نمک سختی گیر

تهیه نمک سختی گیر آب در تهران و کرج 24 ساعته، فروش سنگ نمک سختی گیر، خرید سنگ نمک جهت سختی گیر، قرص سختی گیر تصفیه آب، نمک احیا رزین، سنگ نمک دیگ بخار.

نمک سختی گیر چیست؟

سختی آب برای مصارف خانگی مثل آشپزی و شست و شو مشکل ساز نیست اما می تواند برای برخی کاربردهای صنعتی و تجاری مشکل ساز شود. کارهایی مانند تولید برخی انواع مواد شیمیایی و داروها با آب سخت امکان پذیر نیست. بنابراین به منظور کاهش سختی آب، می توان از روش های مختلف مانند نمک سختی گیر استفاده کرد. این نمک به افزایش مقدار سدیم یا پتاسیم در آب یا جایگزینی کاتیون های کلسیم و منیزیم کمک می کند.

نمک سختی گیر

علت ایجاد آب سخت چیست؟

سختی آب به وجود مواد معدنی مختلف در آب و کاهش کیفیت آن اشاره دارد. مواد معدنی مانند کلسیم، منیزیم، سدیم، پتاسیم و بیکربنات در آب باعث افزایش سختی آب می شوند. عواملی مانند سنگ های موجود در منبع آب، خاک و زمین هایی که آب از آنها عبور می کند، دما و فشار هوا، سختی آب را افزایش را می دهند. همچنین فعالیت های انسانی مانند استفاده از محصولات شیمیایی و لوله‌کشی فلزی در شبکه توزیع آب می توانند سختی آب را افزایش دهند.

نمک سختی گیر

تاثیر نمک بر رفع سختی آب

استفاده از نمک سختی گیر به عنوان یکی از روش های نرم کردن آب بسیار معمول است. نمک یک نوع نرم کننده طبیعی است که با افزودن آن به آب، می توان سختی آب را کاهش داد. وقتی که نمک به آب اضافه می شود، یون های منفی نمک با یون های موجود در آب ترکیب می شوند. این تعامل باعث جدایی یون های کلسیم و منیزیم از آب و جذب یون های منفی توسط نمک می شود. در نتیجه سختی آب کاهش می یابد و آب نرم تر می ‌شود.

استفاده از نمک سختی گیر به عنوان روش نرم کردن آب برای مصارف خانگی، آشپزی، شست و شوی لباس و مصرف آب خوردنی، کاربردی است. برای برخی کاربردهای صنعتی و تجاری مانند تولید پاکت، ممکن است نیاز به روش ‌های دیگری برای نرم کردن آب باشد. استفاده از نمک به میزان زیاد ممکن است شما را با مشکلات سلامتی روبرو کند.

نمک سختی گیر

فروش نمک سختی گیر در تهران

فروشگاه های لوله و اتصالات ساختمانی، فروشگاه های محصولات آبی، فروشگاه های محصولات رزینی و مجتمع های مسکونی و تجاری مشتریان عمده سنگ نمک سختی گیر و نمک سختی گیر و قرص نمک مجموعه سنگ نمک هالیتو می باشند.

امکان تحویل سنگ نمک در کیسه های 20 کیلویی، در سراسر تهران و کرج می توانید سفارش خود را ثبت کنید همچنین می توانید سفارش خود را در تمام ساعات شبانه روز و تمام ایام هفته ثبت کنید.

امکان ارسال نظر وجود ندارد!