شرکت نمک

کارخانه سنگ نمک شرکت نمک هالیتو، کارخانه نمک گرمسار، کارخانه نمک خوراکی، بزرگترین تولید کننده سنگ نمک تزیینی در ایران، بزرگترین مرکز تولید آجر نمک،کارخانه تولید نمک صورتی، بزرگترین تامین کننده نمک آبی در ایران.

شرکت نمک هالیتو چه فعالیت‌هایی انجام می‌دهد؟

شرکت نمک هالیتو از مجموعه‌های معتبر تولید کننده سنگ نمک دام، سنگ نمک های سختی گیر، سنگ نمک آبی و نمک قرمز گرمسار است. این شرکت با سابقه‌ی درخشان در این زمینه علاوه بر تولید و عرضه به بازار های داخلی، به کشور های دیگر نیر صادرات انجام می دهد.

شرکت نمک هالیتو با بهره‌گیری از نیروی های متخصص در زمینه استخراج و تولید سنگ نمک، بازار های داخلی و خارجی را پوشش می دهد. در ادامه به معرفی انواع سنگ به ویژه قرص نمک سختی گیر می پردازیم.

شرکت نمک

تولید کننده قرص نمک سختی گیر

مجموعه سنگ نمک هالیتو، به عنوان تولید کننده قرص نمک سختی گیر  یکی  از تامین کننده های اصلی سنگ نمک است. شرکت نمک هالیتو با تولید قرص نمک سختی گیر بخش عمده‌ای از بازار سنگ نمک را در اختیار دارد. سیستم‌های سختی گیر رزین، با جذب یون های کلسیم و منیزیم و آزاد کردن یون های سدیم، باعث تبادل یون ها می شود و عوامل سختی آب را حذف می کنند. سیستم تبادل یونی رزین سختی گیر، بعد از فرآیند تبادل یونی از یون های سخت کننده آب اشباع می شود، در نتیجه نیاز دارد تا احیا شود. به منظور احیا، یون های سخت کننده از سطح رزین حذف می شوند در نتیجه سطح رزین توسط یون های سدیم پوشانده می شود. نمکی که برای فرآیند سختی گیر مصرف می شود همان نمک NaCl است. این نمک از ایجاد مشکلات ناشی از نمک ناخالص و رسیدن به عملکرد عالی در فرآیند احیای رزین، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

به طور طبیعی در رسوبات سنگ نمک یافت می شود، بیش تر از ۹۸ درصد از این سنگ نمک را NaCl تشکیل می دهد. مصرف سنگ نمک برای احیای رزین سختی گیر صرفه اقتصادی دارد، برای جلوگیری از ایجاد مشکلات ناشی از وجود ناخالصی، باید به طور مداوم مخزن حاوی سنگ نمک را بشویید.

شرکت نمک

مرکز تولید سنگ نمک

شرکت نمک هالیتو به عنوان مرکز تولید سنگ نمک سالانه با عرضه انواع سنگ نمک به بازار نیاز بخش عمده‌ای از مشتریان را تامین می کند. این مجموعه با در اختیار داشتن یک تیم متخصص تولید، فرآیند های تولید، عرضه و صادرات را از صفر تا صد به انجام می رساند.

شرکت نمک

این شرکت با ساخت غار نمک و تولید نمک باکیفیت به یک مجموعه بی رقیب تبدیل شده است که در راستای جلب رضایت مشتری تلاش بی وقفه می کند. برند هالیتو یادآور کیفیت و رضایت مشتری است.

امکان ارسال نظر وجود ندارد!