سنگ نمک سختی گیر

فروشنده سنگ نمک سختی گیر در تهران، تحویل سنگ نمک سختی گیر، نمک سختی گیر، نمک احیای رزین و نمک بویلر در سراسر نقاط تهران و کرج، ارسال در همان روز کاری.

آشنایی با سنگ نمک جهت سختی گیر

اگر در ساختمانی که زندگی می‌کنید و یا در مجتمع صنعتی که مشغول به کار هستید به لوله و اتصالات دقت کنید می‌بینید که هر از چند گاهی اطراف آنها هاله‌های سفید رنگی ایجاد شده است.

این هاله‌های سفید رنگ همان سختی آب است که مانع بزرگی در زندگی انسان و عملکرد دستگاه های صنعتی است.

بی توجهی به سختی آب پس از مدتی ما را با دردسرهای فراوانی از قبیل تعویض تاسیسات، تعویض رزین، تعویض دیگ بخار و مانند اینها دچار خواهد کرد.

سنگ نمک سختی گیر

البته ناگفته نماند که سختی آب اگر به موقع برطرف نشود چندین برابر بیشتر از آنچه در مورد تاسیسات صنعتی گفته شد به بدن انسان آسیب وارد می‌کند که کمترین آنها وارد شدن صدمات جبران ناپذیر به کبد و کلیه است.

نمک احیای رزین چیست؟

همنطور که در بند قبلی اشاره شد وارد شدن جریان آب سخت در زندگی روزمره یک معضل است لذا برای جلوگیری از این مشکل از رزین استفاده می‌شود چرا که رزین این توانایی را دارد سختی آب را بگیرید و آب نرم را وارد ساختمان کند.

اما رزین پس از مدتی استفاده دچار جرم گرفتگی خواهد شد که این جرم و رسوبات، حاصل سختی آب است به همین منظور برای از بین بردن رسوبات ایجاد شده از نمک مخصوص احیای رزین استفاده می‌شود.

سنگ نمک سختی گیر

به دلیل اینکه رزین دارای حساسیت بسیار بالایی است و همواره باید به طور صد درصد سالم در مدار قرار گیرد برای احیای آن می‌بایست از نمک با خلوص بالا استفاده شود.

تفاوت سنگ نمک و نمک جهت سختی گیر

شاید برای شما این سوال مطرح شود که تفاوت نمک و سنگ نمک سختی گیر چیست و آیا کاربرد آنها با یکدیگر متفاوت است؟

در پاسخ باید گفت از نظر عملکرد هر دو نوع سنگ نمک و نمک سختی گیر یک کار را انجام می‌دهند که همان از بین بردن سختی های ایجاد شده است.

سنگ نمک سختی گیر

اما یک تفاوت بسیار مهم این است که نمک سختی گیر همواره از سنگ نمک سختی گیر خلوص کمتری دارد و مانند سنگ نمک توانایی از بین بردن رسوبات را ندارد.

سنگ نمک هایی که جهت موتورخانه های و تصفیه آب و احیای رزین استفاده می‌شود خود دارای انواع مختلفی هستند که بهتر است قبل از خرید از کارشناسان مجموعه سنگ نمک هالیتو مشاوره رایگان دریافت نمایید.

فروش سنگ نمک تصفیه آب ویژه شهر تهران

اگر ساکن شهر تهران هستید و جهت تصفیه آب نیاز به استفاده از سنگ نمک دارید کافیست با ما تماس گرفته و سفارش خود را ثبت کنید.

تمامی سفاراشت در روز بعد ارسال خواهند شد و اگر لازم است که در همان روز سفارش، سنگ نمک را دریافت کنید حتما قبل از ساعت 9 صبح با ما تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت نمایید.

سنگ نمک سختی گیر

تمامی سفارشات سنگ نمک امکان ارسال به صورت فله و یا بسته بندی بنا به نوع سفارش خریدار را دارد.

خرید سنگ نمک سختی گیر

سنگ نمک سختی گیر در مجموعه سنگ نمک هالیتو دارای انواع مختلفی است که در این قسمت به معرفی دو نمونه از این سنگ نمک ها می‌پردازیم.

سنگ نمک درجه یک: این سنگ نمک از لحاظ کیفیت در مرتبه بسیار بالایی قرار دارد و به راحتی انواع رزین ها و سیستم های موتورخانه را احیاء می‌کند به گونه ای که مانند روز اول به کار خود ادامه دهند.

سنگ نمک درجه یک هالیتو دارای خلوص 98.5 درصد است و به طور کامل یک دست سفید رنگ است.

سنگ نمک سختی گیر

سنگ نمک اعلاء: این سنگ نمک در بازار فروش عرضه نمی‌شود چرا که فروش انحصاری آن فقط از طریق مجموعه سنگ نمک هالیتو انجام می‌گیرد.

سنگ نمک اعلاء در دنیای سنگ نمک های سفید یک شگفتی محسوب می‌شود چرا که خلوص آن 99.5 درصد است و سنگ نمکی که دارای این مقدار از خلوص باشد بسیار کمیاب است زیرا از نمک خوراکی نیز کیفیت بالاتری دارد.

از این سنگ نمک بیشتر جهت کارخانه هایی که دیگ های بخار بسیار بزرگ دارند استفاده می‌شود چرا که قدرت از بین بردن رسوبات و سرعت آن واقعا بینظیر است.

سنگ نمک سختی گیر

قیمت سنگ نمک جهت سختی گیر

برای اطلاع خریداران محترم ساکن شهر تهران و کرج قیمت انواع سنگ نمک سختی گیر درج شده است. شما می‌توانید در هر ساعت از شبانه روز با ما تماس گرفته و سفارش خرید خود را ثبت کنید.

لیست قیمت سنگ نمک هالیتو جهت سختی گیری
نوع سنگ نمک حداقل سفارش عملکرد قیمت
سنگ نمک درجه دو 5 تن متوسط مناسب چیلرها 160000
سنگ نمک درجه یک 1 تن بسیار عالی جهت از بین بردن رسوبات و سختی 200000
سنگ نمک اعلاء 1 تن بسیار عالی و نایاب مخصوص دیگ های بخار با حجم بالا 280000

امکان ارسال نظر وجود ندارد!