خرید سنگ نمک درمانیخرید سنگ نمک درمانی دکوری و آجر نمکی، تولید شده از سنگ نمک درمانی با خلوص ۹۸٫۵ درصد، مناسب درمان بیماری های میگرن و آسم. برای خرید عمده تماس بگیرید.

سنگ نمک درمانی چیست

در واقع سنگ نمک درمانی نوعی از سنگ نمک است که فاقد هرگونه ناخالصی است و علاوه بر زیبایی و یکدست بودن، فواید زیادی را نصیب بدن انسان می‌کند.

اینگونه از سنگ نمک ها در معادن کمتر یافت می‌شود و حتی در شهر گرمسار که قطب سنگ نمک ایران است فقط یک معدن، سنگ نمک با چنین خاصیتی را در اختیار دارد.

خرید سنگ نمک درمانی

برای آشنایی بیشتر با سنگ نمک درمانی پیشنهاد می‌شود این فایل صورتی را گوش دهید. در این فایل به طور کامل درباره تفاوت سنگ نمک درمانی با سایر سنگ نمک ها در مدت زمان ۳ دقیقه توضیح داده شده است.

سنگ نمک اصل

اگر فایل صورتی را گوش داده باشید اکنون به طور کامل با سنگ نمک درمانی آشنا شده‌اید اما سنگ نمک اصل چیست؟

سنگ نمک اصل، سنگ نمک معدنی یا سنگ نمک طبیعی اسامی مختلفی هستند که به سنگ نمک با خلوص بالا و تصفیه نشده اشاره دارند یعنی نمک سنگی که کاملا بکر باشد.

در خصوص ویژگی تصفیه نشده باید گفت سنگ نمک به هیچ عنوان عملیات تصفیه روی آن صورت نمی‌گیرد چرا که اگر سنگ نمک را وارد چرخه تصفیه کنند در آب حل شده و دیگر به شکل سابق خود باز نمی‌گردد پس همواره به خاطر داشته باشید که تمامی سنگ نمک ها طبیعی و معدنی هستند.

خرید سنگ نمک درمانی

اما در خصوص میزان خلوص و طبیعی بودن، همه سنگ نمک ها مانند یکدیگر نیستند و همانطور که گفته شد سنگ نمک هایی که حاوی ناخالصی های فراوانی هستند بسیار زیادند.

یادداشت

در هر زمینه ای که فعالیت می کنید قبل از خرید سنگ نمک از مجموعه سنگ نمک هالیتو مشاوره رایگان دریافت نمایید.

مرکز فروش سنگ نمک تزیینی

در مجموعه سنگ نمک هالیتو انواع سنگ نمک دکوری درمانی و آجر نمک درمانی تولید می‌شود.

این سنگ نمک ها به دلیل کیفیت بسیار بالایی که دارند وقتی در معرض حرارت قرار می‌گیرند خواص خود را منتشر می‌کنند و سبب پاکسازی هوای محیط خواهند شد.

آجر نمک هالیتو و سنگ نمک دکوری هالیتو در نهایت زیبایی برش خورده و آماده می‌شوند و قطعا نظر هر بیننده‌ای را جلب خواهند کرد.

خرید سنگ نمک درمانی

از آجر نمک های هالیتو برای ساخت دیوار نمک و اتاق نمک استفاده می‌شود و علاوه بر آن مجموعه سنگ نمک هالیتو بزرگترین سازنده اتاقغار نمک در ایران است.

برای آشنایی بیشتر شما همراهان گرامی تصاویر برخی از نمونه کارهای مجموعه قرار داده شده است.

قیمت چراغ سنگ نمک

خرید سنگ نمک درمانی
در مجموعه سنگ نمک هالیتو انواع چراغ سنگ نمک با قیمت های متفاوتی تولید می‌شود که به صورت تکی و عمده به فروش می‌رسد.

اگر قصد خرید محصولات را به صورت عمده دارید با ما تماس بگیرید تا علاوه بر مطلع شدن از قیمت، از آخرین تخفیفات اعلام شده نیز با خبر شوید.

اما جهت خریدهای تکی قیمت محصولات متفاوت است که رنج قیمت تک فروشی از ۴۵ هزار تومان تا ۱۳۰ هزار تومان بر اساس نوع کار متفاوت است.

از نمونه کارهای مختلف ۴ محصول همراه با قیمت برای آشنایی بیشتر شما درج شده است.

برای دیدن همه محصولات به همراه قیمت از این صفحه بازدید نمایید.

قیمت آجر نمک

برای اطلاع شما خریداران محترم، قیمت تک فروشی آجر نمک هالیتو جهت خریدهای کمتر از 1000 قطعه درج شده است.

اگر میزان خرید شما بیشتر از هزار قطعه است جهت استعلام قیمت تماس بگیرید.

خرید سنگ نمک درمانی

فروش چراغ خواب سنگ نمک در تهران

اگر در شهر تهران ساکن هستید مجموعه سنگ نمک هالیتو طرح فروش ویژه مخصوص شهر تهران را آغار نموده است.

در این طرح شما با خرید 3 عدد گوی سنگ نمک، بدون پرداخت هیچگونه هزینه پستی، سفارشات خود را به صورت رایگان درب منزل دریافت می‌کنید.

برای سفارش چراغ خواب سنگ نمک گوی می‌توانید از طریق این صفحه اقدام نموده یا با ما تماس بگیرید.

خرید سنگ نمک درمانی

فروش سنگ نمک در کرج

اگر ساکن شهر کرج باشید می‌توانید نمایندگی محصولات سنگ نمک هالیتو را داشته باشید.

یقینا استقبال از محصولات بسیار زیبای هالیتو در این شهر زیاد است و فروش بسیار خوبی را تجربه خواهید کرد.

برای اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه اخذ نمایندگی محصولات سنگ نمک هالیتو در کرج با ما تماس بگیرید علاوه بر آن می‌توانید نمایندگی پخش سنگ نمک سختی گیری در کرج را نیز داشته باشید که قطعا سود شما را دو چندان خواهد کرد.

خرید سنگ نمک درمانی

بازار سنگ نمک

بازار سنگ نمک ایران مجموعه‌ای فعال و کوشاست که با داشتن معدن سنگ نمک، کارگاه های برش سنگ نمک و کارگاه های تولید سنگ نمک بزرگترین مجموعه تولید کننده سنگ نمک در ایران است علاوه بر اینکه این مجموعه در حوزه صادرات انواع سنگ نمک بسیار فعال است.

خرید سنگ نمک درمانی

امکان ارسال نظر وجود ندارد!