کارخانه سنگ نمک گرمسار

بزرگترین کارخانه بسته بندی سنگ نمک گرمسار، صادرات سنگ نمک کیسه جامبو بگ و کیسه 50 کیلویی، نمک جاده، نمک خوراکی، سنگ نمک دامی.

کارخانه تولید نمک طعام

مجموعه هالیتو نمک خوراکی خود را با برند یکپاش به بازار عرضه می کند، نمک خوراکی یکپاش قیمت بسیار مناسبی دارد و از طرفی دارای خلوص بسیار بالایی است.

این نمک مجوز سازمان غذا و دارو را هم داراست و محصولی کامل صادراتی است و امکان تحویل ماهانه 500 تن نمک در کیسه 20 و 25 کیلویی وجود دارد.

کارخانه سنگ نمک گرمسار

قیمت سنگ نمک خوراکی

کارخانه سنگ نمک گرمسار

فروش نمک جاده

شاید در میان نمک های مصرفی هیچ نمکی به اندازه نمک جاده مصرف و استفاده نداشته باشد چرا که در فصل پاییز و زمستان نمک جاده یکی از عوامل اصلی بازگشایی راه هاست و بدون ان به جرئت تردد دچار مشکل خواهد شد.

مجموعه سنگ نمک هالیتو بزرگترین فروشنده نمک جاده در ایران است که این محصول را به صورت فله جهت مصارف داخلی و در کیسه جامبو بگ جهت سفارشات صادراتی آماده و ارسال می‌کند.

کارخانه سنگ نمک گرمسار

قیمت نمک جاده

کارخانه سنگ نمک گرمسار

فروش سنگ نمک سختی گیر در تهران

تقریباً همه ما خصوصا افراد ساکن در مناطق مرکزی ایران با آب سخت به خوبی آشنایی دارند، بسیاری از مردم کشور ما رسوبات آهکی ته نشین شده در کتری ها و سماورها را مشاهده کرده‌اند و برخی از آنها با مشکل گرفتگی لوله های سماور مواجه شده‌اند علت وجود این اتفاقات سختی آب می‌باشد.

آب سخت در اصطلاح به آبی گفته می‌شود که دارای املاح زیادی از جمله کلسیم، منیزیم، آهن، آهک و غیره می‌باشد، بسیاری از صنایع مانند صنایع زیر :

 • نساجی
 • پتروشیمی
 • داروسازی
 • تولید رنگ و پارچه
 • تصفیه فاضلاب
 • صنایع لبنی

به شدت به استفاده از آب وابسته می‌باشند، حال اگر آب مصرفی آنها دارای سختی زیادی باشد با مشکل رسوب گذاری در لوله ها و کاهش راندمان عملکرد سیستم ها مواجه خواهند شد به همین سبب این گونه صنایع نیازمند دستگاهی به نام دستگاه سختی گیر رزینی هستند که یون سدیم رزین جایگزین یون کلسیم و منیزیم آب شده و سختی آن برطرف شود.

کارخانه سنگ نمک گرمسار

ولی از دیگر سو به مرور زمان این دستگاه های سختی گیر عملکرد خود را از دست می‌دهند به همین جهت نیازمند استفاده از سنگ نمک سختی گیر هستیم تا رزین را احیا کرده که دستگاه بتواند مجدداً سختی آب را از بین ببرد و آن را مناسب استفاده در صنایع کند.

کارخانه سنگ نمک هالیتو در گرمسار بهترین نوع سنگ نمک سختی گیر را بسته بندی و عرضه می‌کند و بخش اعظمی از سنگ نمک سختی گیر را در شهر تهران پوشش می‌دهد.

این سنگ نمک به دلیل اینکه حاوی میزان سدیم بسیار بالایی است برای احیای رزین و سختی گیری و تصفیه آب بهترین گزینه است همچنین تمامی سفارشات در اسرع وقت و با هزینه حمل کاملا رایگان در مقصد تحویل خریدار می‌شود.

با استفاده از سنگ نمک سختی گیر اعلاء هالیتو که خلوص 99.5 را دارد می‌توان عمر رزین دستگاه های سختی گیر را افزایش داد و از تشدید خوردگی و رسوب گذاری در لوله ها بویلرها، موتورخانه ها، تاسیسات حرارتی و برودتی، برج های خنک کننده جلوگیری کرد.

