خرید سنگ نمک

مرکز خرید سنگ نمک خام و برش خورده، بزرگترین تولید کننده سنگ نمک تزیینی و آجر نمک در ایران، ارسال سنگ نمک خام مستقیما از معدن.

چراغ سنگ نمک هیمالیا

با قرار دادن تکه های سنگ نمک رنگی به دست آمده از معادن نمک چراغ سنگ نمک هیمالیا ساخته می‌شود و به دلیل ظاهر جذاب تری که دارند معمولا طرفداران بیشتری نیز دارد.

این چراغ ها ظاهر فوق العاده‌ای دارند و با روشن شدن لامپ  نور گرم و صورتی رنگی از آن ساطع می‌شود.

محققان بر این باورند که سنگ نمک موجود در معادن، میلیون ها سال قدمت دارد و وجود مواد معدنی در این سنگ ها سبب می‌شود تا به رنگ های مختلفی به نظر برسند.

امروزه افراد زیادی به دنبال تهیه این چراغ های زیبا هستند تا هم بتوانند از نور زیبای آن لذت ببرند و هم از اثرات مثبت سنگ نمک در منزل محیط خود بهره ببرند.

نحوه کار این چراغ ها هم به این ترتیب است که در واقع چراغ خواب سنگ نمک مانند یونیزه کننده طبیعی عمل می‌کند به این معنی که بار الکتریکی هوای در گردش اطراف ما را تغییر می‌دهد چرا که یون ها از این جهت که دارای تعداد نامتعادل پروتون یا الکترون هستند، ترکیباتی باردار محسوب می‌شوند در نتیجه تغییرات جوی (برای مثال در کنار آبشارها، امواج، طوفان، رادیواکتیویته طبیعی و گرما) در هوا تولید می‌شوند همچنین این یون ها می‌توانند توسط یونیزه کننده های هوا بطور مصنوعی ایجاد شوند.

خرید سنگ نمک

مرکز فروش سنگ نمک تزیینی

همانطور که در سطور بالاتر اشاره شد سنگ نمک با تولید یون‌های منفی می‌تواند یون‌های مثبت خطرناک ناشی از لوازم الکترونیک را که در محیط زندگی ما وجود دارد را خنثی کند.

سنگ نمک اگر از نوع درمانی و خالص باشد توانایی جذب امواج و همچنین از بین بردن امواج منفی را دارد و برای این منظور مجموعه سنگ نمک هالیتو اقدام به استخراج سنگ نمک درمانی و تولید سنگ نمک تزیینی درمانی نموده است.

این سنگ نمک ها با لامپهای مخصوصی که درون آنها قرار گرفته است توانایی مبارزه با یون های مثبت را دارند که عامل ایجاد سردردهای ناخودآگاه و همچنین افسردگی ناشی از استفاده طولانی مدت از لوازام الکترونیکی است را دارند.

خرید سنگ نمک

بزرگترین مرکز تولید سنگ نمک

برای تولید سنگ نمک اولین شرط وجود بی وقفه سنگ نمک در کارگاه‌های تولیدی است و البته تهیه سنگ نمک خالص درمانی در تمامی فصول سال خصوصا فصل سرد سال کار بسیار مشکلی است.

اما مجموعه سنگ نمک هالیتو به دلیل دسترسی مستقیم به معدن سنگ نمک گرمسار علاوه بر تامین نیاز سنگ نمک کارگاه‌های تخصصی خود تامین کننده نیاز سایر تولیدی های سنگ نمک در سراسر کشور نیز می‌باشد.

خرید سنگ نمک

خرید سنگ نمک گرمسار

سنگ نمک استخراج شده از معادن گرمسار از لحاظ خلوص به چند دسته تقسیم می‌شوند:

  1. سنگ نمک با خلوص بالاتر از 99 درصد
  2. سنگ نمک با خلوص بالاتر از 98 درصد
  3. سنگ نمک با خلوص کمتر از 98 درصد

ما در مجموعه سنگ نمک هالیتو از سنگ نمک های دسته اول برای تصفیه آب و سختی گیری استفاده می‌کنیم و بیشترین استفاده از سنگ نمک گروه یک برای سنگ نمک سختی گیری است.

گروه دوم مخصوص برش و تولید سنگ نمک تزیینی هستند که از این دسته سنگ نمک سفید، سنگ نمک قرمز و سنگ نمک نارنجی را می‌توان نام برد.

خرید سنگ نمک

اما دسته سوم بیشتر جهت مصرف خوراک دام است چرا که خلوص پایین تر به تناسب قیمت پایین تر را نیز به دنبال دارد و برای سنگ نمک دام خلوص کمتر چندان مسئله ساز نیست البته سنگ نمک های گروه سوم جهت مصارف صنعتی بسیار کاربرد دارند و شاید بتوان گفت بیشترین فروش آن نیز به حوزه صنعت باز می‌گردد.

امکان ارسال نظر وجود ندارد!