سنگ نمک رنگی

بازار فروش انواع سنگ نمک رنگی صادراتی، سنگ نمک آبی نایاب، سنگ نمک قرمز، سنگ نمک صورتی و نارنجی با بسته بندی جامبو بگ و کیسه 50 کیلویی.

چرا سنگ نمک رنگی می شود؟

تقریبا در پخت همه انواع مواد غذایی نمک مورد استفاده قرار می گیرد. نمک دریا معمولا سفید رنگ است اما نمکی که از معادن سنگ نمک بدست می آید، به دلیل وجود عناصری چون کلسیم، پتاسیم، آهن و منیزیوم دارای طیف رنگ های متنوعی چون آبی، صورتی، خاکستری، سیاه و قرمز در سنگ نمک می شود.

به همین دلیل سنگ نمک معدنی با رنگ های متفاوتی دیده می شود حتی سنگ نمک های سفید بر اساس میزان املاح درون خود درجه سفیدی آنها متفاوت است و در نتیجه کاربرد متفاوت تری به نسبت یکدیگر دارند.

اصولا تفاوت در املاح درونی سنگ نمک است که سبب به وجود آمدن کاربردهای مختلف سنگ نمک در حوزه های مختلف خوراکی و صنعتی شده است.

سنگ نمک رنگی

این موضوع تا جایی ادامه دارد که خلوص سنگ نمک تعیین کننده این است که در این بخش از صنعت مورد استفاده قرار بگیرد یا خیر؟!

سنگ نمک آبی چیست؟

نمک آبی فقط در معادن موجود در کوههای شمال ایران وجود دارد و برخی آن را نمک فسیل می نامند این نمک حاوی مقادیر زیادی پتاسیم است.

رنگ آبی موجود در این نمک به سبب تغییر در ساختار آن در زمان برخورد صفحات تکتونیکی رخ داده است وجود مقدار کمی سیلویت نیز سبب ایجاد یک شکست نوری می شود و به همین جهت این سنگ نمک به رنگ آبی دیده می‌شود!

هر چه سنگ نمک آبی را خردتر کنید، رنگ آبی کمتری در نمک دیده می شود. سالانه چیزی حدود 7 تن (یا کمتر) از این سنگ نمک در ایران قابل استخراج است و نادرترین سنگ نمک در تمام دنیا محسوب می شود.

وجود مقادیر زیاد پتاسیم به آن طعم نمکی قوی می بخشد که بلافاصله بعد از خوردن شما طعم ملایم و مطبوعی را حس می کنید. همین طعم ملایم و مطبوع  نمک آبی را جز دسته نمک هایی مورد علاقه کودکان قرار داده است.

سنگ نمک رنگی

تولید چراغ خواب سنگ نمک رنگی

مجموعه سنگ نمک هالیتو، در زمینه تولید سنگ نمک تزیینی بزرگترین مجموعه در کشور می باشد که انواع محصولات سنگ نمک دکوری را در همه رده های قیمتی تولید و عرضه می کند.

سنگ نمک عرضه شده توسط این مجموعه از کیفیت و خلوص بسیار بالایی برخوردار هستند. یکی از محصولاتی که بعد از استخراج این سنگ نمک ها به بازار عرضه می شود تولید چراغ خواب سنگ نمک رنگی است.

انواع سنگ نمک صورتی، قرمز و سفید را برای ساخت این چراغ های مورد استفاده قرار می گیرد که در این میان سنگ نمک های رنگی معمولا بازار بهتری دارد و تمایل به سنگ نمک رنگی همواره در حال تزاید است.

سنگ نمک رنگی

فروش عمده سنگ نمک تزیینی

مجموعه هالیتو علاوه بر اینکه خود اقدام به تولید انواع سنگ نمک تزئینی مانند چراغ خواب و جا شمعی نموده است و شرایط فروش عمده و تکی آن را برای مردم عزیز ایران فراهم نموده است.

سنگ نمک را به صورت فله به کسانی که قصد دارند در زمینه تولید انواع سنگ نمک تزیینی فعالیت کنند فراهم نموده است. برای تهیه سنگ نمک فله که مناسب برش خوردن جهت ساخت انواع وسایل تزیینی است، لطفا با ما تماس بگیرید.

سنگ نمک رنگی

صادرات سنگ نمک رنگی

سنگ نمک های مختلفی از معادن شهر گرمسار استخراج می شود که سنگ نمک های رنگی معمولا مشتریان فراونی دارد البته از قیمت به نسبت بیشتری نیز برخوردار است.

نسبت سنگ نمک های استخراج شده از معادن گرمسار تقریبا 90 درصد به رنگ سفید و سفید رگه دار هستند و 10 درصد باقی مانده آن سنگ نمک رنگی هستند.

[av_notification title=’یادداشت’ icon_select=’yes’ icon=’ue822′ font=’entypo-fontello’ color=’silver’ border=” custom_bg=’#444444′ custom_font=’#ffffff’ size=’large’ close_btn=” cookie_lifetime=’60’ av_uid=’av-2hwddq’ custom_class=” admin_preview_bg=”]
فروش عمده سنگ نمک رنگی گرمسار
[/av_notification]

سنگ نمک رنگی

بخش بیشتری از سنگ نمک های رنگی استخراج شده را رنگ های نارنجی، قرمز و آبی تشکیل می دهند. این سنگ نمک ها به کشورهایی چون هند، آلمان، ترکیه، عراق، آذربایجان و ترکیه صادر می شود. چنانچه قصد صادرات سنگ نمک رنگی را دارید می توانید از راهنمایی ها و مشاوره ما بهره مند گردید.

امکان ارسال نظر وجود ندارد!