کارخانه سنگ نمک گرمسار

همچنین استفاده به موقع و مداوم از سنگ نمک سختی گیر باعث جلوگیری از افزایش بی‌رویه مصرف انرژی نیز می‌شود زیرا با این نمک تولیدی در کارخانه سنگ نمک گرمسار می‌توان رزین را احیا نمود و با احیای رزین سختی آب را گرفت زیرا سختی آب باعث تشکیل لایه‌های مضاعف آهک در لوله های تاسیسات گرمایشی و سرمایشی شده و این امر باعث افزایش مصرف انرژی و عدم انتقال جریان انرژی می‌شود.

در هر نقطه از ایران که هستید و کارخانه شما نیازمند سنگ نمک سختی گیر است کافیست سفارش خود را ثبت نمایید ما بهترین نوع سنگ نمک سختی گیر را با تضمین کیفیت در سریعترین زمان برای شما ارسال خواهیم نمود.

کارخانه سنگ نمک گرمسار

قیمت سنگ نمک سختی گیر

کارخانه سنگ نمک گرمسار

تولید نمک صنعتی

تولید نمک صنعتی به دلیل استفاده بسیار زیادی که دارد همواره در صدر تولیدات تمامی کارخانه ها قرار دارد و در این میان نمک های شکری مش 110 و شیلاتی مش 80 بیشتر از سایر نمک های صنعتی مصرف دارد و تولید آنها روزانه است.

در میان سایزهای رایج نمک صنعتی نمک صدفی مش 130 که کاملا شبیه به نمک خوراکی است و نمک پودری در هوای رطوبتی مشکل تولید دارند چرا که به دلیل اندازه بسیار کوچکی که دارند به خروجی دهانه دستگاه می‌چسبند و به راحتی خارج نمی‌شوند.

به جز نمک پودری که نمی‌توان آن را در کیسه جامبو بگ بسته بندی نمود سایر سایزهای نمک صنعتی قابل بسته بندی در کیسه های جامبوی یک تنی هستند البته توصیه می‌شود هیچگاه برای نمک صدفی 130 نیز سفارش بسته بندی جامبو ندهید خصوصا اگر در مواقعی باشیم که هوا رطوبت بالایی داشته باشد.

کارخانه سنگ نمک گرمسار

صادرات نمک صنعتی

نمک جزو ۵ عنصر مهم در جهان است که تمامی موجودات زنده برای زنده ماندن به آن نیاز دارند.

نمک مورد نیاز را می‌توان از دریاها و معادن نمکی استخراج کرد همچنین نمک به دو صورت محلول و نامحلول وجود داشته که برای استخراج نمک مورد نیاز بیشتر از نمک نامحلول در کناره دریاچه ها و رودخانه های شور و یا معادن سنگ نمک استفاده می‌کنند. این نکته را مد نظر داشته باشید که نمکی که در معادن سنگ نمک یافت می‌شود، نسبت به کیفیت و درجه خلوص از نمک دریا بسیار بهتر می‌باشد.

خوشبختانه کشور ایران دارای معادن سنگ نمک ارزشمندی بوده و نمک مورد نیاز خود را می‌تواند از معادن سنگ نمک ارزشمند خود استخراج نماید.

کارخانه سنگ نمک گرمسار

از نمک صنعتی تولیدی می‌توان در صنایع مختلفی استفاده کرد که در بخش بعدی در این زمینه توضیحات بیشتری ارائه شده است.

کاربرد نمک صنعتی

نمک صنعتی تولیدی در مجموعه هالیتو در قالب نمک های صدفی، شکری، پودری و شیلاتی تولید می‌شود و دارای کاربردهای بسیاری در صنایع تولیدی مختلف در سطح کشور و خارج از کشور می‌باشد.

در ادامه به کاربردهای نمک های صنعتی ذکر شده، تک به تک اشاره خواهیم کرد.

