سنگ نمک تزئینی

مرکز تولید سنگ نمک تزئینی هالیتو، تولید کننده گوی سنگ نمک چراغدار، گوی سنگ نمک ماساژ، چراغ خواب سنگ نمک هرم، انواع سنگ نمک بدون چراغ برچسب دار، ظرفیت تولید ماهانه 22000 قطعه.

چگونه سنگ نمک را سوراخ کنیم

سنگ نمک تزئینی از جمله سنگ‌های بسیار پرطرفدار می‌باشد. شاید شما به دلایل مختلف قصد سوراخ کردن آن را داشته باشید. در این مورد باید بگوییم که سوراخ کردن این سنگ‌ها کار دشواری نیست. برای انجام این کار نیاز به یک مته و دستگاه دریل خواهید داشت. شما به راحتی می‌توانید این کار را در منزل انجام دهید. البته اگر ابزار آن در دسترس‌تان قرار داشته باشد. در غیر اینصورت از انجام آن صرف نظر کنید. چرا که ممکن است به سنگ نمک آسیب وارد شود.

دستگاه دریلی که باید در اختیار داشته باشید، می‌بایست از توان و انرژی لازم بهره‌مند باشد. همچنین باید از یک مته مناسب برای رولپلاک استفاده کنید. مثلا مته الماس جهت سوراخ کردن سنگ نمک گزینه بسیار مناسبی به شمار می‌رود. این مته‌ها در سایزهای مختلفی یافت می‌شوند. شما باید با توجه به ابعاد و جنس سنگ، مناسب‌ترین نوع مته را انتخاب نمایید.

علاوه بر مطالب گفته شده درباره مته، لازم است در مورد دریل مناسب هم صحبت کنیم. دریلی که برای سوراخ کردن سنگ نمک تزئینی مناسب باشد. بهترین دریل‌ها در این زمینه دریل هیلتی و دریل سه‌نظام است. حال به نظر شما فرق میان این دو دریل چیست؟ از دریل سه‌نظام برای سوراخ کردن سنگ نمک‌های کوچک و از دریل هیلتی جهت سوراخ کردن سنگ نمک‌هایی با ابعاد بزرگ استفاده می‌شود. گفتنی است که سنگ نمک‌های سفت و ضخیم را بدون داشتن دریل هیلتی نمی‌توان سوراخ کرد. بعد از ایجاد حفره مورد نظر در سنگ نمک، لازم است که رول‌پلاک مناسبی برای آن در نظر بگیرید. دقت داشته باشید که انتخاب و خرید رول‌پلاک کار تقریبا پیچیده‌ای است. برای خرید آن حتما با ابزارفروشی مشورت نمایید تا رول‌پلاک مخصوص برای سنگ نمک مورد نظرتان پیشنهاد دهد.

سنگ نمک تزئینی

آیا سنگ نمک انرژی مثبت دارد

جالب است بدانید که سنگ نمک خواص بسیار زیادی دارد. از جمله خاصیت‌های این نوع سنگ می‌توان به

 • پاکسازی هوای خانه
 • بهبود مشکلاتی تنفسی و ریه
 • دفع امواج و انرژی‌های منفی محیط و افراد
 • بهبود کیفیت خواب شب
 • کاهش استرس و ایجاد حس آرامش

و بسیاری از موارد دیگر اشاره کرد. از سنگ نمک تزئینی می‌توان برای زیباسازی فضای خانه هم استفاده کرد. این سنگ‌ها به شکل‌های گوناگون برش خورده‌اند. شما می‌توانید مدل‌های مختلف این سنگ نمک‌های برش خورده را تهیه کنید و در قسمت‌های مختلف خانه قرار دهید تا بتوانید از انرژی مثبت آن‌ها استفاده نمایید.

به طور کلی سنگ نمک‌های اصلی اگر در محیط اطرافمان باشند، یون‌های منفی آزاد می‌کنند و امواج رادیویی موجود در محیط را از بین می‌برند. با سنگ‌های نمک تزئینی می‌توانید محیط منزل خود را زیباتر کنید و علاوه بر آن از شر انرژی‌های منفی و مخرب خلاص شوید. سنگ‌های نمک تزئینی در قالب‌ها و اندازه‌های مختلف موجود هستند و هرچه اندازه آن‌ها بزرگ‌تر باشد، طبیعتاً اثربخشی بیشتری بر محیط خواهند داشت. البته این مورد زمانی محقق می‌شود که سنگ نمک خالص و اصلی باشد.

