سنگ نمک صنعتی

خرید مستقیم سنگ نمک صنعتی، تولید و فروش نمک صنعتی گرمسار، قیمت نمک صنعتی شکری و پودری، خرید مستقیم از کارخانه سنگ نمک گرمسار انواع سنگ نمک سفید و نارنجی و قرمز.

سنگ نمک دارای انواع مختلفی است و در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. در کشور ما معدن سنگ نمک در استان هایی از جمله سمنان، فارس و … وجود دارند. سنگ نمک با توجه به کاربرد فراوان از فروش بالایی برخوردار می باشد. خرید مستقیم و بدون واسطه سنگ نمک صنعتی با کیفیتی عالی و قیمتی مناسب از همین شرکت امکان پذیر می باشد. برای اطلاعات ببیشتر با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

قیمت نمک صنعتی

سنگ نمک صنعتی

قیمت سنگ نمک صنعتی

سنگ نمک صنعتی

انواع سنگ نمک صنعتی

انواع سنگ نمک صنعتی شامل سنگ نمک صدفی، سنگ نمک پودری، سنگ نمک شکری، سنگ نمک شیلاتی می باشد که هر کدام دارای ویژگی و خصوصیات متفاوتی می باشند. سنگ نمک صنعتی دارای بلورهای شفاف و درخشانی است و از سنگ نمک پودری دانه های درشت تری دارد.
سنگ نمک شکری به دلیل شباهت د انه های آن به شکر به این نام مشهور شده است و از این نمک در تهیه انواع پنیر به ویژه پنیر لیقوان و نمک سود کردن گوشت استفاده می کنند.
سنگ نمک شیلاتی نیز دارای اندازه ای درشت تر از نخود بوده و در صنعت شیلات استفاده زیادی دارد همچنین از این محصول در صنایع مختلفی از جمله تصفیه آب، چرم سازی و … استفاده می شود. سنگ نمک پودری تصفیه نشده نیز دانه های ریزتری نسبت به انواع دیگر دارد. این محصول در تهیه خوراک دام و طیور کاربرد زیادی دارد.

سنگ نمک صنعتی

قیمت روز سنگ نمک صنعتی

قیمت روز سنگ نمک صنعتی به پارامترهای متعددی وابسته است و مهمترین عامل کیفیت و نوع نمک می باشد. همان طور که می دانید سنگ نمک نمونه های متنوعی دارد که با لطبع قیمت هر کدام از آنها با توجه به کارایی و کاربرد متفاوت می باشد همچنین نوع بسته بندی، حجم خرید، هزینه های تولید، روش عرضه و تقاضا، شرکت تولید کننده، روش تولید، محل معدن و استخراج آن، نوسانات اقتصادی موجود در بازار و … بر قیمت این محصول تأثیر گذار می باشند.

سنگ نمک صنعتی

قیمت انواع سنگ نمک صنعتی در خرید و فروش هایی که به شکل عمده انجام می شود قیمت پاین و مقرون به صرفه تر از خرید جزیی است. یکی از معادن سنگ نمک در شهر گرمسار قرار دارد که با توجه به کیفیت بالا دارای متقاضیان زیادی است.
سنگ نمک گرمسار پس از استخراج وارد کارخانه های تولیدی شده و در آنجا عملیات جداسازی ناخالصی ها از این سنگ با بهترین کیفیت و توسط دستگاه های مدرن انجام می شود و پس از فرآوری در بسته بندی های متنوع وارد بازار فروش می گردد. سنگ نمک نارنجی نیز یکی از انواع سنگ های نمک رنگی بوده که دارای متقاضیان زیادی است.

امکان ارسال نظر وجود ندارد!