 • کاربرد نمک شکری: این نوع نمک شبیه دانه های شکر بوده و اندازه آن البته از شکر معمولی درشت تر است اما اندازه آن ها از نمک شیلاتی بزرگ تر نمی‌باشد. از این نوع نمک صنعتی، در صنایع بسیاری استفاده می‌شود از جمله این صنایع، می‌توان به صنایع تولید لوازم و ابزار آلات آرایشی، صنایع تولید چرم و چرم دوزی و مهمترین و بیشترین استفاده از نمک شکری برای گل حفاری است که بعضا این نمک را به عنوان نمک حفاری نیز می‌شناسند.
 • کاربرد نمک صدفی: نمک صدفی به دلیل صدفی و زیبا بودن و همچنین یک دست بودن و شباهت به دانه های صدف مانند به این مشهور شده و در صنایع مختلفی کاربرد دارند که از آن جمله می توان به صنایع پروش دام و طیور، صنایع تولید انواع شوینده ها و صابون ها، صنایع تولید لبنیات و … اشاره نمود همچنین لازم به ذکر است که نمک های صدفی تولیدی در مجموعه هالیتو بالاترین کیفیت را در بین سایر نمک های تولیدی دارا می‌باشند.
 • کاربرد نمک پودری: نمک پودری دارای دانه های بسیار ریز بوده و کاملا به آرد شباهت دارند و در این نوع نمک، معمولا دانه های کریستالی معمولی که در انواع نمک های دیگر مشاهده می‌گردد دیده نمی‌شود و اصطلاحا هیچگونه زبری به همراه ندارد. بیشترین کاربرد نمک پودری برای تولید تخمه و آجیل پودری و نمکی و صنایع تولید کلر، صنایع تولید انواع اسید، دباغی ها و همچنین صنایع تولید خوراک دام است.
 • کاربرد نمک شیلاتی: نمک شیلاتی درشت ترین سایز را در میان نمک های صنعتی یا همان نمک های تصفیه نشده دارد و یک کاربرد بسیار مهم آن جهت تصفیه آب و از بین بردن سختی دستگاه های رزینی است هر چند از این نمک در صنایع شیلات و استخرهای پرورش ماهی به وفور استفاده می‌شود و جالب است بدانید که نمک شیلاتی همواره در میان تمام نمک های تولیدی بالاترین درصد خلوص را دارد.

کارخانه سنگ نمک گرمسار

قیمت نمک صنعتی

کارخانه سنگ نمک گرمسار

مرکز فروش سنگ نمک تزیینی

ایرانیان از قدیم الایام به وجود نمک در خانه اعتقاد زیادی داشته و نمک را مایه برکت و رزق روزی می‌دانستند از این رو طبق اعتقادات و باورهای ایرانیان، هنرمندان و تراشکاران ماهر از سنگ نمک های استخراج شده از دل معادن سنگ نمک های تزیینی را طراحی و خلق کردند تا ایرانیان بهتر بتوانند از مزیت‌های وجود سنگ نمک در خانه و محل کار بهره مند شوند.

مرکز فروش سنگ نمک تزیینی، سنگ نمک های تزیینی خلق شده به دست هنرمندان ایرانی را در طرح های متنوع به فروش می رساند.

در این مرکز فروش می‌توانید انواع چراغ ها، آباژورها، شمعدان های تولید شده از سنگ نمک درمانی گرمسار را مشاهده نمایید.

مجموعه سنگ نمک هالیتو با استخراج سنگ نمک از معادن نمکی گرمسار و تراش و برش سنگ نمک ها در استانداردهای مشخص توانسته بازار گسترده‌ای را در حوزه صادرات چراغ خواب سنگ نمک نیز داشته باشد که نمونه ای از محصولات تولیدی صادراتی را در تصویر پایین مشاهده می‌کنید.

کارخانه سنگ نمک گرمسار

خرید سنگ نمک خام

سنگ نمک خام که با عنوان سنگ نمک طبیعی یا کلوخه سنگ نمک نیز نام برده می‌شود برای کاربردهای بسیاری چون سنگ نمک دام، صنایع پتروشیمی، تولید نمک خوراکی در کارخانه های تولید نمک ید دار، صنایع حفاری، تصفیه فاضلاب، احیای رزین و غیره به فروش می‌رسد.

مجموعه هالیتو برای راحتی صاحبان مشاغل از جمله فعالان حوزه کشاورزی، دامی و دامپروری و صنایع بزرگ تولیدی که نیازمند استفاده از سنگ نمک هستند امکان خرید مستقیم از معدن سنگ نمک را ایجاد کرده و برای این منظور کافیست فقط با یک تلفن سفارش خود را ثبت کنید و سنگ نمک خود را در محل تحویل بگیرید.