سنگ نمک تزئینی

سنگ نمک و چشم زخم

چشم زخم باوری است که سال‌هاست در میان ما ایرانیان وجود دارد. مستندات دینی و عقلی زیادی در این مورد بیان شده است. چشم زخم در واقع نوعی انرژی منفی می‌باشد که ممکن است از سوی انسان حسود و یا حتی کسی که شما را دوست دارد منتقل شود. برای دفع این آفت راه‌های زیادی وجود دارد. یکی از این راه‌ها خواندن برخی دعاها و سوره‌هاست. از دیگر راه‌ها می‌توان به دفع چشم زخم با سنگ نمک اشاره کرد. هنوز که هنوزه وقتی نوزادی به دنیا می‌آید به لباس او یک سنگ نمک تزئینی وصل می‌کنند تا بلاها از او دور باشند. ممکن است شما اطلاعی از خواص آن نداشته باشید ولی باید بدانید که انرژی مثبت زیادی از طریق سنگ نمک به بدن نوزاد منتقل می‌شود. استفاده از سنگ نمک تزئینی در نقاط مختلف می‌تواند انرژی‌های منفی حاصل از چشم زخم را دور کند و در نتیجه محیط شما ایمن شود.

سنگ نمک تزئینی

دفع انرژی منفی با سنگ نمک

همانطور که قبلا هم اشاره‌ای کردیم، از سنگ نمک به عنوان دافع انرژی‌های منفی استفاده می‌شود. این نوع سنگ‌ها تاثیر به‌سزایی در کاهش استرس دارند. جالب است بدانید که در هنگام تنفس، اگر سنگ نمک در اطراف‌تان باشد، ذرات ریز آن که در هوا هستند وارد نفس‌تان می‌شوند. از این رو هوایی پاک و تصفیه شده به ریه‌هایتان وارد می‌گردد. نتیجه این عمل، افزایش اکسیژن‎رسانی به قسمت‌های مختلف بدن است. وجود سنگ نمک سبب زیاد شدن یون‌های منفی در هوا می‌شود. از این رو امواج منفی از ذهن و فکرتان دور می‌گردند و در نتیجه احساس شادی و نشاط بیشتری خواهید داشت. همه این عوامل تاثیر شایانی در بهبود روحیه و عملکردهای شما دارند.

سنگ نمک تزئینی

سنگ نمک را کجای خانه بگذاریم

استفاده از سنگ نمک تزئینی در خانه، علاوه بر زیباسازی محیط منزل فواید بسیار زیادی برای سلامتی‌تان خواهد داشت. دقت داشته باشید که برای اثرگذاری مثبت آن باید محل قرارگیری‌اش درست باشد. یعنی باید سنگ را در قسمت‌های خاصی از منزل قرار دهید. در غیر اینصورت تاثیرات مثبت سنگ نمک عایدتان نخواهد شد. دقت داشته باشید که باید سنگ نمک را در جایی قرار دهید که بیشتر اوقات را در آنجا سپری می‌کنید. مثلا در مکان‌هایی مانند اتاق نشیمن، آشپزخانه، اتاق پذیرایی و … قرار دادن سنگ نمک توصیه می‌شود. اگر زیاد با وسایل الکترونیکی نظیر لپ‌تاپ و موبایل کار می‌کنید، توصیه داریم که در کنار آن‌ها سنگ نمک قرار دهید؛ زیرا این سنگ انرژی‌های منفی حاصل از دستگاه‌های الکترونیکی را دفع می‌کند.

سنگ نمک تزئینی

خواص گوی سنگ نمک

به عنوان یکی از اشکال مختلف سنگ نمک تزئینی، می‌توان به سنگ گوی نمک اشاره کرد. همانگونه که قبلا هم اشاره کردیم، سنگ نمک را می‌توان به شکل‌های مختلف تراش داد و گوی نمک هم به همین صورت تولید می‌شود. از این گوی‌ها نیز به عنوان شفابخشی عالی و همچنین تعادل دهنده ذهن و بدن استفاده می‌گردد. گفتنی است که گوی سنگ نمک در طب سنتی هم کاربردهای زیادی دارد. از دیگر شکل‌های سنگ نمک می‌توان به گوی ماساژ سنگ نمک اشاره کرد. از این گوی برای ماساژ و ورزش استفاده می‌شود. همچنین برای بهبود و سلامتی بیماران و ورزشکاران هم کاربردهای زیادی دارد. سوالی که ممکن است برایتان پیش بیاید، این است که تاثیر این سنگ‌های نمک در ورزش چیست؟ جالب است بدانید که اگر قبل از تمرین ورزش از این محصول استفاده کنید، عضلات شما فعال می‌شوند. همچنین پس از انجام فعالیت‌های ورزشی، می‌توانید از گوی سنگ نمک استفاده کنید تا تنش‌های به وجود آمده در بدن‌تان از بین بروند.

