چراغ سنگ نمک

تولید کننده عمده چراغ سنگ نمک هیمالیا، طرح گوی، طرح مکعب و طرح هرم و ده ها مدل مختلف سنگ نمک با قیمت عمده و بسیار شگفت انگیز.

 نحوه تولید سنگ نمک تزیینی

چراغ سنگ نمک و انواع لوازم دکوری نمکی، از جمله محصولاتی هستند که در سال­های اخیر مورد توجه قرار گرفته‌اند این لوازم از کلوخه‌­های سنگ نمک و با استفاده از ابزارهای مختلف برش و فرم­دهی سنگ در ابعاد و اشکال مختلف تولید و روانه بازار مصرفی می‌­شوند.

انواع لامپ­های نمکی تزئینی از جمله وسائلی هستند که در عین داشتن خواص بی­نظیر سنگ نمک، دارای سبکی جذاب و زیبا هستند اکثر مردم فواید استفاده از چراغ خواب سنگ نمک و سنگ­های نمک دکوری را می‌­دانند و به همین دلیل تمایل به استفاده از آن دارند.

برای تولید سنگ نمک تزیینی از کلوخه‌­های سنگ نمک استخراج شده از معادن سنگ نمک طبیعی استفاده می‌­شود و پس از انتقال کلوخه‌های سنگ نمک به مراکز تولید سنگ نمک با استفاده از دستگاه مختلفی مانند دستگاه برش و شکل­ دهی سنگ، کلوخه‌­ها به ابعاد کوچک و بزرگ تقسیم می‌­شوند این سنگ­ها برای تولید انواع دکوریجات مانند آباژورهای سنگ نمک به کار برده می‌­شوند.

چراغ سنگ نمک

فروش چراغ سنگ نمک هیمالیا

چراغ خواب های سنگ نمک هیمالیا، از بلوک نمک و یک لامپ کم مصرف با ولتاژ کم تولید می­شود و نور و گرما ساطع می­کند چرا که گرمای لامپ برای تولید اثرات مفید درمانی نمک لازم است و نور یک درخشش دوست داشتنی را ایجاد می­کند.

لامپ نمکی با نورپردازی در محیط خانه یا محل کار شما، محیط آرامش­بخشی را ایجاد می­کند. به علاوه، لامپ­های نمکی هیمالیا با تولید یون‌های منفی به پاکسازی هوا کمک می­کند و موجب کاهش استرس و سردردهای عصبی می­‌گردد.

چراغ سنگ نمک

مرکز فروش سنگ نمک تزیینی

سنگ نمک تزیینی در قالب آباژور سنگ نمک، جا شمعی و تابلوهای سنگ نمک به فروش می­رسد و این لوازم تزیینی علاوه بر زیبایی، دارای طرح­هایی منحصر به فرد هستند و قابلیت استفاده در فضاهای مختلف مانند منازل، دفاتر اداری و مراکز درمانی را دارند.

مرکز فروش سنگ نمک تزیینی هالیتو بزرگترین تولید کننده سنگ نمک تزیینی در ایران است که به صورت آنلاین محصولات خود را به فروش می‌رساند.

برای سفارشات عمده نیز امکان دریافت سفارش و ارسال از طریق باربری یا با ماشین های اختصاصی وجود دارد.

چراغ سنگ نمک

خرید عمده سنگ نمک خام

سنگ نمک خام اصلی­ترین ماده اولیه برای تولید انواع محصولات دکوری نمکی است که این سنگ از معادن سنگ نمک استخراج می­شود و برای تولید لوازم تزیینی روانه کارگاه­های تولید می­‌گردد.

چراغ سنگ نمک

در نظر داشته باشید که هر سنگ نمکی امکان برش خوردن ندارد چرا که کیفیت بالا و متراکم سنگ نمک و از سویی دیگر قابلیت برش زدن داشته باشد و دارای ابعاد متناسبی نیز باشد چرا که سنگ نمک بسیار کوچک متناسب کارگاه‌های برش زنی نیست.

امکان ارسال نظر وجود ندارد!