سنگ نمک سمنان

عرضه عمده سنگ نمک طبیعی سمنان، بهترین نوع سنگ نمک معدنی، انواع نمک آبی و صورتی، صادرات سنگ نمک سمنان و گرمسار به صورت فله و کیسه شده، تحویل در کیسه های جامبو بگ.

خواص نمک سمنان

سنگ نمک سمنان یکی از بهترین سنگ نمک هایی است که در بازار داخلی و بازار خارجی برای فروش پیدا می شود. این سنگ نمک از کیفیت بسیار زیادی برخوردار است. سنگ نمک یا هالیت از ماده ی معدنی تشکیل شده است و نام خود را از کلمه ی یونانی “هال” به معنی نمک گرفته است. سنگ نمک یک نمک طبیعی است که بدون آنکه به محیط زیست آسیب برساند تشکیل می شود. از خواص سنگ نمک سمنان می توان به وجود داشتن مقادیر بالایی از مواد معدنی مانند کلسیم و منیزیم اشاره کرد. سنگ نمک در بین 92 عنصر شناسایی شده ، از 84 عنصر کمیاب تشکیل شده است.

از دیگر خواص بیشمار سنگ نمک سمنان می توان به خاصیت تقویت متابولیسم بدن، بهبود و تقویت روحیه، کمک به کنترل استرس و برطرف کردن آن، تسکین برونشیت و کاهش علائم در بیماری های تنفسی، بهبود عملکرد روده، کمک به پیشگیری از سرطان، بهبود اشتها، بهبود آسم، سلامت قلب، پیشگیری از دیابت، جلوگیری از پوکی استخوان، تسکین اسپاسم عضلانی، کمک به بهداشت دندان، جلوگیری از عفونت گوش، درمان افسردگی، درمان آکنه، درمان قارچ پا، درمان پسوریازیس، کمک به بیماری های حرکتی، گلو درد، درمان مشکلات قاعدگی، حفظ ضریب PH بدن در تعادل، بهبود بیماری تنفسی مزمن و تسکین سردرد اشاره کرد.

سنگ نمک سمنان

نمک طبیعی سمنان

سنگ نمک سمنان یکی از مرغوب ترین و با کیفیت ترین سنگ نمک موجود در جهان است. شهر سمنان به دلیل داشتن 33 معدن نمک فعال و همچنین استخراج کردن بیش از 2 میلیون تن نمک از این معدن ها در سال، پایتخت نمک ایران نامیده می شود. در بین شهرهای استان سمنان، گرمسار نقش پررنگ تری را در این نامگذاری نسبت به شهر های دیگر دارد. زیرا 80 درصد تولید سنگ نمک در گرمسار انجام میشود.

این شهر دارای 27 معدن سنگ نمک میباشد و معادن این شهر استخراج نمک را با خلوص 98 درصد انجام می دهند. شهر سمنان علاوه بر معادن نمک دارای معادن گچ و سیلیس نیز میباشد. 80 درصد صادرات سنگ نمک از استان سمنان صورت میگیرد و همچنین بازار فروش داخل کشور نیز توسط استان سمنان انجام می شود.

سنگ نمک سمنان

خرید عمده سنگ نمک سمنان

سنگ نمک سمنان به دلیل کیفیت بالا و درصد پایین ناخالصی به خارج از کشور صادر می شود و به صورت عمده به فروش می رسد. کسانی که در زمینه ی صنعت  و تولیدات محصولات سنگ نمک فعالیت می کنند سنگ نمک را به صورت عمده خریداری می کنند. فعالیت هایی مانند: ساخت اتاق نمک، تولید آجر نمک، حفاری های نفت و گاز، لاستیک سازی، تولید لوازم آرایشی و بهداشتی، صنعت آلومینیوم سازی و … . خرید سنگ نمک را می توان به صورت مستقیم و بدون واسطه از کارخانه های فروش سنگ نمک به صورت عمده انجام داد.

سنگ نمک سمنان

در خرید بدون واسطه و مستقیم می توان سنگ نمک را با قیمت مناسب تر و ارزانتر خریداری نمود. البته باید هنگام خرید به کیفیت آن دقت داشته باشید.

امکان ارسال نظر وجود ندارد!