نوعی از فیزیوتراپی، رهاسازی میوفاسیال نام دارد. هدف از انجام این عمل کاهش تنش و سفتی در قسمت‌های مختلف بدن است. در دنیای امروز، بیشتر پزشکان و متخصصان طب سنتی درباره این توپ‌های نمکی توصیه‌های زیادی می‌کنند و اثربخشی آن‌ها نیز مورد تاییدشان است. از این توپ‌ها برای کم کردن سفتی عضلانی، افزایش دامنه حرکتی، افزایش عملکرد عضلانی، جلوگیری از آسیب عضلانی و گرم کردن بدن استفاده می‌کنند. به طور کلی خواص معجزه‌آسای گوی سنگ نمک را ذیلاً لیست کرده‌ایم:

 • کم کردن و از بین بردن اضطراب و استرس
 • کمک در بهبود و کاهش دردهای عضلانی و مفاصل
 • کاهش درد و التهابات بدن در زمان بیدار شدن
 • به عنوان یکی از ملایم‌ترین لایه بردارها و اسکراب‌های پوست
 • سم زدایی قوی و تولید انرژی در بدن
 • افزایش جریان گردش خون به بهترین شکل
 • بهترین بهبود دهنده و درمانگر قند خون (دیابت)
 • افزایش آرامش ذهن و بدن
 • کمک در سفت شدن و استحکام عضلات
 • جوان‌سازی پوست صورت و سایر اندام‌ها
 • از بین بردن خستگی‌های ناشی از فعالیت‌های روزمره
 • بهبود بخشی ملایم گودی کمر و در نهایت اصلاح آن
 • کمک در اصلاح کف پای صاف
 • فرم دهی به بدن و رفع سلولیت
 • مخصوص ماساژهای ورزشی و پرفشار
 • کمک به خواب بهتر
 • کمک به تحریک نقاط ماشه‌ای در عضلات
 • باعث آزاد شدن اسید لاکتیک و دفع سموم بد موجود در بدن می‌شود

سنگ نمک تزئینی

مرکز تولید سنگ نمک تزئینی

نظر به اینکه سنگ نمک خواص بی‌شماری دارد، مراکز تولیدی زیادی هم در تولید سنگ نمک تزئینی فعالیت می‌کنند. اگر شما هم علاقه‌مند به داشتن انواع سنگ نمک تزئینی هستید و می‌خواهید از خواص بی‌نظیر آن‌ها بهره‌مند شوید، باید به این نکته توجه کنید که همه سنگ نمک‌ها اصلی نیستند! به عبارت دیگر برای خرید سنگ نمک تزئینی اصل، باید به مراکز تولیدی و فروش معتبر مراجعه کنید. همکاران ما در این مجموعه مفتخر هستند که سنگ‌های نمک اصلی را تولید و به فروش می‌رساند.

حال ممکن است سوال برایتان پیش بیاید که سنگ نمک اصلی و غیر اصلی چه تفاوتی با یکدیگر دارند؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که هر دوی آن‌ها سنگ نمک هستند؛ اما چیزی که باعث اختلاف میان آن‌ها شده مربوط به خواص‌شان است. سنگ‌های نمکی غیر اصل هیچگونه خاصیت درمانی نداشته و از قیمت‌های بسیار پایینی برخوردار هستند. پس یکی از راه‌های تشخیص اصلی بودن یا نبودن آن‌ها همین قیمت‌شان است.

سنگ نمک تزئینی

البته برخی سودجویان سنگ نمک غیر اصل را با قیمت بالا به فروش می‌رسانند که در این صورت تشخیص از روی قیمت امکان‌پذیر نیست. همانطور که گفتیم بهترین راه برای تهیه سنگ نمک اصل خرید از مراکز فروش معتبر و قانونی است. از این رو تیم پشتیبانی و فروش ما همواره شما را در این زمینه یاری می‌کند. شما می‌توانید در هر ساعت از شبانه روز با کارشناسان ما ارتباط بگیرید و مشاوره‌های لازم را دریافت نمایید.

امکان ارسال نظر وجود ندارد!