سنگ نمک دکوری

سنگ نمک دکوری تزئینی قیمت عمده ارزان، سنگ نمک وان یکاد و چهارقل، گوی سنگ نمک، هرم سنگ نمک، گوی سنگ نمک ماساژ، انواع سنگ نمک تزئینی با پایه چوبی، قیمت بسیار استثنایی.

دکوری سنگ نمک در کنار تمام زیبایی هایی که دارد، خواصی را نیز به خود اختصاص داده است.  سنگ نمک تزیینی در کنار زیبایی خود، فضا را تلطیف می کند و انرژی مثبت را در محل زندگی شما پراکنده می کند. بیشتر افرادی که قصد دفع انرژی منفی محیط خود را دارند، از این سنگ برای افزایش انرژی مثبت استفاده می کنند.

دکوری سنگ نمک را می توانید به شکل برش خورده یا ساده تهیه کنید و در محل کار یا خانه خود استفاده کنید. سنگ نمک دکوری با پراکنده کردن یون های منفی، باعث کاهش دی اکسید کربن در هوا می شود. همچنین الکترومغناطیس موجود در فضا را کاهش می دهد که موجب کم شدن اضطراب خواهد شد.

سنگ نمک دکوری

ساخت چراغ خواب با سنگ نمک

برای ساخت دکوری سنگ نمک که به عنوان چراغ خواب استفاده شود، نیاز به وسایلی مثل دو شاخه، سیم برق، کلید قطع و وصل، ترمینال برق، تبدیل همراه با چراغ و پایه مناسب چراغ خواب داریم.

  1. ابتدا سیم و دو شاخه را آماده می کنیم.
  2. ترمینال و تبدیل چراغ را روی پایه نصب می کنیم.
  3. کلید قطع و وصل کردن جریان برق را روی سیم نصب می کنیم.
  4. دو شاخه را به برق متصل می کنیم و سنگ نمک را روی پایه قرار می دهیم.

سنگ نمک دکوری

خواص چراغ خواب دکوری سنگ نمک

دکوری سنگ نمک می تواند به شکل آباژور و چراغ خواب نیز عرضه شود. چراغ خواب های سنگ نمک در کنار زیبایی که برای دکوراسیون محیط دارند، خواص درمانی زیادی را نیز در خود گنجانده اند. یکی از مهم ترین خاصیت هایی که می توانیم در مورد این محصول به آن اشاره کنیم، آرامش بخش بودن چراغ خواب های سنگ نمک است.

چراغ خواب های سنگ نمک با انرژی مثبتی که از خود ساطع می کنند، باعث می شود که انرژی منفی دفع شود و افرادی که نزدیک آباژور هستند، احساس راحتی بیشتری کنند. آباژور سنگ نمک با تصفیه هوای اطراف سبب می شود که تنفس آسان تر شود.

قرار دادن دکوری سنگ نمک در اتاق خواب، کیفیت خواب را بالا می برد و خواب راحتی را تجربه خواهید کرد. همچنین از این سنگ برای ایجاد آرامش و کاهش فشار خون استفاده می کنند.

سنگ نمک دکوری

مرکز تولید دکوری سنگ نمک

از دکوری سنگ نمک در شهر تهران استقبال بیشتری شده است. شهر تهران از جمله شهرهایی است که در زمینه فروش و تولید سنگ نمک دکور، فعالیت گسترده ای داشته است. در این شهر کارخانه هایی وجود دارد که سنگ نمک را از معادن استخراج می کنند و پس از برش هایی که روی سنگ نمک می شود، به صورت سنگ نمک دکوری به بازار عرضه می گردد.

سنگ نمک دکوری

خواص سنگ نمک در خانه

سنگ نمک دارای خواص زیادی می باشد. امروزه شاهد استفاده سنگ نمک در خانه ها هستیم. قرار دادن سنگ نمک در خانه تاثیرات مثبتی به همراه دارد. از تاثیرات مثبت این سنگ می توان به کاهش مشکلات تنفسی، مشکلات روحی، بهبود پوست، کاهش سرماخوردگی و آسم و غیره اشاره کرد.

اگر قصد دارید که در خانه خود سنگ نمک قرار دهید، بهتر است آن را در مکان های خلوت بگذارید. به عبارت دیگر این نمک را در گوشه خانه که رفت و آمد کمتر است قرار دهید، زیرا با این کار احتمال شکستن کاهش می یابد. قرار دادن سنگ نمک در خانه باعث کاهش استرس و اضطراب در افراد خانه می شود و تا حد زیادی آرامش در خانه حکم فرما خواهد شد.

سنگ نمک دکوری

تولید کننده آجر نمک درمانی

مراکز و تولیدی های زیادی اقدام به تولید و ساخت آجر نمک می کنند. آجر نمک ها معمولا در شکل و اندازه های مختلف تولید و در بازار پخش توزیع می شود. معمولا آجر نمک به صورت گوی، کاسه، هرم، مکعبی، برچسب دار و غیره تولید می شود.

آجر نمک خواص زیادی دارد و افراد به دلیل همین خواص آن اقدام به خرید می کنند. تولید کنندگان زیادی در شهر ها و استان های متخلف وجود دارند، که متناسب با نیاز مشتری در شکل، اندازه، سایز و رنگ گوناگون تولید می کنند. شما می توانید به این مراکز مراجعه کنید و سنگ نمک مد نظر را خریداری کنید.آجر نمک به کاهش درد های بدن کمک زیادی می کند.

سنگ نمک دکوری

مرکز فروش سنگ نمک تزئینی

فروش سنگ نمک تزئینی در همه شهر ها و استان ها به صورت عمده و جزئی در حال انجام است. افراد زیادی در کشور مشغول فروش سنگ نمک تزئینی هستند. این نوع نمک دارای انواع مختلفی است و همه نوع آن در بازار وجود دارد. این نمک در اندازه و شکل های مختلف تولید و در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

سنگ نمک دکوری

فروش این نوع نمک کار سختی نیست و به راحتی می توان وارد بازار کرد. متاسفانه عده ای هستند که نمک غیر اصل را جای نمک اصل می فروشند. برای جلوگیری از این کار پیشنهاد می شود که نمک را از شهر تولید کننده که گرمسار است، تهیه کنید. در خصوص فروش نمک نکاتی وجود دارد، که اگر به آنها توجه کنید سود خوبی نصیب شما می شود و باعث تداوم فعالیت در این زمینه می شود.

امکان ارسال نظر وجود ندارد!