری­های دامی است جلوگیری می­کند.

علاوه بر تقویت سیستم ایمنی دام، وجود نمک در کنسانتره­های دام موجب تقویت سیستم عصبی و جلوگیری از مشکلاتی چون فلج عضلات در دام­ها می‌­شود.

فروشگاه سنگ نمک در تهران

فروشگاه سنگ نمک در تهران

کاربردهای صنعتی و خانگی سنگ نمک متعدد است که چند مورد از آنها در سطور بالا ذکر شد.

علاوه بر کاربردهای فوق بسیاری از حوزه های صنعتی نیازمند به استفاده از سنگ نمک می‌باشند که می‌توانید به آسانی سنگ نمک خود را از طریق مجموعه هالیتو سفارش دهید.

یادداشت

سنگ نمک هالیتو تمامی سنگ نمک ها را به صورت دست چین شده بسته بندی می‌نماید

نوع سنگ نمک مورد نیاز خود را به ما اعلام کنید ما دقیقا سفارش را مطابق با نیاز شما بارگیری خواهیم نمود و همواره یکی از کارنشاسان مجموعه بر امر بارگیری سنگ نمک نظارت مستقیم دارد.

سفارشات سنگ نمک در سراسر تهران به محض سفارش در همان روز به مقصد ارسال خواهند شد.

فروشگاه سنگ نمک در تهران

تولیدی سنگ نمک تزیینی

سنگ­ های نمک تزیینی در مراکز تولیدی بزرگ و کارگاه­های کوچک، با استفاده از بهترین و باکیفیت ­ترین بلوکهای نمکی استخراج شده از معادن سنگ نمک تولید می‌­شوند.

در مرکز تولید سنگ نمک تزئینی هالیتو با استفاده از دستگاه­های پیشرفته صنعتی در حوزه برش­کاری سنگ و ماشین آلات تراش­کاری سنگ، کلوخه ­های سنگ نمک به ابعاد مختلف تقسیم می‌­شوند.

تماس بگیرید

برای سفارش سنگ نمک جهت تحویل درب منزل در شهر تهران تماس بگیرید
۰۹۱۲۹۳۸۰۱۸۸
حسینی

فروشگاه سنگ نمک در تهران

ببینید

برای مشاهده محصولات سنگ نمک دکوری از این صفحه بازدید نمایید

سنگ نمک تزیینی در قالب لوازم دکوری مختلف مانند سنگ ­نوشته ­ها، شمعدان و آباژورهای سنگ نمک در طرح­ها و ابعاد متنوع و به روز تولید می‌­شود.