همچنین تمام مراحل انجام کار پس از ثبت سفارش از جمله گرفتن ماشین و بارگیری و ارسال کاملا رایگان انجام می‌شود و هیچگونه هزینه2ای از خریدار دریافت نخواهد شد.

کارخانه سنگ نمک گرمسار

با خرید سنگ نمک خام و طبیعی تولید شده در کارخانه سنگ نمک گرمسار میتوان نیاز دام ها را برطرف کرد و دام های بارور، سالم و پروار پرورش داد.

کارگاه‌های برش سنگ نمک که ماده اولیه آنها سنگ نمک است نیز با خرید سنگ نمک خام مخصوص برش می‌توانند تراش هایی هنرمندانه به سنگ ها دهند و از آنها چراغ خواب سنگ نمک در طرح هایی بسیار زیبا خلق نمایند.

قیمت خرید سنگ نمک خام با توجه به درجه خلوص نمک، نوع نمک، نوع معدن استخراجی می‌تواند متفاوت باشد.

بسیاری از صاحبان صنایع برای تهیه مواد اولیه خود به سنگ نمک خام احتیاج دارند از این رو کیفیت سنگ نمک خام به دست آمده می‌تواند تاثیر زیادی بر کیفیت مواد تولیدی آنها بگذارد.

کارخانه سنگ نمک گرمسار

صنایع روغن گیری، جرم گیری، صنایع ضد یخ سازی، تولید آلومینیوم، تولید لاستیک دیگر صنایعی هستند که به سنگ نمک خام نیاز دارند، از این رو به صاحبان این صنایع خرید سنگ نمک خام با کیفیت و خلوص بالا را از مجموعه هالیتو توصیه می‌کنیم.

قیمت سنگ نمک خام

کارخانه سنگ نمک گرمسار

صادرات سنگ نمک گرمسار

سنگ نمک گرمسار، با توجه به کیفیت بالایی که دارد، به عنوان یکی از محصولات صادراتی ایران، به کشور هایی نظیر عراق، افغانستان، آذربایجان، قطر و امارات و هند صادر می‌شود.

اگر قصد صادرات سنگ نمک را دارید مجموعه هالیتو می‌تواند با ارائه مشاوره رایگان از اولین قدم تا رسیدن کالا در مقصد به دست خریدار همراه و همگام شما باشد همچنین با توجه به تاثیر مستقیم کرایه حمل در قیمت نهایی سنگ نمک ما ارزانترین نرخ کانتینر جهت حمل دریایی را نیز در اختیار شما قرار خواهیم داد.

کارخانه سنگ نمک گرمسار

کارخانه سنگ نمک گرمسار

سنگ نمک گرمسار، همان طور که در پاراگراف های قبلی، به تفصیل در مورد انواع و کاربرد آن ها، به بحث پرداختیم، یکی از مرغوب ترین و با کیفیت ترین سنگ نمک های تولیدی در سطح کشور می‌باشد که توسط این مجموعه در گرمسار استخراج، بسته بندی و صادر می‌شود.

البته علی رغم صادرات سنگ نمک به کشورهای همسایه و یا دوردست ما هیچگاه از بازار داخل غافل نبوده‌ایم و تمامی سفارشات داخلی به سرعت به مقصد ارسال می‌شوند.

کارخانه سنگ نمک گرمسار

مهمترین اصل در فروش سنگ نمک در مجموعه هالیتو 3 مورد زیر است:

 1. تمامی سنگ نمک ها بدون هیچگونه خاکی بارگیری می‌شوند
 2. سنگ نمک به صورت دست چین شده و با نظارت ناظر بارگیری می‌شود
 3. تمامی سنگ نمک ها برای هر رسته شغلی دسته بندی شده و مطابق با نیاز همان صنعت ارسال می‌شوند

برای ما اول اولویت و سلامت کار مشتری و خریدار مهم است چرا که اگر خریدار راضی باشد طبیعتا دوباره از ما خرید خواهد داشت لذا توجه به خواست مشتری یک سود دوطرفه است و به همین دلیل به لطف پروردگار مجموعه سنگ نمک هالیتو توانسته مشتریان ثابت و پایداری را در طول سالیان داشته باشد.

امکان ارسال نظر وجود ندارد!